Golf III by rale_cazin

Golf III by rale_cazin

Član
RE: Evo nekoliko slika mog auta

Svidja mi se, sve se nekako uklopilo u jednu cjelinu :cool:

Dobro si i ovo sa felgama odradio ;)
 
RE: Evo nekoliko slika mog auta

Ej adi da te bas pitam u vezi ovih gevindi na www.carSHOPtuzla.com jom 600km jel ko probavao??? meni trebaju extra tvrde gevinde al da nisu sada previse para, kupujem i motor pa nemam para za sve
pozz
 
RE: Evo nekoliko slika mog auta

2nvytu.jpg

Spura :p
 
RE: Evo nekoliko slika mog auta

Bas sam kontao o tome i samo cu ukinuti znak na gepeku tablicu ostaviti samo onu lajsnu tablice ukinuti i sto mi se licno ne svidja na branicima ona crta preko branika prednjeg i zadnjeg nju cu zatvoriti obrve odraditi malo bolje i ubaciti motor u biti sitnice al ja uzivam u detaljima pozz
 
Član
RE: Evo nekoliko slika mog auta

Autić je krasan,fino su pogođene nijase crvene s zamračenim staklima..inače nisam ljubitelj felgi pofarbanih u crno al recimo da su kod tebe fino legle + crveni obrub. :cool:

rale_cazin je napisao(la):
Prednja desna opruga je pri vrhu pukla i niza je malko al mjenjat cu cjeli ovjes na proljece i auspuh sam mislio skinuti jer cu stavljati 1.8t motor interkuler cip kontam izvuci do 300 konja a auspuh da sa strane sprovedem kod zadnje gume veliki fi* bez lonaca pa vidjet cemo sta ce biti od toga....

Investicija koju planiraš je interesantna al ići do 300 ks je malo :icon_question: to much za auto koji je stock bio na 75ks. I kako misliš izvuč iz 1.8 t motora bilo onaj od 150,170 ili 180ks. Ajde da je 20 do 30ks al +120 je malo ipak tu much. :icon_smile:

Sretno u nastavku i da ti se ostvare sve tvoje zamisli. :cool:
 
RE: Evo nekoliko slika mog auta

Imao sam ja vec calibru turbaka preko 300hp golf je vec ojacan ici ce i rolbar mulde povezati trapovi su od vr-a nece on nikuda ,a sto se motora tice ici ce kako je isplanirano akobogda pozz
 
Legend
RE: Evo nekoliko slika mog auta

rale izvini sto ti kvarim temu, al morao sam ovo stavit

9420_154409750352_569855352_3139058_5895429_n.jpg


i jos samo da je vento look sa crnim rebrima maske i tamnim farovima, nema dalje
slicno odradit i nazad ;)
 
Top