golf II by superman - lock

golf II by superman - lock

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
RE: moj golf II

kako nista,prve,u mene su gotov iste,rh cup,mala razlika,po meni strasne felge za duje,195 50 udobnije nego 195 45 logicno,dok je sa profilom 45 ljepse,sam biras:icon_smile:
 
Član
RE: moj golf II

e za fele prve su dobre,,,al sve su za 5 sarafa,,,,jedino te zadnje nisu,,,,profil 50,,,udobnije a i radi fele ti je bolje bolje amortizuje udare,,,,no kako se tebi svida,,,;)
 
Član
RE: moj golf II

nadji neke bbs felge
jel ovo naprijed bio udaran,blatobran i vrata nije ista nijansa
Nadam se da neces uraditi ove plamenove!
 
Član
RE: moj golf II

ma necu plamenove raditi nako ja radi reda stavljao to sam i napisao a ne sviđaju mi se ove bbs
 
Član
RE: moj golf II

EVO MALO SE RADILO NA GOLFU, BICE JOS.....NA PROLJECE STIZU ABD ALU FELGE 15" ......DOTAD, RADI SE PONESTO.......

a7aadf7661215965318df1d5b153d299.JPG
[/img]

02568ac346a7953beaa67c0c16132145.JPG
[/img]

5e2c9ce04bd94d015a53c7597ac80c2f.JPG
[/img]

2d0bc3abc3edbfa51ce9edd06e1638da.JPG
[/img]

3e789aff2310e9b353fe8518081f72b9.JPG
[/img]

c456e0d49a2f7031217e8e618b3b414e.JPG
[/img]

e48b643ad87e8103f1d833b3307c220c.JPG


takodjer moram se zahvaliti momcima sa foruma na savjetima....crveni znak sam prefarbao i citavu masku, ova ostaje dok ne dodje sportska bez znaka....a special thanks almiru iz ze momku sa foruma- dobio sam zadnji spojler na gepek gotovo dzabe 10km...hvala...... IDEMO DALJE!!!!!!!!
 
Član
RE: moj golf II

gdje ces bolan komplet brisace farbati:icon_eek:

ne svidja mi se kako si krenuo sredjivati golfa... prvo ovi brisaci, nikad nisam vidio da neko farba i metlice i sve... drugo ovo osvjetljenje tablice bi ljepse bilo da je bijelo...ovako plavo je fuj.... trece ova zastava BiH u gepeku mi izgleda seljacki u svakom autu....
:icon_sad:
 
Član
RE: moj golf II

metlce nisu farbane, nego brisaci, samo sam tako farbao na autu....pocelo korozirati!!!! a plava, pa ne mora biti u svakog isto ova je bas super navecer, barem meni

uostalom, postavicu jos slika kada zavrsim masku, i kad se josh nesto uradi.......

ali postujem komentare,
 
Član
RE: moj golf II

pa na slici se vidi da si komplet ofarbao brisace, vidis valjda boju na krpi:icon_biggrin: all ne bitno...

a cuj ne mora biti u svakog ista..haha... pa bas ima tih milion plavih a malo ih je sa bijelim osvjetljenem tablice... al eto tebi se svidja plava....

tvoje auto, tvoj cejf..sebi ga sredjujes..ovo su dobronamjerni komentari..ne mislim ti nista lose;)
 
Član
RE: moj golf II

Moj savjet, skloni ovo plavo osvjetljenje, jedino bijelo valja;)...

Sto se tice zastave, to ide kad je neka utakmica u pitanju, ostalim danima ne bas... osim ako nije neki Rolls-Royce pa mu staviti one male kao diplomatske zastavice, hehe:lol:
 
Član
RE: moj golf II

dobro ti je legla ova maska bez znaka,fino izgleda,kad budes imao alu felge jos ce ljepse izgledat,samo naprijed,i slusaj sta ti raja sa foruma savjetuje,niko ti ne misli lose,svi komentari su dobronamjerni sigurno;)
 
Legend
RE: moj golf II

jel se mogla ova maska bolje uklopit, pogotovo gore sa gonje strane fara, gdje se spaja hauba, maska i blatobran ?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top