Golf III by rale_cazin

Golf III by rale_cazin

Član
RE: Evo nekoliko slika mog auta

vw_damir je napisao(la):
Prelijep golf!

Fakat su iz Cazina vw doktori;)

Da da... još da im vidiš opele iznenadio bih se heheh

Svaka čast za tricu, eto i motora uskoro pod haubu... onda će biti dobar u svakom pogledu ;)
 
Legend
RE: Evo nekoliko slika mog auta

prince ima pravog golfersa,ajd napuni 100 postova da ti reputaciju pomjerim oko moje
 
Član
RE: Evo nekoliko slika mog auta

i od mene ima + za ovog golfa...

dodjite nekad u SM .. i ti enese :lol::lol:
 
RE: Evo nekoliko slika mog auta

enesss je napisao(la):
prince ima pravog golfersa,ajd napuni 100 postova da ti reputaciju pomjerim oko moje

oko mojee:D:D

sad su ova dvojica bili kod menee,Eness i Rale-Cazin..Eno je dobio neku novu stvar za svog Bjelana..:cool:
 
Član
RE: Evo nekoliko slika mog auta

ekstra golf.. vidi se da znas sta radis... crveno crna kombinacija ..:cool::cool::cool:
 
Član
RE: Evo nekoliko slika mog auta

Svidjaju mi se retrovizori i kolorit na felgama... naravno i ostakat automobila je lepo odradjen, ali ovo mi je posebno zapalo za oko.... Sretno u daljim radovima, samo umereno....;)
Gde imaju ovi "racing" retrovizori (neka me neko ispravi ako se ne zovu tako).. da se nabave?
 
RE: Evo nekoliko slika mog auta

Pozdrav ekipa ovako

Retrovizori su skinuti od nekog momka iz dijaspore mislim njemacke nigdje jos uzivo nisam vidio iste

a motor je 1.6i ,55kw 1998 godina uradjen novi usis maknut katalizator i zadnji lonac novi po meni sam samo dobio malo zvuka sto se tice snage mozda bolje vuce na nizim obrtajima :p

na proljece akobogda planirani 1.8t

ovaj motor ce biti na prodaju bas jeftino samo da ode kao i milion djelova koji su mi ostali originalni sa njega

Pozdrav!
 
Član
RE: Evo nekoliko slika mog auta

odlican golf samo po meni steta ove felge da idu u crno komplet zato sto mi falc ne folazi do izrazaja
 
Top