Golf III by rale_cazin

Golf III by rale_cazin

Član
auu jbt nemas srece druze nikako,,i ja sam tako divljao pa iz trece vratio u drugu pri 150 km/h ,,sreca pa mu nije dusa izasla
 
sad sam se cuo sa nekim ekspertima za vr6 motor kaze da je nemogu ce da vr preskoci lanac ovako su rekli

Pogledaj si žice u razvodniku , tamo su tri tanke i vole puknut , auto radi , ali nema snage

Kut paljenja ide u minus ako je recimo preslabo gorivo , da se osigura motor , sad , ne znam ako će ga micati ako mu neki senzor ne valja pa da se zaštiti motor , ali je lako moguće

Provjeri te žice prvo , a onda gledaj fazu

sutra cemo vidjeti sta je ...
 
joj druze i ja se nadam, motor je na izduvnim gasovima perfektan bio, u motoru ne lupa nista temperatura i sve je ok samo sto obrtaji blago variraju, motor nema snagu koju bi trebao imati i na dijagnostici je kut paljenja u minusu e sad sutra ce se znati sta je uzrok.
 
Član
rale je skonto u cemu je problem, tako da se ne treba otvarati motor, nego je bio problem u razvodniku posto se kod vr-a to nekako samo podesava, vise ce vam on objasniti kad se docepa interneta, nesto ima sad problem sa internetom ;)

tako da je sad napokon sve u redu sa motorom

evo videa

http://youtu.be/eea06jV5SQI
 
Legend
dobro je :icon_smile: samo je zanimljivo da uvijek mora covjeka nesto zezati na pocetku, nikad nece da ide kako treba i kako si zamislio ;)
 
Kao sto je kolega neir napisao sve je ipak proslo bez otvaranja motora, halov danvac koji mi javlja gresku i sad on daje informaciju procesoru koji onda automacki pomjera kut razvodnika tako da blago varira jos uvjek ali u potrazi sam za novim razvodnikom, jucer je promjenjeno ulje u motoru i mjenjacu sve filtere i auto je spremno za uzivanje :)

ovo su dvije greske koje su jos prisutne ali rijetit cemo ih ubrzo :)
2n8wubs.jpg


t0ouhx.jpg


staro ulje ko novo :p
2heerty.jpg


castrol magnatec 5w-40 full synthetic
t0ouhx.jpg


2hcji9f.jpg


ulje za mjenjac fuchs titan sintopoid 75w-85
33p6av6.jpg


jucer kad sm dosao kuci vratio sam plastike na motor i sve malo dotegnuo motor izgleda puno ljepse i robusnije bit ce jos slika i videa a sad idem malo uzivat u voznji pozz ekipa
 

LSD

Član
ajd sad reci raji jel se isplati raditi swap motora na vecu snagu....mislim onaj osjecaj kad pritisnes papucicu gasa i to.... :D
 
Top