golf II by superman - lock

golf II by superman - lock

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: moj golf II

Limpi je napisao(la):
Moj savjet, skloni ovo plavo osvjetljenje, jedino bijelo valja;)...

Sto se tice zastave, to ide kad je neka utakmica u pitanju, ostalim danima ne bas... osim ako nije neki Rolls-Royce pa mu staviti one male kao diplomatske zastavice, hehe:lol:

ma ja sam to stavio jer mi ima rupa od starih zvučnika, kada nabavim zvučnike i turnem ih onda ču skloniti zastavu, samo da privremeno pokrijem rupe, :icon_smile:

.nOKe je napisao(la):
jel se mogla ova maska bolje uklopit, pogotovo gore sa gonje strane fara, gdje se spaja hauba, maska i blatobran ?
danas me hladnoča i kiša omela, to sam nabrzinu uklopio da vidim kako stoji, znam da nije 100% uklopljena, trebam malo još tamo kod farova ne mogu da uklopim ko orginalnu morati ću malo da žicom ili ako se nađe alternativa, ova orginal malo nakrivljena a ova bez znaka prava ko strijela pa imam malih problema dok uklopim
 
RE: moj golf II

boss_C200 je napisao(la):
pa na slici se vidi da si komplet ofarbao brisace, vidis valjda boju na krpi:icon_biggrin: all ne bitno...

a cuj ne mora biti u svakog ista..haha... pa bas ima tih milion plavih a malo ih je sa bijelim osvjetljenem tablice... al eto tebi se svidja plava....

tvoje auto, tvoj cejf..sebi ga sredjujes..ovo su dobronamjerni komentari..ne mislim ti nista lose;)

pa i ja gledam, gdje će reko sve farbati, a i dok si zaštitio auto,
mogao si skinuti brisače sa auta i lagano ofarbati, bez maskiranja.
dobro si počeo samo obrati pažnju na sitnice i ne sumnjam da će biti dobar. i moj prijedlog ti je da staviš plastično obrvu na masku, kao
ona što si prije imao, ovako nekako previše crnih detalja
 
Član
RE: moj golf II

evo ti mojih nekoliko prijedloga to plavo osvjetljenje uradi u zeleno stavi plasticne obrve preko blatobrana i nazad nabavi od GTi a spojler na prednju karambolku i one prve felge i imas dvicu ko pola grada a ako hoces nesto jedinstveno onda skidaj sve sa njega prosiri blatobrane i obrve uradi neki usis na haubi stavi jotare kakve ofarbaj u zeleno stope kristalne remus na obadvije strane ukloni brave sve motor ostavi isti samo ga malo sredi na izgledu i mos ici na stayl i imas jedinstvenu dvicu
 
Član
RE: moj golf II

Murinho je napisao(la):
evo ti mojih nekoliko prijedloga to plavo osvjetljenje uradi u zeleno stavi plasticne obrve preko blatobrana i nazad nabavi od GTi a spojler na prednju karambolku i one prve felge i imas dvicu ko pola grada a ako hoces nesto jedinstveno onda skidaj sve sa njega prosiri blatobrane i obrve uradi neki usis na haubi stavi jotare kakve ofarbaj u zeleno stope kristalne remus na obadvije strane ukloni brave sve motor ostavi isti samo ga malo sredi na izgledu i mos ici na stayl i imas jedinstvenu dvicu

nece moci na style al na cirkus hoce 100%...
 
Član
RE: moj golf II

Evo rezultata od nedavnog rada.......maska je uklopljena i sklonjena je zastava, mada sad nemam sliku odpozadi al bili ste u pravu ljepse je bez zastave sad!
8e710275ffacc8051357dd164daba535.JPG

P.S. zastava je bila kada je slikano, nazalost.......al bice sliiika hhehe
 
Član
RE: moj golf II

aha, znam to sam i namjeravao da nabavim, ja polahko nabavljam dijelove a trenutno me ko i večinu faks zafrkaje pa se nema toliko vremena
 
Član
RE: moj golf II

Vid' Ba zastave!!!
Prvo izbor felni 0
Ovjetljenje tablice -10
Maska bez znaka + falc felne (COLE je svoje prodavao) + stope smoked + opruge i na putu si!
 
Član
RE: moj golf II

i ja se mislim da skinem ove okvirove i da stavim same tablice iako meni je i ovako dobro ali mislim da če biti ljepše bez njih,a felge sam naručio na proljeće sad idem ponekad na planinu pa mi trebaju zimske gume, zastava je skinuta, osvjetljenje pa i ovako se meni sviđa, ali nabaviti ću i bijelo ili zeleno pa ću probati da vidim kako paše
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top