golf II by superman - lock

golf II by superman - lock

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Dakle, golf 2 1990. god., ispod haube solidni 1.6 Turbo diesel :icon_smile:. Slike kad je tek dosao.
- rat style :D :D










P.S. imao sam potrebu da ga nanovo predstavim, i eto ga. A ovi dole post-ovi za paint i to, to je kad sam tek dosao na forum :D :icon_biggrin:
 
Legend
RE: moj golf II

nije los ima nekih sitnica koje treba uraditi a prvo ofarbaj znak u crno;)
 
Član
RE: moj golf II

zar auto ima samo prednj dio..daj nam i druge dijelove :icon_smile::lol:
 
Član
RE: moj golf II

planiram promijeniti masku uzeti bez znaka i nove felge 14", novi audio sistem i još malo eksterijer doraditi
 
Administrator
RE: moj golf II

ofarbaj prvo znak u crno, nikakve linije ne crtaj po haubi, skini te okvire za tablicu pa je postavi bez okvira na karambolku, skini obrvu sa farova:icon_biggrin: ima fino sredjenih golfova ovdje na forumu pa pogledaj malo... daj jos slika;) i nemoj 14-ke felge, vec sto vece:cool:
 
Član
RE: moj golf II

tek sam prije 5 mjeseci dobio auto i pomalo ga sređujem a trenutno nemam slika pa cu ubrzo postaviti nove kada imadnem
 
Član
RE: moj golf II

Taaky je napisao(la):
zar auto ima samo prednj dio..daj nam i druge dijelove :icon_smile::lol:

2c7f5714214f3ebc910a9c791db376a2.JPG

bf8f3310a6d3ca3dedeccfc3727c81ab.JPG

d4d67bd9b1b8a220acff7a961dac753e.JPG

:cool:
 

LSD

Član
RE: moj golf II

ebo golfa...ragej stojku..ubaci mu kakv motor iz krsha..i samo u pod s falcom...bit ces glavni vjeruj:icon_biggrin::icon_biggrin:
 
Član
RE: moj golf II

LSD je napisao(la):
ebo golfa...ragej stojku..ubaci mu kakv motor iz krsha..i samo u pod s falcom...bit ces glavni vjeruj:icon_biggrin::icon_biggrin:

:lol::lol::lol::lol::lol: Nisi ti bas normalan :lol::lol::lol::lol::lol: Naravno, u pozitivi!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top