Golf II TD+i Old School by Oggy.. odee golf :(

Golf II TD+i Old School by Oggy.. odee golf :(

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Golf II TD+i Old School by Oggy.. centra 15", str 24 ;)

danas vidio golfa u voznji,extra mi lezi i pravo mi se svidja.al znam da nece dugo kod tebe
 
Član
RE: Golf II TD+i Old School by Oggy.. centra 15", str 24 ;)

Uff, tek sad vidjeh ovo .......... :icon_eek::icon_eek::icon_eek: PHERVERSION ala france ;)
 
Legend
RE: Golf II TD+i Old School by Oggy.. centra 15", str 24 ;)

beton!!!

trazio sam ih za zimski setup ali tesko.. ove fakat izgledaju extra, aferim :cool:
 
RE: Golf II TD+i Old School by Oggy.. centra 15", str 24 ;)

Oggy my friend opet si potrefio zlatnu sredinu, znas mu naci "zicu" ..Massive respect! Felge su sjele k'o budali samarcina :D Mnogo je dobar ;)
 
BHT Ovisnik
RE: Golf II TD+i Old School by Oggy.. centra 15", str 24 ;)

uuu svaka cast za felge,ja sam jedno vrijeme ih trazio,kad sam bio uzeo rh cup error prodavao ovakve za 150km 14",fele su pun pogodak:cool:
kolika im je cijena bila ako nije tajna na pm
 
Legend
RE: Golf II TD+i Old School by Oggy.. centra 15", str 24 ;)

ma svaka cast druze , ovo je stvarno super sjelo ,.... profil 195/45 ? prelijepo ....
 
Član
RE: Golf II TD+i Old School by Oggy.. centra 15", str 24 ;)

noke za zimski setup:icon_question: ja nebi ni u ludilu.. ovo je nesto ODLICNO!!!!!!!!!!!!!!! CAK JE BOLJE I OD ONIH FALCARA!! za ovo bi neki golfers fanatik ubio..(kao ja naprimjer) VW KRSH!!:D
 
Član
RE: Golf II TD+i Old School by Oggy.. centra 15", str 24 ;)

drug predobre felge,svaka cast,extra izbor,pravi si sretnik,tesko ih je naci,,,legle su samo tako,golfina je cudo,samo naprijed;);)
 
Član
RE: Golf II TD+i Old School by Oggy.. centra 15", str 24 ;)

Mislio sam da ne mogu biti bolje od falcara ali brate,legle su mu da valja...
 
Član
RE: Golf II TD+i Old School by Oggy.. centra 15", str 24 ;)

Ovo izgleda pre-bolesno !!! :icon_twisted::icon_twisted::icon_twisted:

Svaka cast, znaci imas ukusa samo tako, sto se mene tice tom golfu nista vise i netreba sto se tice exterijera,mozda samo da je naci staru TAS masku sto sam ti vec davno i pominjao i to bi bilo to !!!

Sretno, i nemoj sad da mjenjas feluge nakon 10 dana, neka stoje bar mjesec-dva... :D


;):cool:;)
 
Član
RE: Golf II TD+i Old School by Oggy.. centra 15", str 24 ;)

extra si odabrao kada vec ides na old school onda neka i bude ...extra lijepo utegnut i sredjen auto ..masina za 10ku;)
 
Član
RE: Golf II TD+i Old School by Oggy.. centra 15", str 24 ;)

po jedno stoti put otvaram temu i nemogu se nagledati golfai felgi.. zadnja slika mi je trenutno na pozadini.. jos jednom svaka cast..zovi kad budes prolazio kroz travnik da odemo na pice i da malo vidim golfa, vidjao sam ga par puta uzivo al u prolazu.. samo nastavi lagano kako si krenuo nemoj opet odustajati i predomisliti se.. SRETNO
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top