Golf II TD+i Old School by Oggy.. odee golf :(

Golf II TD+i Old School by Oggy.. odee golf :(

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Golf II TD+i Old School by Oggy.. update

alene stvarno mi je zao.jbg tamam se covjek ufura i onda ti nesto bezze izvuce pare iz djepa.Vjeruj znam kako je.Sreca je opet pa nisi nekog iz suprotnog smjera pokupio
 
Početnik
RE: Golf II TD+i Old School by Oggy.. update

e jbg-a...bio sam se nalozio da ga sredim,al sad fakat odustajem...malo mi falilo i da prednji kraj zavrsim, i et ga sad sve ispocetka...neda mi se vise zaebavat..
 
Član
RE: Golf II TD+i Old School by Oggy.. update

ajjjj drug nemogu vjerovati pu jebemu zivot :icon_cry::icon_cry:

i nemoj da bi odustao pusti nek te prode sad ;)
 
Član
RE: Golf II TD+i Old School by Oggy.. update

mojne odustajati...nije ovo prevelika steta da se ovo fino sanirati...i opet sve bude ;)
 
Član
RE: Golf II TD+i Old School by Oggy.. update

Oggy je napisao(la):
e jbg-a...bio sam se nalozio da ga sredim,al sad fakat odustajem...malo mi falilo i da prednji kraj zavrsim, i et ga sad sve ispocetka...neda mi se vise zaebavat..

joj jest meni to glupo od tebe,cuj odustajem.Pa sta udario malo,boze moj,sta sad trebas odustajat radi tog malo.danas kad smo se vracali iz Zivinica gledam tvog golfa u retrovizoru i tako lijepo izgleda,siroko nekako,bas je mocan,pa makar i udaren
 
Član
RE: Golf II TD+i Old School by Oggy.. update

:icon_sad::icon_cry::icon_sad::icon_cry: bas je bio odlican ali drug nemoj da te to sad obeshrabri ebo auto napravit ce se mozda i bolje NEMOJ ODUSTAJATI;) sretno pozzzz:123:
 
Početnik
RE: Golf II TD+i Old School by Oggy.. update

ma de ba,dotuzilo mi, a treba mi jedno auto za svaki dan tako da cu ovo sad uradit da se moze vozat,stavio sam vec farove obicne i masku sa znakom,branik jedino jos trebam staviti obicni...necu ga ostaviti udarenog,al necu vise nista ni mijenjati na njemu.. a scirocca cu od sada da radim,ne mogu oboje nikako...
 
Član
RE: Golf II TD+i Old School by Oggy.. update

joooj:icon_sad:
zao mi pravo,premocan je bio s onim branikom,i sad ovo da se desi...steta nije bas velika,al si dosta stvari natukao po malo...:icon_cry:
 
Administrator
RE: Golf II TD+i Old School by Oggy.. update

:icon_sad::icon_sad: steta:icon_sad: znamo da si se demoralisao ali nemoj odustajati:icon_sad:
 
Član
RE: Golf II TD+i Old School by Oggy.. update

jbg druze ..steta velika..ali ti znas najbolje opet...;))
 
Član
RE: Golf II TD+i Old School by Oggy.. update

nastavice on itekako, samo dok ga malo prodje, i dok vidi mog golfaca ponovo
nadocice njemu to =)
ps. dobro smo prosli, da nisam vozio ne bi vjerovo da je onoliko klizavo... sto je previse, previse je :| i mjenjaj gume nazad :icon_sad:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top