Golf III by rale_cazin

Golf III by rale_cazin

Član
Ako alternator radi kako treba nebi trebalo biti problema ali ako zeza on mozet ti vrlo lako praviti problem ali kada budes mjerio punjenje mjeri na leru i "pod gasom" pa vidi imali kakve promjene ako je motor duze stojao i nije paljen svasta je moglo da "zapekne"
 
Stigao razvodnik sutra montiranje pa da vidim razliku :icon_smile:

danas montirao nove gevinde prednje sjele sve ok zadnje prekratke, greskom mi je kolega prodao gevinde za vw polo tako da su zadnje prekratke, i kad se najvise odvrnu opet je prenisko za moje siroke feluge... steta

348q4x1.jpg

lijevo trojkine dvije zadnje gevinde-desno polove zadnje dvije gevinde.
 
Evo napokon je razvodnik stigao promjenio sam ga isao na dijagnostiku i greske su 0
zvanicno je vr u extra stanju al u pravom smislu rijeci !!!

33ym8tf.jpg
 
Član
rale_cazin je napisao(la):
Evo napokon je razvodnik stigao promjenio sam ga isao na dijagnostiku i greske su 0
zvanicno je vr u extra stanju al u pravom smislu rijeci !!!

Drago mi da si to konacno kompletirao, da ti se trudi isplatio :cool:
 
Danas sam se vracao iz bihaca i na par ravnica pravo muski potjerao auto, i ovom prilikom moram napisati da ljudi vise ne lupaju gluposti tdi cipovan,tdi "i crveno" i slicno da su jaci od vr6-tice to je smjesna prica. vr6 u dobrom stanju je prevelik zalogaj za sve njih, ovih dana dok stavim ljetne gume i spustim auto cu napraviti jedan video brutalan za sve.
pozz
 
Član
rale_cazin je napisao(la):
Danas sam se vracao iz bihaca i na par ravnica pravo muski potjerao auto, i ovom prilikom moram napisati da ljudi vise ne lupaju gluposti tdi cipovan,tdi "i crveno" i slicno da su jaci od vr6-tice to je smjesna prica. vr6 u dobrom stanju je prevelik zalogaj za sve njih, ovih dana dok stavim ljetne gume i spustim auto cu napraviti jedan video brutalan za sve.
pozz

pola tih nije vidjelo VR6-tice :D
 
Član
Ta dva automobila, odnosno motora se ne mogu ni usporediti. TDI moze samo gledati u stopove VR-a. Ne zato jer je TDI, nego ljudi, budimo realni. VR ga pojede za dobro jutro.
 
Top