Golf IV 1.8 Turbo ;) /////Alpine iDA-X303

Golf IV 1.8 Turbo ;) /////Alpine iDA-X303

Član
RE: Golf IV 1.8 Turbo -Nove felge Highline 16-ke slike ;)

Dobre ove bbs, i vise nego pristojne fele, a i bolje se nose sa nasim putevima i rupahijama;)
 
Član
RE: Golf IV 1.8 Turbo -Nove felge Highline 16-ke slike ;)

Ma auto je dosta udobnije,vala pun mi skakutanja i lupanja:icon_smile:
 
RE: Golf IV 1.8 Turbo -Nove felge Highline 16-ke slike ;)

ma ja cu ti zavrsiti repliku od gti 5 za malo para sa gumama ex dobrim pa da bude naj naj gti...ma ti si moj drug cijenim te zato sto imas ukus za auto tako treba,,,
 
Član
RE: Golf IV 1.8 Turbo -Nove felge Highline 16-ke slike ;)

muha_edition je napisao(la):
ma ja cu ti zavrsiti repliku od gti 5 za malo para sa gumama ex dobrim pa da bude naj naj gti...ma ti si moj drug cijenim te zato sto imas ukus za auto tako treba,,,

:cool::cool::cool: hvala drug moj pa ako sta naleti javni mi;)
 
RE: Golf IV 1.8 Turbo -Nove felge Highline 16-ke slike ;)

ma golfac je exxxxxtra,samo polako...jos da nauci zvizdati,pa da malo zvizne izmedju brzina,uhh...hehehe
 
Član
RE: Golf IV 1.8 Turbo -Nove felge Highline 16-ke slike ;)

nermin suljagic je napisao(la):
ma golfac je exxxxxtra,samo polako...jos da nauci zvizdati,pa da malo zvizne izmedju brzina,uhh...hehehe

Ma bice i to ako bog da;););)
Kako napreduju radovi kod tebe?

Ubrzo ide jedna promjena na GTI-u bice slike i radovi;););)
 
Član
RE: Golf IV 1.8 Turbo -Nove felge Highline 16-ke slike ;)

samo molim te nemoj nekih divljih spojlera stavljati, one neke žfu karambolke i td
što se tiče točkova i neka ga na 16kama dok ne promjeniš opruge, bez njih stvarno ne valja, bolje je tako, ali 17ke planiraj obavezno, auto puno bolje drži u okukama a udobnost minimalno lošija, al j*eš udobnost, to ganjaj kad ti bude 50 god :)
dobar auto, sretno
 
Član
RE: Golf IV 1.8 Turbo -Nove felge Highline 16-ke slike ;)

GTI TDI je napisao(la):
samo molim te nemoj nekih divljih spojlera stavljati, one neke žfu karambolke i td
što se tiče točkova i neka ga na 16kama dok ne promjeniš opruge, bez njih stvarno ne valja, bolje je tako, ali 17ke planiraj obavezno, auto puno bolje drži u okukama a udobnost minimalno lošija, al j*eš udobnost, to ganjaj kad ti bude 50 god :)
dobar auto, sretno

Ma jok to nego kontao sam stavljati origigi kožu RECARO;)
 
RE: Golf IV 1.8 Turbo -Nove felge Highline 16-ke slike ;)

TDi Power je napisao(la):
nermin suljagic je napisao(la):
ma golfac je exxxxxtra,samo polako...jos da nauci zvizdati,pa da malo zvizne izmedju brzina,uhh...hehehe

Ma bice i to ako bog da;););)
Kako napreduju radovi kod tebe?

Ubrzo ide jedna promjena na GTI-u bice slike i radovi;););)



ma zeznuo me lakirer,trebao je komplet biti u ponedeljak na golfu ali uklopio par ispred mene poslova,i tako da sam u petak na redu,,,,
al bit ce za test day....
 
Član
RE: Golf IV 1.8 Turbo -Nove felge Highline 16-ke slike ;)

Danas legao novi set kvacila i odmah isprobano veceras:icon_smile: bilo je par trka sa Žanom 16V,Seat Leon 20v T,bijela G4 TDI i Audi RS4:lol: lik se igrao s nama:lol:
 
Član
RE: Golf IV 1.8 Turbo -Nove felge Highline 16-ke slike ;)

TDi Power je napisao(la):
Danas legao novi set kvacila i odmah isprobano veceras:icon_smile: bilo je par trka sa Žanom 16V,Seat Leon 20v T,bijela G4 TDI i Audi RS4:lol: lik se igrao s nama:lol:

hehehehe RS4 kad zaturiraš druga se auta ugase :)
ali i žan je brz ko metak aaaaaaa :)
 
Top