Golf II TD+i Old School by Oggy.. odee golf :(

Golf II TD+i Old School by Oggy.. odee golf :(

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
RE: Golf II TD+i Old School by Oggy.. update

a brate ni ti ne znas sta bi sa sobom :D
prvo das bruku para za ove felge, sad ces uzimati uze :icon_eek:
furas me..
extra mu stoje ba, zar se nebi mogao jos spustit ako se ne stave te distance nazad :icon_question:

felge su extra, malkice isjec ovaj rub iznutra (zastitit ga) i onda bi morao moci jos u pod ;)
 
Član
RE: Golf II TD+i Old School by Oggy.. update

Uuu extra golf bas lijepo izgleda :cool:;)
Dobro su mu se i ova sjedista uglopila a felge mu leze ove pravo ne mijenjaj vise nista :icon_smile:;)
 
Početnik
RE: Golf II TD+i Old School by Oggy.. update

Liga je napisao(la):
Kako dobar Golf............. ;)

hvala, Liga, da nije tebe ne bi ga pola bilo :cool:

.nOKe je napisao(la):
a brate ni ti ne znas sta bi sa sobom :D
prvo das bruku para za ove felge, sad ces uzimati uze :icon_eek:
furas me..
extra mu stoje ba, zar se nebi mogao jos spustit ako se ne stave te distance nazad :icon_question:

felge su extra, malkice isjec ovaj rub iznutra (zastitit ga) i onda bi morao moci jos u pod ;)

nazad su distance 2 cm, manje ne mogu stavit jer ce mi onda kaciti o zadnji most, obre su vec malo rezane unutra, al opet kaci...mogu jos oko 2 cm da ga spustim, s tim da vise ne bi niko smio sjest nazad..

Gledacu da nadjem kakve tvrdje gevinde, mada cisto sumnjam da imaju i jedne da ga mogu drzati 1 cm iznad gume, a da ne kaci...

tako da mozda zamijenim za bbs rm...

ili cu zavarit amortizer, bemu mu majku, pa nek onda mrdne :icon_twisted:

adi187 je napisao(la):
Uuu extra golf bas lijepo izgleda :cool:;)
Dobro su mu se i ova sjedista uglopila a felge mu leze ove pravo ne mijenjaj vise nista :icon_smile:;)

hvala, drug..a felge, to cemo vidjeti..nisu ni jedne kod mene bile duze od 3 mjeseca, nece ni ove garant :D
 
Legend
RE: Golf II TD+i Old School by Oggy.. update

ma ne znam drug, steta ti je prodavat ove gume iz 2 razloga, prvo zato sto i sam znas koliko si ih platio, drugo sto su felge jako lijepe, i lijepo auto izgleda pogotovo kada se vozis iza njega ;)

a kao trece, mora postojat neko rijesenje, znas i sam koliko sam ja problema imao sa tim, rijesenje ti je definitivno ovdje :


dakle, plinski amrotizeri sa stelovanjem visine (ja posjedujem identicne sa slike) i mogu reci da su jako kruti, plus mozes podesiti visinu pomjeranjem ove piksne, a dodatno da kazem ojacanje mozes ostvarit ubacivanjem odbojne gume (kod mene ima jedna standardna, plus dodatno pola druge :D) i izmedju opruge (ja sam ubacio na jednom prstenu samo..)

znam da ovo izgleda peglancija, ali pokusavam te odvratit da prodas felge jer su fakat super, da se ne izlazes dodatnom trosku i tim glupostima, kad se problem moze rijesit..

jedno od mogucih rijesenja je takodje uzimanje uzih guma nazad, 225 je relativno siroko, kada bi malo bolje zaganjao kakve 195 45 siguran sam da bi ih mogao naci ;)

ako bude jos kakvih problema, samo se javi, ja sam apsolvirao ovo kacenje i te gluposti, ima 213213 "caka" koje se mogu uradit da se auto ukruti, a da se ne izgube vozne karakteristike, i da ne ugrozis sebe i druge u voznji..
 
Član
RE: Golf II TD+i Old School by Oggy.. update

nisam citao ove prije postove,glava me nesto boli,,,,hocu samo da ti kazem da je golf extra odradjen,,samo se meni licno meni ne svidja onaj dole lip spojler ispod prednje karambloke...
eto i pozz;)
 
Početnik
RE: Golf II TD+i Old School by Oggy.. update

Dzeniii je napisao(la):
nisam citao ove prije postove,glava me nesto boli,,,,hocu samo da ti kazem da je golf extra odradjen,,samo se meni licno meni ne svidja onaj dole lip spojler ispod prednje karambloke...
eto i pozz;)

bravo, dobro zapazanje...lip se vjerovatno skida posto mi ne ide uz ovu americku karambolku, a sa njim mi golf ne moze nize..

aBd, uskoro stize i zadnja americka karambolka..

.nOke, kume, sve sam to isprobao, ubacivao sam i gume nazad u opruge, ubacio sam sad i odbojne, i sad ne kaci al je visociji nego sto sam htio..obrve sam vec rezao unutra, jedino mi ostaje da ih malo prosirim, a to opet zahtijeva lakiranje...
gume nazad ne mogu uze, mislim mogu, al ce se onda razvuci pa ce mi zadnji kraj biti nizi nego prednji...
 
Legend
RE: Golf II TD+i Old School by Oggy.. update

hm... ma ne znam ovak napamet, nisam bas pretjerano zagledao koliko viri vani, koliko jos moze dole itd itd, ako do mostara nista ne uradis, ili ako prije budes dolazio u sa, javni se na kaficu pa cemo skontati nesto da napravimo..

pozz ;)
 
Legend
RE: Golf II TD+i Old School by Oggy.. update

sve mu radi samo mu neskidaj ove felge predobro mu stoje;)
 
Član
RE: Golf II TD+i Old School by Oggy.. update

Evo sjeo sam oko 19 i 20 i procitao polako svaki post od a do ž vjeruj mi, i golf ti je perverzija ziva i ja sam fan uski karambola jer su zakon! Svaka cast i felgice nemoj prodavati rijetke su s tolikim colom, skupe, a savršeno mu stoje tako da ako moras prosiri rubove proširi ih ofarbaj malo ces se izloziti trosku ali nema veze! Odradi ga da bude mama u bih! Sretno i premocno je vidjeti poslje udesa kako si se oporavio! Ps. Stavi onaj spojler na zadnju sajbu nekako mi je jači s njim bio pozz!
 
Početnik
RE: Golf II TD+i Old School by Oggy.. update

hvala puno, drug...a ne znam za felge, bgm, belaj mi sad sirit rubove, jos i za to pare dat, pa onda opet necu imat za gevinde..

a spojler sa sajbe sam prodao, meni nekako visak bio, ocu da mi je clean nazad ;)
 
Član
RE: Golf II TD+i Old School by Oggy.. update

Ma predobar je i ovako strah, neznam smisli se dobro sta ces za felge pun su pogodak za njega!
 
Početnik
RE: Golf II TD+i Old School by Oggy.. update

Znaci, posto mi RH Cup nisu bile pun pogodak za golfa, nabavio sam druge felge, old school..centra 7Jx15 et26
Ispolirao sam ih i danas montirane na auto... meni licno, sto puta bolje izgledaju nego prosle..evo koja slikica:

ao5hc2.jpg

27z9b8o.jpg

8vn1mr.jpg

67330z.jpg

mhu6o7.jpg

fbb7fq.jpg
 
Član
RE: Golf II TD+i Old School by Oggy.. centra 15", str 24 ;)

PROKLETI GOLF 2 i opet dobro izgleda!:cool:
Super fele, nema sta, k'o psece mudo sijaju!:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top