Golf II TD+i Old School by Oggy.. odee golf :(

Golf II TD+i Old School by Oggy.. odee golf :(

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
RE: Golf II TD+i Old School by Oggy.. update

hvala svima na komentarima...i ja mislim da je pravi potez, da ne bude da mijenjam samo zmigavce i karambolke :) sada cu da potrazim kakav brzi mjenjac,ako se nadje od GTI..ovaj je 5 brzina,extra ubrzava,samo tesko ide iznad 150...
Ovih dana treba da odem do Mostara po felge...prelazim na konkretne stvari,kakav motor...
.nOke, nisam ni sad mnogo u prednosti,kod tebe bi trebalo da je brzi mjenjac...
 
RE: Golf II TD+i Old School by Oggy.. update

bio je kod mene od trice 1.6 105ks ja mislim i imo je bolje ubrzanje, al sam ja sebi na bosch pumpi nastimo jos malo gasa i iso je u 6000rpm i mogo je ic do 180km/h.
Znam ja da ima dosta razlika izmedju TD i TDi motora ali turbina najvise daje snagu

.nOKe je napisao(la):
znam kako to ide, no kad stavim ic na ovaj motor (51kW) ako nista mozemo se ganjati, ovako neam nikakve sanse..

kod 59kw je sve drukcije, nije samo to sto si ti nabrojao..

ma nema neke razlike u startu samo na daljoj relaciji. TDi ima duzi hod mjenjaca i u svakoj brzini je brzi za cca 10km/h
 
Početnik
RE: Golf II TD+i Old School by Oggy.. update

Imali smo mi prije,dok nisam imao vozacku,golf 1.6TD+i, 59kW..al je intercooler bio naprijed ispred hladnjaka velikog..u njemackoj tako odradjeno,sa atestom sa svime...i vozio ga stari 190km/h..al ga svabo spakovao,ne znam od cega je mjenjac bio,hebiga,al je isao pravo...i prodali ga :icon_sad:

Ovaj moj sad ubrzava extra,cupa nosace,nova je i lamela,sve ok...samo mjenjac mi od dizela ostao,mislim da je do njega sto ne moze preko 150...a svakako cu i bosch pumpu da odnesem na regulazu..
 
RE: Golf II TD+i Old School by Oggy.. update

Prije kupovine fieste,imao sa priliku kupiti mk2 sa ovim motoricem,al jbga nest je
prevagnulo na novije i plavi oval...druze nek je sa srecom sa novom konjicom pod
haubom...:cool:
 
Član
RE: Golf II TD+i Old School by Oggy.. update

a zvuk ti je samo takav =) ssssshhhhhhhhhhhhhhiiiiiii :D
eto cuneru, jos samo duboke karambolke i to je to :p
inace extra :)
 
Član
RE: Golf II TD+i Old School by Oggy.. update

u jbt prestize ti mene...
kako stvari stoje moram i ja ubacivati kakvog drugog cadju... :lol:
samo naprijed!
sredi to do zivinica pa da se i prijavis... ;)
 
Početnik
RE: Golf II TD+i Old School by Oggy.. update

Nexus je napisao(la):
al ipak je to cadjo:D

haha al sad nema jace dvice dizela u kaknju... :D

ljuboje je napisao(la):
u jbt prestize ti mene...
kako stvari stoje moram i ja ubacivati kakvog drugog cadju... :lol:
samo naprijed!
sredi to do zivinica pa da se i prijavis... ;)

ma nisam ja spreman za stylinga,ni blizu..tek nagodinu cu,kad sve aBD upakujem pa ga na kraju cijelog lakiram i lagano..valjda do tada budu malo i klase izmijenjeno,da bude sta german style, old school ili rat style...a dok je ovako nemam ja kud ici sa njim...

nodiash je napisao(la):
Sve je dobro upakovano..svaka cast;)

hvala drug
 
Legend
RE: Golf II TD+i Old School by Oggy.. update

nemoj se sad izvlacit na mjenjac hah :p
salim se, ma drug samo nek se radi, i naravno
DIESEL POWAH :cool::cool:
 
Član
RE: Golf II TD+i Old School by Oggy.. update

[/quote]

ma nisam ja spreman za stylinga,ni blizu..tek nagodinu cu,kad sve aBD upakujem pa ga na kraju cijelog lakiram i lagano..valjda do tada budu malo i klase izmijenjeno,da bude sta german style, old school ili rat style...a dok je ovako nemam ja kud ici sa njim...


dok se mi ne pocnemo pojavljivati tamo,oni nece praviti klasu za nas...
MI je moramo pokrenuti... RATasi,GERMANasi,OLD SCHOOLovci i ostali...
 
RE: Golf II TD+i Old School by Oggy.. update

ooo golf u zivotu fino fino
motor je super izbor,za taj motor neces se zeznut
samo nek cadi:cool:
 
Početnik
RE: Golf II TD+i Old School by Oggy.. update

evo ga..danas na putu prema Zivinicama, negdje poslije kladnja u onoj sumi...klizavo pravo,mokro i ja se zaletih u bankinu... :icon_cry:
j0io80.jpg

:icon_cry:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top