Golf II TD+i Old School by Oggy.. odee golf :(

Golf II TD+i Old School by Oggy.. odee golf :(

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
RE: Golf II TD+i Old School by Oggy.. update

a predobar je golf sad;) samo nazad jos malo prizemljiti, ove felge mu extra stoje:cool::cool:
 
Član
RE: Golf II TD+i Old School by Oggy.. update

prelepo mu stoje felnice,sad je puno lepsi,samo kao sto su ti vec rekli samo ga jos malo spusti i to je to;)
 
Član
RE: Golf II TD+i Old School by Oggy.. update

lijep golf, a ovo TDI je glavno:cool::cool::cool::cool::cool::lol::icon_smile::icon_smile:
 
Član
RE: Golf II TD+i Old School by Oggy.. update

puno pohvalnih komentara,svaka cast majstore bas prava paznja za golfa :cool::cool:
 
Član
RE: Golf II TD+i Old School by Oggy.. update

fin golf pravo,nije ni motor los,ide solidno,a felge su vrh:cool::cool:
 
Početnik
RE: Golf II TD+i Old School by Oggy.. update

thx to evribadi :cool:
bice golf jos bolji, sad cu se tek pozabaviti detaljima ;)
 
Početnik
RE: Golf II TD+i Old School by Oggy.. update

poklopac motora sam skoro pa dzaba dobio od jednog chunera iz sarajeva, sa passata delfina 1.9 tdi
 
Legend
RE: Golf II TD+i Old School by Oggy.. update

uvijek sam podrzavao tvoj rad , svaka cast prelijep je golf i muski si uradio u zadnje vrijeme sto si nabrojao .....a fotke i okruzene , prelijepo ;)
 
Član
RE: Golf II TD+i Old School by Oggy.. update

BGM malisa fino ispade ovo pravo... Sjedista extra izgleda, trebao si jos koju slikuc, a i ovaj poklopac si dobro odradio... Sad se svabe pitaju otkud 1.6 TDI :D .... I daj mi reci jesi razmisljao o sirenju rubova ?
 
Početnik
RE: Golf II TD+i Old School by Oggy.. update

ErRoR je napisao(la):
BGM malisa fino ispade ovo pravo... Sjedista extra izgleda, trebao si jos koju slikuc, a i ovaj poklopac si dobro odradio... Sad se svabe pitaju otkud 1.6 TDI :D .... I daj mi reci jesi razmisljao o sirenju rubova ?

taman svabe u sesticu stavise 1.6 tdi, a i ja u dvicu :DD
nisam razmisljao o sirenju rubova kad sam vec ofarbao golfa, a i ruzno izgleda, nego sam razmisljao da mijenjam felge, da uzmem neke uze i taman cu ga moci zakucat u pod ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top