Golf II TD+i Old School by Oggy.. odee golf :(

Golf II TD+i Old School by Oggy.. odee golf :(

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
RE: Golf II TD+i Old School by Oggy.. update

steta fkt, juce kad si mi rekao nisam mogao vjerovat, al fkt.. bas mi krivo bilo..
a mogu ti reci da je juce pravo klizavo bilo, ja isto kad sam se vracao, nekoliko puta me "bacalo" onda u semizovcu na pravcu kod toyotinog salona, preticem, na nekih 120 kocim da se ubacim liku ispred kad auto samo prokliza pravo, malo je falilo :icon_rolleyes: ..

ova kisa je katastrofa, pala na onaj prljavi asfalt, i onda bash napravila blato po cesti.. uzas..

cuvajte se..

a sto se tice auta, ako ga ne napravis da bude bolji nego prije, ja cu licno doci u kakanj da ti skinem intercooler :D
 
Član
RE: Golf II TD+i Old School by Oggy.. update

Zao mi je pravo , jer znam kroz sta je sve taj Golf proso ...

Pravi to da bude bolji nego prije ;)
 
RE: Golf II TD+i Old School by Oggy.. update

:icon_sad: Steta, no neka je ziva glava, sto Dado rece uvijek ima lima i farbe...Pozdrav...
 
Član
RE: Golf II TD+i Old School by Oggy.. update

Haj druze nek je ziva glava , a nisi jedini koji je sinoc zaplatio i ovaj nas drug je isto izletio u okuci i opalio u bankinu bas razjebo auto , al opet kazem nek je ziva glava ima djelova za golfa tako da se nemoj sekirati...A nastavit ces ti njega praviti kad te prodje razocarenje....Znam kako ide ....;)
 
Legend
RE: Golf II TD+i Old School by Oggy.. update

ojj Ogy druze ebo auto,nek si ti dobro prosao,bice lima hebaji ga...
znam ja kad si prekinuo s curom prosli put rekao da nema nista od golfa poceo prodavati dijelove i na kraju ga opet krenuo sredjivati,tako ce biti i ovaj put,samo ga zakljucaj u garazu na nekoliko dana nemoj ga gledati nikako,progutaj kljuc:D
sretno i da ga sto prije sredis;)
 

LSD

Član
RE: Golf II TD+i Old School by Oggy.. update

ogy druze vidis da imas punu podrsku raje s foruma,kad imas ovoliko raje oko sebe ne bi smio tako razmisljati!NE POSUSTAJ!
jest,sad kazes:"ajd ne laprdajte,da li vam se desilo isto pito bi vas!",i tu si upravu,al pogledaj oko sebe,skontaj malo da li vrijedi baciti toliki trud u vodu!
PASHA NE DAJ SE!!!!!!!!;)
 
Član
RE: Golf II TD+i Old School by Oggy.. update

A jebi ga drug, ali nije velika steta, blatobrane iskucat, maska, farovi, branik i haubu iskuckat...svugdje je pomalo, ali nigdje kriticno ;)
 
Početnik
RE: Golf II TD+i Old School by Oggy.. update

evo jos malo slika sto mi je ostalo,sto nisam postavio,red je, uslikano malo prije nego sam ga kucnuo..
2lavqsl.jpg

21ngl03.jpg

154kq5i.jpg


Uglavnom,razlog odustajanja je taj sto sad imam dva auta...jedva jedno radim,a kamoli dvoje..a tako da dok sam se dvoumio koje da radim golfa sam udario,tako da je odluka pala na scirocca...golf ce mi biti auto za svaki dan,sipaj i vozi, a scirocca cu raditi lagano... ekipa na forumu je extra, hvala na podrsci,sad cemo skupa da radimo scirocca ;) :D
 
Član
RE: Golf II TD+i Old School by Oggy.. update

Nexus je napisao(la):
ojj Ogy druze ebo auto,nek si ti dobro prosao,bice lima hebaji ga...
znam ja kad si prekinuo s curom prosli put rekao da nema nista od golfa poceo prodavati dijelove i na kraju ga opet krenuo sredjivati,tako ce biti i ovaj put,samo ga zakljucaj u garazu na nekoliko dana nemoj ga gledati nikako,progutaj kljuc:D
sretno i da ga sto prije sredis;)
mene ko *ebe :D a na mojoj strani vise stete c c c :p
golf leti i ovako, i lijepo grelji po lezecim :p
 
Legend
RE: Golf II TD+i Old School by Oggy.. update

sretno onda sa sciroccom !
i onak je unikatnije auto nego golf, bit ce veca spica ;)
 
Član
RE: Golf II TD+i Old School by Oggy.. update

Malo sam se kasno ukljucio, bas mi je sto zao odustajes od Golfa, mada Ok, Scirocco je autenticniji automobil za neki old school projekat. Mnogo mi se svideo tvoj pravac u stylingu, na prvi pogled je toliko jednostavno uradjen auto, a zapravo je pedentan i utegnut do kraja, ima nekih neverovatnih detalja. Ja sam nedavno uzeo Pola 86c 90. godiste, i bas planiram da ga sredim u retro fazonu.... Interesuje me gde mogu da se naprave ove male registarske tablice, trebaju mi legalne, sa nekim atestom da me drnda murija...
Samo napred brate!
 
Član
RE: Golf II TD+i Old School by Oggy.. update

Ma format je kao za motocikle, pa i planirao sam je na auto za americko trziste, samo me interesuje gde u Sarajevu, ili bilo gde u BiH, to moze da se napravi...:icon_exclaim:
 
Početnik
RE: Golf II TD+i Old School by Oggy.. update

eeeevo opet golfaa, nisam digao ruke od njega.. naravno, stil ostaje isti, retro..ponovo je lakiran, u slicnu boju sa nekim malo krupnijim kristalima, al ne vidi se na slici...promijenjena sjedista, felgice 8 i 9jx14, RH, sa Dunlop gumama, trebam nazad naci uze gume pa bi golf mogao jos u pod :D nazad znakovi izbaceni, auspuh poravnat, izbacen i brisac zadnji..
promijenjena su i sjedista, ubacena od fiata coupea, meni ekstra..

xe1sls.jpg

16ib0k8.jpg

ilggfn.jpg

2wdueex.jpg

346ninl.jpg

2a9w8cp.jpg

eki3vr.jpg

2vuwmfd.jpg

14315k0.jpg

rby5gl.jpg

112h00j.jpg

oaaffa.jpg

2dre269.jpg

2zof3io.jpg


:123:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top