golf II by superman - lock

golf II by superman - lock

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: golf II td

ni meni se nastavak ne svida al opet je bolje nego bez ikakvog...to je sigurno,a vidao sam ja te nastavke oko 10km na arizoni mislim ne znam da li se mogu posebno kupiti...ali kada se fele stave izgled ce se promjeniti za 70%;)samo neke ATS ili BBS ima da zvoni ...i zakucavanje..uzmes platicne rubove blatobrana sva cetiri su 30 km..bice pravi..al kako ti kazes svi ili bar vecina zna sta i kako samo pare hebu:)

jesu to nazad hela stopke od gti? ili
 
Član
RE: golf II td

nezz koje su,vjerovatno jesu hella, al dobre su, dosle na njemu..crne ......a nastavak je home made :cool: by superman&hare hehe
a i ja vjerujem kad mu ubacim kakve 15" aBd da ce skroz promijeniti izgled! ev trenutno sam u potrazi za kakvim petokrakama
 
Početnik
RE: golf II td

fino si poceo.. polako..strpljena ..nemoj srljat ..skupi para pa kupi kakve dobre felcare...nemoj kupovat nekvalitetno ...puno srece i predjeni kilometara ti zelim ;)
 
RE: golf II td

čime si lipio tablicu..... i ljepši je bez te "ralice" nego s njom,obojaj one mrežice di dođu maglenke u crno i skini to s volana i nastavak s auspuha ;)
 
Član
RE: golf II td

danas uzeo alu felge, i momak mi rekao da su bile na golfu 2...kad sam postavio samo jedan saraf moze..... fele su super, a eto na prodaju kome mognu na auto!

310KM
 
Član
RE: golf II td-stigle fele

izvršene neke sitne prepravke

zatamnjena zadnji
neke sitne prepravke na j*... plastiki,
stigle felge ali zbog mog neiskustva ne mogu na moju duju, ? zna li neko gdje bih u mojoj okolini (Zenica, Sarajevo...) mogao naći autootpad da zamijenim ove felge, samo da ih nosim sa očiju

za dalje radove imam samo još u planu muziku, više mi se ne radi jer ne mislim dugo zadržati golfa...
 
Član
RE: golf II td-pomoć strana 5

tesko je naci nekog da zamjenis jer su ljudi teski jel:)
nudi po oglasima na koje naletis da zamjenu mozda se neko nedje...a laksa ti je opcija da nadjes neke malo bolje od tvojih i da mjenjas uz tvoju doplatu...
ne kuzim kako si uzeo da ti ne odgovaraju a toliko se prica o rasponu rupa?
 
Član
RE: golf II td-pomoć strana 5

kisa padala, nisam isprobao, lik mi rekao da su bile na dvici, i et. To je pik. Pslije nece da prica, a ne znamo se. Al i moja greska-nisam isprobao na licu mjesta...iskustvo se skupo placa. Ako ima ko kakvu ideju bujrum?
 
Član
RE: golf II td-pomoć strana 5

vidi se od oka da raspon nije 4x100, dobre su felge prodat ces ili zamijeniti ne bi trebalo biti toliko tesko, sretno :cool:
PS:cudni su nekad ti rasponi, neki dan momak skinuo jednu felgu s Passata 3 da vidimo kako stoji na Golf 2 i nema sanse da je stavis skroz nejasno :icon_question:
 
Član
RE: golf II td-pomoć strana 5

ma i mene ti rasponi nerviraju..sto nisu standardizovali nepr. 4x100 i 5x100 i kraj price a ne neke milimetre izmisljaju da te j*u...jbga je te lik zeznu posto nisi isprobao, mozda i je na dvici bile al sa promjenjnom glavicinom..ko ce ga znati treba se puno puta zeznuti prijen nego naucis lekcije..to je iskustvo i to moras doziviti nemos nauciti..i ja sam placao fele koje ne vrijede ni 200km po 250, pa svasta nesto dok se nisam ustelio u biznis :)
 
Član
RE: golf II td-pomoć strana 5

zvao sam tog i javio se, priča šuplju priću da je preselio u Bihać, al et nema veze, našao sam blizu mostarskog raskršća prodavnicu guma i felgi, i rekao mi je da može zamjena, za 7 dana kad mu dođu 4x100, nema sad pa ću otići i zamjeniti, ali bar sam naučio nešto o ovome i sad nema šanse da me neko ponovo zezne na ovakav naćin.
 
Legend
RE: golf II td-pomoć strana 5

steta ali to se desava u danasnje dane puno druze :icon_cry:

ovako gledajuci , 99% je 4x108 ..... pezo , audi , ford itd... pa ako imas nekih da voze ovakva auta predlozi za prodaju , a za golfa 4x100 felgica ima i za izvoz , gore sto te sad to sj*alo pa ti nije do tebe , znam.....steta ali za pamet jbg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top