Golf IV 1.8 Turbo ;) /////Alpine iDA-X303

Golf IV 1.8 Turbo ;) /////Alpine iDA-X303

Član
RE: Golf IV 1.8 Turbo -Nove felge Highline 16-ke slike ;)

GTI TDI je napisao(la):
TDi Power je napisao(la):
Danas legao novi set kvacila i odmah isprobano veceras:icon_smile: bilo je par trka sa Žanom 16V,Seat Leon 20v T,bijela G4 TDI i Audi RS4:lol: lik se igrao s nama:lol:

hehehehe RS4 kad zaturiraš druga se auta ugase :)
ali i žan je brz ko metak aaaaaaa :)

Uh suti samo da vidis lik kulira,a mi forsiramo trecu :lol: uzme me na startu duzinu dvije Žan,valjda laksi onda se poravnamo drugom i trecom ga lagano stizem ali tesko:cool:
 
Član
RE: Golf IV 1.8 Turbo -Nove felge Highline 16-ke slike ;)

TDi Power je napisao(la):
GTI TDI je napisao(la):
TDi Power je napisao(la):
Danas legao novi set kvacila i odmah isprobano veceras:icon_smile: bilo je par trka sa Žanom 16V,Seat Leon 20v T,bijela G4 TDI i Audi RS4:lol: lik se igrao s nama:lol:

hehehehe RS4 kad zaturiraš druga se auta ugase :)
ali i žan je brz ko metak aaaaaaa :)

Uh suti samo da vidis lik kulira,a mi forsiramo trecu :lol: uzme me na startu duzinu dvije Žan,valjda laksi onda se poravnamo drugom i trecom ga lagano stizem ali tesko:cool:

e onda il je Žan neispravan ili je tvoj čipovan, inače trebao bi te derati 3-4 dužine hladno, vjeruj mi znam trkao sam se sa njim više puta i ja mu ne mogu ništa, jedva me uzima ali ipak uzima i to su bila potezanja i do 170 km/h, a ja uzimam 1.8T 3-4 dužine
 
Član
RE: Golf IV 1.8 Turbo -Set kvacila ;)

@Eldin - dobar si ako je tako... Kad se možemo vidjeti da pogledam malo taj tvoj motor. Interesuje me par sitnica..
 
Član
RE: Golf IV 1.8 Turbo -Nove felge Highline 16-ke slike ;)

GTI TDI je napisao(la):
TDi Power je napisao(la):
GTI TDI je napisao(la):
TDi Power je napisao(la):
Danas legao novi set kvacila i odmah isprobano veceras:icon_smile: bilo je par trka sa Žanom 16V,Seat Leon 20v T,bijela G4 TDI i Audi RS4:lol: lik se igrao s nama:lol:

hehehehe RS4 kad zaturiraš druga se auta ugase :)
ali i žan je brz ko metak aaaaaaa :)

Uh suti samo da vidis lik kulira,a mi forsiramo trecu :lol: uzme me na startu duzinu dvije Žan,valjda laksi onda se poravnamo drugom i trecom ga lagano stizem ali tesko:cool:

e onda il je Žan neispravan ili je tvoj čipovan, inače trebao bi te derati 3-4 dužine hladno, vjeruj mi znam trkao sam se sa njim više puta i ja mu ne mogu ništa, jedva me uzima ali ipak uzima i to su bila potezanja i do 170 km/h, a ja uzimam 1.8T 3-4 dužine

Ma da ja i ti to najbolje utvrdimo stanemo ja i ti i ja te poderem :lol::lol::lol:
salim se :cool: kaze da mu sada auto dobro pravo ide i da je napravio mjenjac,a moj auto nije chipovan nego je ispravan:icon_smile:

Alen_P je napisao(la):
@Eldin - dobar si ako je tako... Kad se možemo vidjeti da pogledam malo taj tvoj motor. Interesuje me par sitnica..

Tako je kako je :icon_smile: a nije problem zovi kada hoces ili prije 12h ili poslije 20h i gledaj,a to za ono sto planiras:icon_question: ;)
 
Super Moderator
RE: Golf IV 1.8 Turbo -Set kvacila ;)

Dobar golf pravo jos da sredis ta recaro auuu :cool:
Cip ti njemu nabaci jedno 25-30 KS da vise ima znas da snage nikad nije dosta
Sretno dalje, stavljaj nam slika ;)
 
Član
RE: Golf IV 1.8 Turbo -Set kvacila ;)

Ah vidi ti komentara :)

Znaci u trkace si presao sad :)
Zovi da se probamo nekad :cool:

Ma samo ti njega lagano pa pun gas nek gori turbo :)
 
Legend
RE: Golf IV 1.8 Turbo -Set kvacila ;)

samo me interesuje kako ide taj famozni 20vt leon :icon_question:
 
Član
RE: Golf IV 1.8 Turbo -Set kvacila ;)

allroad je napisao(la):
Dobar golf pravo jos da sredis ta recaro auuu :cool:
Cip ti njemu nabaci jedno 25-30 KS da vise ima znas da snage nikad nije dosta
Sretno dalje, stavljaj nam slika ;)

Recaro je vec u njemu,ali ako zavrsim kozni Recaro to je jos bolje,a hvala Bogu kako mi auto ide svi misle da je chipovan:lol:

GTI TDI je napisao(la):
sretnemo se aBd pa probamo :icon_smile: ;)

Nije frka;)

Al_Galone je napisao(la):
Ah vidi ti komentara :)

Znaci u trkace si presao sad :)
Zovi da se probamo nekad :cool:

Ma samo ti njega lagano pa pun gas nek gori turbo :)

Hehe u meni to cuci vec odavno samo treba da ustane:lol:
Sve si vidjeo veceras znaci imam li potenciala;)

.nOKe je napisao(la):
samo me interesuje kako ide taj famozni 20vt leon :icon_question:

Ide jako dobro provjereno kraj trece brzine smo bare bare ili kako ko krene,a dalje nismo isli:icon_smile: ali jbg puno je tezi od mene ne znam koliko ali kazu:icon_rolleyes:

Veceras bilo potezanja s crnom Golf III 2.0 16V ABF+chip i mjenjac od 6 brzina,uzme me na startu mozda zbog guma ali provjereno 2 puta ga prodjem trecom ;)
 
Član
RE: Golf IV 1.8 Turbo i nije chipovan ;)

Cipovan ti je Golf onda, ako zana uspijes uzeti. Taj Golf vozi 15, 1.8T serijski o tome moze samo sanjati. Ona cetvorka cipovana iz Sarajeva, siva, kaze lik 210 KS, vozio je 14,7 na 402 metra. A Leon bi trebao biti brzi od tebe, tezi je 60-ak kg (govorim o 4x2 verziji), al ima i 30 KS vise i 6 stepeni mjenjac - tvoj Golf ima 5 stepeni ak se ne varam. Bitno je da ide, vidjet cemo vrijeme na test dayu u Mostaru, tad ce se sve znati...
 
Član
RE: Golf IV 1.8 Turbo i nije chipovan ;)

Srdjan i Sinisa su mjerili kompresiju tom Leonu kad su ga dosli kupiti (ako je onaj crni upitanju) i ispostavilo se da kompresija u jednom cilindru nije oke...
 
Član
RE: Golf IV 1.8 Turbo i nije chipovan ;)

VR6Boki je napisao(la):
Cipovan ti je Golf onda, ako zana uspijes uzeti. Taj Golf vozi 15, 1.8T serijski o tome moze samo sanjati. Ona cetvorka cipovana iz Sarajeva, siva, kaze lik 210 KS, vozio je 14,7 na 402 metra. A Leon bi trebao biti brzi od tebe, tezi je 60-ak kg (govorim o 4x2 verziji), al ima i 30 KS vise i 6 stepeni mjenjac - tvoj Golf ima 5 stepeni ak se ne varam. Bitno je da ide, vidjet cemo vrijeme na test dayu u Mostaru, tad ce se sve znati...

Nije chipovan provjerili ljudi na compu i ima blokadu normalno,a ne vjerujem da cu sada ici na test day s njim;)

Mrva je napisao(la):
Srdjan i Sinisa su mjerili kompresiju tom Leonu kad su ga dosli kupiti (ako je onaj crni upitanju) i ispostavilo se da kompresija u jednom cilindru nije oke...

Da to je taj ali auto je u perfektnom stanju,a mozda nije zadovoljavao neke njihove potrebe ali auto je ok;)
 
Član
RE: Golf IV 1.8 Turbo i nije chipovan ;)

Znam, gledao sam ga i ja.. bas je dobro ocuvan..
Neznam, o detaljima treba pitati Srdjana i Bastu.. ;)
 
Član
RE: Golf IV 1.8 Turbo i nije chipovan ;)

A sta mislis o mojim civarama furaju da je chipovan,a nije:icon_smile:
 
Član
RE: Golf IV 1.8 Turbo i nije chipovan ;)

Steta sto nije dizel.. to cudo puno trosi :D
Ja sam se probao sa tri-cetri g4 1.8t i jedino si me ti uzeo, ide fino sto jest jest
 
Top