Golf II TD+i Old School by Oggy.. odee golf :(

Golf II TD+i Old School by Oggy.. odee golf :(

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Golf II TD+i Old School by Oggy.. update

TO JE TO,znaci vrh,haos,kaos,gori hala oluki se tresu,dramica,drkica,nezz vise sta da kazem,prelijepo,predobro jednostavno savrsen,svaka ti cast Oggy ovo je pureeeeeeeeee sex,i nek se sad nade ko pametan pa nade mu mahanu jer je uopste nema

Zivio ti nama Oggy i jos veci sex od duje slozio ;););)


VW For Life ;)
 
Početnik
RE: Golf II TD+i Old School by Oggy.. update

bad look, thx drug ;)
greendevil, vec sam ubacio odbojne, zato i jest visociji nazad, i nekako sjede dvoje da ne kaci...ako nista, brate, spustim jos i nema nazad sjedit i gotovo..
chuza, hvala, drug, al malo si pretjerao, haha :cool:
 
Član
RE: Golf II TD+i Old School by Oggy.. update

drug svaka cast,predobro izgleda golf,stvarno mi je drago sto je ona prica oko odustajanja od golfa ostala samo kao ideja,stvarno bi bilo zao,auto je predobro,mocno izgleda,svaka cast,sjedista dobro legla,samo naprijed;);)
 
Član
RE: Golf II TD+i Old School by Oggy.. update

ma golf je samo taki ;)
:D

a svaka cast za TAS oznaku :cool:
 
Član
RE: Golf II TD+i Old School by Oggy.. update

Nema dalje drug ! :cool:

A posto kazes da primas prijedloge ja bi ti predlozio da nadjes onu stariju masku sa hrom obrucom (kao kod gti-a crvenim) i prebacis to tas.ili jos bolje nadjes staru u originalu tas.

Ili ako nista na ovoj se uvjek moze ofarbati u neku hrom. sivu da se uklopi sa detaljima na braniku....


I nista vise,osim tog pronalaska zadnjih uzih guma,i zakucavanje do poda !!!
;););)
 
Član
RE: Golf II TD+i Old School by Oggy.. update

ljepota, originalnost od exterijera, enterijera do motora sve bez greske :cool:
 
Početnik
RE: Golf II TD+i Old School by Oggy.. update

armin, sub3r, vwfan, marex. hvalaa, momci..
na tu masku ako naletim, svakako da cu je uzeti, gledacu da uskoro i gevinde kupim, pa da ide u pod, i onda cu staviti obicnu ralicu umjesto ove gti...mislim da nece biti mjesta za ovu :cool:
 
Član
RE: Golf II TD+i Old School by Oggy.. update

Svaka cast za ovaj Old school projekat golf je mjera vidi se da imas ukusa golf je exstra da te slusa godinama............svaka cast svaki komentar je suvisan prejak golf...:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
RE: Golf II TD+i Old School by Oggy.. update

e svaka ti cast. svi golfa sredjuju na isti kalup, pa koliko se god potrude on i dalje izgleda uobicajen, ali ti si sa ovim old scool fazonom pogodio u sridu :D tako jednostavno, a tako lijepo.

za daleku buducnost, planiraj felge kao kod noke-ta :D
 
Početnik
RE: Golf II TD+i Old School by Oggy.. update

thx, koege :cool:
a za dalju buducnost planiram felge jedne, al ne ko u noketa :D
 
Član
RE: Golf II TD+i Old School by Oggy.. update

to je to,nista vise nediraj:cool: samo eto te gume nazad iiiii drkicaa..;););)
 
Početnik
RE: Golf II TD+i Old School by Oggy.. update

elmir je napisao(la):
to je to,nista vise nediraj:cool: samo eto te gume nazad iiiii drkicaa..;););)

mora se zakucat u pod, mora..
a jbg, ofarba ga, a nisam obrve prosirio i belaj mi da sad ponovo radim.. :icon_evil:
 
Član
RE: Golf II TD+i Old School by Oggy.. update

Oggy je napisao(la):
elmir je napisao(la):
to je to,nista vise nediraj:cool: samo eto te gume nazad iiiii drkicaa..;););)

mora se zakucat u pod, mora..
a jbg, ofarba ga, a nisam obrve prosirio i belaj mi da sad ponovo radim.. :icon_evil:

ove si felge od ljuboje uzeo jeli? super su i felge a i autic naravno,imao sam i priliku da ga i uzivo vidim.. mislio sam jos da ti je tablica kao u noketa ona "originalna",zezali te murija? golfic je mjera i drago mi je da si ponovo krenuo raditi golfonju..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top