Golf II TD+i Old School by Oggy.. odee golf :(

Golf II TD+i Old School by Oggy.. odee golf :(

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

Ako ubacim KR-a onda komotno mogu i pec i frizider jer bi me stari izbacio iz kuce...jos sam ja student,za godinu-dvije kad zavrsim onda bi se moglo pricati i o VR-u....
 
Legend
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

Oggy je napisao(la):
Rekao mi je vulkanizer nabaviti felge BBS, pa cu gledat da do iduceg ljeta kupim i obruce za njih i gume nabavim...i onda cu svejedno morati prosiriti obrve i lakirati ih...
ja .. kad sam sebi trazio ove fele koje imam (koje vjerovatno i ti trazis) gledao sam najvise po vulkanizerima, i nasao sam ih tu.. gore na tranzitu..

kad sam sjedista ganjao vidio sam da prema kiseljaku isto ima dosta felgi,eh sad bbs, manje vise, al et mozda nadjes nesto old school ;)

one ats cup isto nisu lose,kad bi nasao ocuvane 15"ke ;)
 
Član
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

Perverzno, po meni daleko bolje od dubokih plastika, bad look maski i ranoraznih gluposti... Ja sam planirao da svog Golfića sredim u ovom fazonu, poradim malo na enterijeru i to je za mene full. A tebi bi preporučio da poskidaš ono VW i Golf_CL pozadi i možda da staviš vrata bez leptir stakala (model '87-'92. god) i prednju masku na hladnjaku bez VW znaka.

A unutra stavi eko-kožu (npr. braon boja) i auto će biti bombona. :) Ostalo sve je perfekt!
 
Član
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

Dobro pametko prebaci se na predhodnu stranicu pa ces vidjet sliku jednog drugog golfa koji mu covjek stavlja kao primjer.Ovo je fin primjer old school golfa koji ima npr vrata bez leptirova,nema zadnji brisac ......itd i moze mu dati i neku ideju pa nevidim u cemu je prolblem.
 
Član
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

GTI FAN je napisao(la):
Dobro pametko prebaci se na predhodnu stranicu pa ces vidjet sliku jednog drugog golfa koji mu covjek stavlja kao primjer.Ovo je fin primjer old school golfa koji ima npr vrata bez leptirova,neme zadnji brisac ......itd i moze mu dati i neku ideju pa nevidim u cemu je prolblem.

ajd se predstavi,banovace te neko,procitaj sta je nexus napisao,dizes staru temu,nisi predstavljen,i ubuduce,napisi da stavljas slike kao primjer za nesto,a ne ovako,iz vedra neba,gruh,slike:icon_rolleyes:
da si napisao da preporucujes oggyju da radi golfa prema tom,bilo bi ok...a druga stvar je sto si novi pa ne znas da momak radi scirocca,golfa nema vise,iz meni nepoznatih razloga
 
Početnik
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

hvala na prijedlogu, drug, al moj golf je ionako bio vise old school od ovoga, a i ne radim vise na njemu, ne izgleda vise ovako, a voza se i dalje, dok se ne sredi sciroco...pozdrav[/u]
 
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

oggy golfic je VRH... Hoces li prodati :)? Ja sredjujem golfa 1 pa sam bas htio da pitam , da li moze od golfa 2 na golfa 1 onaj nazad spojler sto ide iznad brisaca na vrhu auta. Pozdrav
 
Početnik
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

nikola_bn_ je napisao(la):
oggy golfic je VRH... Hoces li prodati :)? Ja sredjujem golfa 1 pa sam bas htio da pitam , da li moze od golfa 2 na golfa 1 onaj nazad spojler sto ide iznad brisaca na vrhu auta. Pozdrav

heh..hvala drug..al nisi sve procitao..nije vise ovakav, poslije prekida s curom prekinuo sam i sa njim :icon_cry: fakat mi sad zao, zbog golfa, da sam njega nastavio raditi a ne kupio scirocco.. ne prodaje se golf..ne odgovara ti spojler..felge ce mozda biti na prodaju..ako ti se svidjaju..a bice jeftine..oko stoje..
 
Član
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

Naš drug Oggy opet počinje sa radom na Golfu,želim mu puno sreće ovaj put,a vi se koliko toliko suzdržite spama :D
 
Legend
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

ogy me zamolio da ponovo otkljucam temu, izgleda da ce radit nesto na autu, pa bih zamolio ostale da ne spamaju..

GTI FAN je napisao(la):
Dobro pametko prebaci se na predhodnu stranicu pa ces vidjet sliku jednog drugog golfa koji mu covjek stavlja kao primjer.Ovo je fin primjer old school golfa koji ima npr vrata bez leptirova,nema zadnji brisac ......itd i moze mu dati i neku ideju pa nevidim u cemu je prolblem.

onaj golf sto si ti postavio, nije ni O od oldschoola kao prvo

kao drugo, predstavi se i ne spamaj tudje teme

kao trece, pozdrav :D
 
Početnik
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

e hvala...ponovo cu ga malo raditi, da nisam prekidao s poslom bilo bi sad lakse al sta je tu je...znaci sad nece biti bas u old school fazonu zbog novih fela, al meni se svidjele i kupi ih, sto ne znaci da ih necu mijenjati za neke bbs kad ispadne prilika... dalje, kristalnih stopki vise nema, dao ih starom, on ih neda nazad, kao ni onaj spojler sa gepeka :icon_mad: ..nabavio sam ponovo sportske opruge, crvene, pa cu i to ovih dana staviti, ponovo trebam kupiti branik bez kuke, vracen je gti lip naprijed, maska bez znaka, kristalni farovi i zmigavci prednji....znaci felge i spustanje, sad za sad, pa cemo dalje lagano..
slike sutra.. ;)
 
Početnik
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

fidel je napisao(la):
pocinjes me nervirat.Al stvarno

haha, sta ces.. ne mogu tebe gledat svaku noc sa onim felgama pa da i ja malo.. jbg, na sciroccu radim limariju, ima dosta posla tako da cu vozati golfa dok njega zavrsim pa nek bar na nesta lici.. ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top