Golf III by rale_cazin

Golf III by rale_cazin

Član
RE: Evo nekoliko slika mog auta

Odlicno mi se svidza golf samo auspuf nestima mi nesto u koncept, al inace je :cool:;)
 
RE: Evo nekoliko slika mog auta

Hvala :))

A auspuh je posebna prica ovo je vec treci i do sada je nekako najbolje "sjeo" al na proljece ce samo biti cjev sa strane


Pozdrav
 

F-1

Član
RE: Evo nekoliko slika mog auta

Svaka cast,bas mocno izgleda,a POSEBNO felge i retrovisori,a,to,sto kazes da ce ubuduce biti 1.8T utice da mi se i vise svidja(ta vrsta motora mi se svidja vise nego ovaj sto ja sad imam u mome tj VR2.9,osim sto je zvuk lijepsi u VRRRRu!)jos 1dnom svaka cast!
 
Član
RE: Evo nekoliko slika mog auta

Vozilo je prelijepo i po mome ukusu, obožavam crne felge, sve dosad što si napravio, si napravio sa stilom i za to respect, kada budeš ubacivao motor pokušaj da to bude 1.8T iz Audija S3(2000-2003god). Ako neznaš zbog čega baš taj, razgovaraj sa iskusnim racerima i mehaničarim, oni ti sve objasne. Sretno u nastavku i sretno na cesti.;)
 
RE: Evo nekoliko slika mog auta

Very nice Golfac, jedino bi valjalo malo unutrasnjost srediti (ukoliko to volis naravno) tipa sjedista, cajgere (ne vidjoh ima li ih), malo plastike u drugu boju, osjetljenje itd. Ali opet, sve je to stvar ukusa. Sve u svemu je super, narocito felge ;);););)
 
RE: Evo nekoliko slika mog auta

Za unutrasnjost sam kontao ubaciti masku od golfa 4 al sam odustao od toga zao mi sve prepravljati kad je sve u extra stanju ne skripi i to imam i air bag bocni i na volanu, mislim da cu svoju presvuci u crnu kozu i mozda siceve ima jos do proljeca pa.... :icon_smile:

Pozdrav
 
Član
RE: Evo nekoliko slika mog auta

Odličan je Golf baš si ga uradio sa stilom,samo tako nastavi :cool:
 
RE: Evo nekoliko slika mog auta

a ne gepek cu ja skoz sve zatvoriti a tablicu spusit dole na suprotnu stranu gdje je sada auspuh al onu siru tablicu
 
Član
RE: Evo nekoliko slika mog auta

jok jok niposto sve zatvarati moj barem savjet,inace golf je extra, ;)
 
Član
RE: Evo nekoliko slika mog auta

Predivno,

stvarno predivno, ovo je najljepši golf 3 kojeg sam do sada vidio,

Mali savjet:

Nemoj da pretjeruješ sa gizdanjem, jer raja obično izgubi osjećaj pa pretjera,

Golf je super samo još taj motor promjeni i sve je za 10...:cool:
 
Top