Golf III by rale_cazin

Golf III by rale_cazin

Dejan 16v je napisao(la):
Dobro, moze se postaviti, jer ova pumpa sa kucitem polovna se moze naci za 70KM i dobre su, ostavis svoju potopnu samo spustis crijevo od potopne do ove velike da doprema gorivo, fiksiras je ispor rezervoara i to je to!
Da al mora staviti drugu dobavnu pumpu onu malo nemoze ostaviti ovu veliku i na nju kopcationu vanjsku,a koliko znam na mojoj pumpi i Vanjinoj kad sam mijenjao nije bilo te rupe i samo je gorivo islo na crijevo dolaza.
 
I vr je gotov :)))))))))))))))))))))))))))
dovezao sam ga kuci i nemogu nikako opisati koji auto ima zvuk i kako ide, samo cu da kazem da je bilo vrjedno sve ove muke sutra dok promjenim ulja i stavim filter ce biti i video za ekipu

pumpa je radila cjelo vrjeme ona koju sam dobio uz vr-a ali je na odusku ispala kuglica i feder pa je bio slab pritisak danas smo to sredili i zamjenio motore propelera.
 
Član
baš mi je drago da si uspio to riješit...i da je napokon auto u pogonu...nadam se da će te služit i da ti se neće kvarit....


samo ajde već jednom stavi te slike i video;)
 
Evo par slika od danas

23lms5e.jpg


motor koji cekam od petka...
nzpxe1.jpg
 
Radost je kretko trajala naime motor je rasfazen kut paljenja na -12 sto je znak da je preskocio 1 zub on radi sve ok ne cuju se ventili ali obrtaji blago variraju i nema snagu kako bi trebao inace, jucer mi je na dijagnostici prijavio gresku na halovom davacu i to je to.
sutra otvaranje motora da se to sredi u krajnjem slucaju kupio sam jos jedan vr motor ako trebadne ventile mjenjat mada sumnjam, mada u jednu ruku kad se otvori bar cu 100% znati u kakvom je stanju i sigurno cu ga tek sad utegnuti da bude kao nov.
zvao sam momka koji mi je prodao motor svega se klete da ga je dovezao mehanicarima koji su mu ubacili dizel motor i da je bio perfektan motor i da su najvjerovatnije tu noc oni divljali sa njim i vjerovatno ga vratili iz pete u prvu ili slicno...

sutra cu slikati i izvjestiti sta se desilo pozdrav ekipa
 
Top