Golf III by rale_cazin

Golf III by rale_cazin

bas sam jučer s kolegom sjedio koji vozi vr6 golf 3 orginalni kaze kad ga fino vozi po otovorenoj cesti uzme do 8 litara po gradu kad ga cjepa od 15 do 20
 
dadao_style je napisao(la):
bas sam jučer s kolegom sjedio koji vozi vr6 golf 3 orginalni kaze kad ga fino vozi po otovorenoj cesti uzme do 8 litara po gradu kad ga cjepa od 15 do 20

Da ako je motor u extra stanju,kao i svi popratni dijelovi...vr zbog kvara najmanje sitnice moze da uzima i do 5L vise;)
 
Član
ja sam se sinoc vozio sa ovim drugom sto ima trojku 2.9 syncro njemu 20 trosi ali jbg on stalno divlja pa sigurno mu je zbog toga auto vise parkirano kuci :D
 
pa dragi ljudi da je covjeka brinula potrosnja
ugradio bi sdi-a a ne vr-a,, :icon_exclaim:
trosi ovo cudo ko tenk, ali zvuk to sve anulira ;)
 

IGY

Član
rale_cazin je napisao(la):
Dejan 16v je napisao(la):
Uzme li 20 litri deranja!?:lol:
Srce VR on je vazda zedan!:cool:

hehe pa muski deranje uzme 18-20 litara al to je poseban dozivljaj, onako zestoke vozenje kombinirane 14-15 e sad jos testiram kulturnu voznju da ne prelazim 2000 obrtaja pa cemo vidjet


ovo ce biti mukotrpno :lol:

valja ga voziti na do 2k rpm :D
 
jos me zeza struja u autu... -.-
danas smo ja i kolega harli skinuli poklopac i usisnu granu sve temeljito ocistili i stavili novu motornu instalaciju dizni i senzora po motoru, sve senzore skinuli ocistili i vratili, rastavljen razvodnik i odnesen elektricaru da pregleda zice hallovog davaca al tesko da ima ista od njega...
sutra dok zavrsim ovo poslikat cu sve ugl jos uvjek se radi na vr-u.
 
Evo i slike kao sto sam obecao, nova instalacija na motoru je postavljena, sve je ocisceno i vraceno na svoje mjesto, tvornicki panel filter i kutija su stavljeni, sad nema vise onog zvuka -.- al idem na tvornicki izgled svega.
motor se bolje ponasa nakon ovih radova puno je mirniji al jos uvjek trokira u ubrzanju i puca na auspuh, u potrazi sam za novim razvodnikom nadam se da cu ga naci ubrzo da ovaj motor dovedem u perfektrno stanje.

y2adt.jpg


34e3n89.jpg


s0vj4o.jpg


fojevs.jpg


33wuz53.jpg
 
Član
Svaka cast pratim temu od kako se ova guja uvukla pod haubu ;) Nego kako ti se ponasa ostatak elektrike u autu , jesi provjeravao punjenje alternatora ???
 
Darko_GT je napisao(la):
Svaka cast pratim temu od kako se ova guja uvukla pod haubu ;) Nego kako ti se ponasa ostatak elektrike u autu , jesi provjeravao punjenje alternatora ???

auto je mozda 90% radi sve, maf rucica ne pokazuje trenutnu potrosnju nemam pojma zasto to jos moram vidjeti i na dijagnostici mi detektuje 2 greske koje sam gore naveo, drugo sve radi, kako alternator fila nemam pojma...
 
Član
Provjeri to prije razvodnika , meni se desavao slican problem tipa trza , puca ovo ono i skontam da je punjenje skroz slabo a pogotovo sto je slucaj sa 6 svjecica ipak je to opterecenje za el.

Ovo kada sam pitao kako se ponasa ostatak el. mislio sam jeuli svjetla slabija nego inace osvjetlejenje svega jesi primjetio nesto tipa da zmirka ili slicno .
 
Darko_GT je napisao(la):
Provjeri to prije razvodnika , meni se desavao slican problem tipa trza , puca ovo ono i skontam da je punjenje skroz slabo a pogotovo sto je slucaj sa 6 svjecica ipak je to opterecenje za el.

Ovo kada sam pitao kako se ponasa ostatak el. mislio sam jeuli svjetla slabija nego inace osvjetlejenje svega jesi primjetio nesto tipa da zmirka ili slicno .

nisam, akumulator je nov u autu a ako alanser je 120A ako radi kako treba nebi trebalo biti belaja, ajd i to cu provjeriti sutra kad sam sve, cak sam danas mjenjao i kablove od svjecica.
 
Top