Golf III by rale_cazin

Golf III by rale_cazin

VV-Driver je napisao(la):
Stvarno tema benzin v dizel tema za nedogleda, al vidim većina hule tdi motore pokrvarljivi ovo ono nek stoji da su upravu, al nije mi jasno hvaljenje benzinaca al uvijek u rečenici stoji s ispravnim vr-om u odlicnom stanju:) ako su tako izdrzljivi vecina bi ih trebala biti u odlicnom stanju ;)

Rale kapa dole ;) :cool:

sve je stvar odrzavanja auta i ulaganja u isto tokom godina.

Hvala svima na podrsci, u pripremi je ljetno sovjezenje za koje imam dosta novih stvari a kao sto znate stavljam sve odjednom isti dan.
 
Član
golf je svaka cast nema rijeci,cestitam na trudu i vremenu,svaki trud se na kraju isplati,to najbolje rale zna sad ad upali autic i krene voziti,a ta tema tdi vs gti to je smijesno ja sa svojom 16v golf 2 sam bio brzi od svakog,jednom sam samo bio sporiji ali neznam kako ali isto da sam stajao zto je bila ona zelena ibiza u ac quatru momak radi vidim je dole,ona je 110 konja i sad sta je dalj radjeno neznam...toliko od 16v a od vr-a ma cisto sumnjam da je nesto moze bilo koji tdi ali pod uslovom da je vr u dobrom stanju nisu ljudi svjesni sta je to auto...da ne idem od tebe josjednom svaka cast na autu samo nastavi...
 
Legend
mjesate kruske i jabuke, nije vrh nest pretjerano brz na kratkim relacijama, tu su TDIjevi (bar ovi sad sto se po sarajevu vozaju bas dobri..) pricam za duzine cca 150-200m..
Back to topic :
auto ti je odlican druze, ne smaraj se glupostima tipa ko je brzi, nije osnovna skola.. bitno je da ima zvuk, da ga ti mozes sipati, i da ti je auto pouzdan, da se mozes normalno vozit sa njim :)
 
.nOKe je napisao(la):
mjesate kruske i jabuke, nije vrh nest pretjerano brz na kratkim relacijama, tu su TDIjevi (bar ovi sad sto se po sarajevu vozaju bas dobri..) pricam za duzine cca 150-200m..
Back to topic :
auto ti je odlican druze, ne smaraj se glupostima tipa ko je brzi, nije osnovna skola.. bitno je da ima zvuk, da ga ti mozes sipati, i da ti je auto pouzdan, da se mozes normalno vozit sa njim :)

ja sam to bas napisao jer je i mene iznenadio vr koliko trgne i nastavi vuci u velikim obrtajima stvarno impresivno dok ljudi stalno hvale te dizele a nisu se nikad ni provozali u vr-u.
ja nisam kupio vr da ga derem, zato ga i dovorim u perfektno stanje da bi imao auto za sebe kao sto kazes pouzdano, pogotovo sad na ljetnom rezimu kad ga spusim mogu zaboraviti na divljanje.
isto tako u prosjeku moje voznje trosi mi 12 litara, po gradu nekad ga stisnem, nekad polako znaci kombinovano, dok kad ga bas derem uzima 18-20 litara tako da ne samo ja nego malo ko od nas bi to mogao svaki dan livati i tako voziti.
 
rale_cazin je napisao(la):
Danas sam se vracao iz bihaca i na par ravnica pravo muski potjerao auto, i ovom prilikom moram napisati da ljudi vise ne lupaju gluposti tdi cipovan,tdi "i crveno" i slicno da su jaci od vr6-tice to je smjesna prica. vr6 u dobrom stanju je prevelik zalogaj za sve njih, ovih dana dok stavim ljetne gume i spustim auto cu napraviti jedan video brutalan za sve.
pozz

čekaj čekaj da te ne bi 1.6 ostavljao, ;) zato što sam ja one senzore mogao okrenuti pa te malo sabotiram, čisto iz kurtoazije da se smijemo i snimamo klip :cool:

ono što je najbolji dio ovog sve jeste kad god da stisnete gas ne možete a da se ne nasmijete, jednostavno zvuk diže dlačice na rukama, vozio sam i do 2x jača auta ali ovaj zvuk je samo za RESPECT. Priča TDI vs VR, ljudi dajte ne budite smješni, šta čip, koji čip???? ovo je 6 klipova! sirova snaga.
 

187

Član
jojjjjj ne mogu vise ove price TDI vs GTI-VR

uzmite obicni tdi bez cipa nema veze sta ima crveno, nek je sve crveno ne moze vr-u nista.. a ne uzmu cipuju, rade izmisljaju toplu vodu pa onda se "trakaju" sa autom koji je bez ikakve prepravke znaci u onom stanju kao sto je izasao iz fabrike..

pa brate stavi na jednu stranu tog tdi-a cipovanog i uradjeno sta vec moze
a na drugu vr-a sa turbom pa cemo onda vidjeti gdje je i sta je taj famozni TDI

do juce svi su furali gti, vr ovo ono a sad od kako se pojavio TDI svi bi da budu najbrzi a da trose 3 litra

imam 3 druga koji voza golfa 2 sa tdi motorima koji su cipovani, stvarno idu super nemam sta reci
ali akd je dosao drug sa mazdom 323 1.8 T 4x4 pa brate nigdje ni jednog

Rale sorry za off ali vise mi je pun k.... ovih gluposti

svaka cast za golfa da te dobro sluzi i sto manje problema

ja sam gledao da kupim golfa 3 vr6 posto mi je to najveca zelja bila, ali nisam naso dobrog i uzeo golfa 4 jbg..
 
Evo istestirao sam potrosnju sad kad je auto potpuno ustimano.

-grad: prosjecna voznja nekad malo stisnem al vecinom normalna voznja do 3000 obrtaja - 11-12 litara
-turiranje po gradu : 18---
-otvorenu u pravom smislu nisam jos imao gdje vozit tako da jos neznam al trebala bi biti po papirima oko 8,5

Uglavnom bas sam pozitivno iznenadjen, uvjek sam bio skeptican oko potrosnje vr6 i na ove trenutne cjene goriva sa 30 km dodje 12 litara benzina i predjem po gradu 110-120 km, u odnosu na dizelase je to puno al s obzirom da je moj 1.6 trosio 9-10 litara ovo nije nista.
 
Svaka cast care ,ma milina ga vidjeti :cool: de mi kazi ko dole kod vas ima naj jaci izbor felgi da doletim da vidim kakve za mene
 
Top