Golf III by rale_cazin

Golf III by rale_cazin

Član
RE: Evo nekoliko slika mog auta

nema sta golf je predobar..svida mi se pravo..lijepa trojka..samo gepek mu jos sredi..
 
Član
RE: Evo nekoliko slika mog auta

odlican golfich, jos gepek srediti i siceve u crno-crveno i nema dalje ;)
 
RE: Evo nekoliko slika mog auta

ooo druzee..pa gdje sii?..jel rjesita gewinda,znam da ti je bila otisla..
a golfic..hmm..sta reciii..malo je da kazem da je lijep...
i vec su neki upoznali golfa..stavio sam slike njegove..sa VW showa Karlovac

i dobro ti nama dosao na forum i ostani aktivan;)
 
Početnik
RE: Evo nekoliko slika mog auta

sve 5 samo ovaj auspuh malo uvuci ako je moguche, ovako moze sluziti kao daska za peglanje veshač... sve ostalo 5 jer kazes da ces to sa znakom rijesiti...
 
Član
RE: Evo nekoliko slika mog auta

Ja stavno nisam ljubitelj golfa, neka se niko ne nadje uvrijedjen, ali ovaj mi se stvarno svidja i mislim da je ovo prvi put u zivotu da sam reko da mi se golf svijda

super je, sretno u nastavku...
 
RE: Evo nekoliko slika mog auta

Prednja desna opruga je pri vrhu pukla i niza je malko al mjenjat cu cjeli ovjes na proljece i auspuh sam mislio skinuti jer cu stavljati 1.8t motor interkuler cip kontam izvuci do 300 konja a auspuh da sa strane sprovedem kod zadnje gume veliki fi* bez lonaca pa vidjet cemo sta ce biti od toga....
 
RE: Evo nekoliko slika mog auta

lijep golf,mnogo puta sam te vidjao u bihacu,a jednom smo se cak poganjali niz ostrozac...tj moj kolega s kojim sam bio u autu i ti.Mi smo bili S golf 2 plavim hehehe....zanimljiv race bio.Al kratko trajao slaba ti masina....1,4 ili 1,6???
Golf ce biti odlican abd iduce godine ako ubacis taj 1,8t...
Sretno u radovima pozZ
 
Član
RE: Evo nekoliko slika mog auta

golfinho je do jaja, al felge su nesto posebno, pogotovo zato sto je istaknuta ta crvena na rubu.
jel ima 30 mm? svaka cast samo tako nastavi i nadam se da dalje slijedi interijer!;)
 
Član
RE: Evo nekoliko slika mog auta

Pravo mi se svidja nema sta....2 meni omiljene boje crvena i rna (kao i kod mene na autu)
Svaka cast za rezultat koji se i vidi na autu.
 
RE: Evo nekoliko slika mog auta

vec odavno imam sliku tvog autana racunaru,mislim da sam je skinuo sa vwclub croatia....ne moram ti vise nista reci :cool:
 
Top