Golf GTI EDITION 30 VS BMW M3 E92

Golf GTI EDITION 30 VS BMW M3 E92

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ovo je tema dje se nadje par likova da kenja ovo bolje ono bolje NEMOJTE USPOREDJIVATI FABRIKU SA PRERADAMA
ajmo sad srat sto je repin golf brzi od M3 ili sto je bastin kadet brzi od pagani zonde na 402 pa jel to opet znaci da je vw i opel bolji od navedenih auta :)
opet se razvlaci ista spika bolje ovo bolje ono serem se na ovo i pišam na ono i tako dalje
svako auto ima svog kupca i svakom vozacu ne odgovara svako auto ja golfa nevolim ni u komsiluku da vidim jer mi je svaki bezveze tj. wagen nijedan nije dao ono nesto sto trazim kod auta nemogu zato reci da to auto nevalja ali mogu reci da se nijedan nemoze mjeriti sa M odjelom po nicemu ni dijelovima ni kvaliteti ni cijeni ni nista :) govorim sad o tvornickim autima a ako cemo preradjivati ajmo na trabanta roknuti neku masinu pa cemo pricati svi kako je trabant bolji od svakog auta na svijetu LOL
 
Član
joj najjace mi ovako kad vidim neko stavio temu hoce da se prepire malo,otvoris i prvi post crtica preko nick-a :lol:
 
Početnik
samo da temu ne zakljucaju...toliko smijesnih komentara:lol::lol::lol:

milina citat....:lol::lol:

prava komedija...:lol::lol:
 
@djavolica
DOBRO :D nisam morao da napisem nista al kako bi onda potakao tebe na dubokoumno razmisljanje :lol: i daleko od toga da pokusavam biti zanimljiv ja sta sam htio to sam i dobio sta ne vidis opet milion postova "moj BMW je najveci" hahahahaha e i da to sta si pisala pa brisala pa se dvoumis bil opet napisala bujrum kad me vidis u gradu slobodno mi reci :smajli20:

@darker
salu na stranu brate stani ti s svojim bmwom protiv gtija pa ces da vidis kako tarzan dere krkodila :lol::lol:

:icon_exclaim: (kako se zvase ono a da golf dere bmwa) znaci o tom raspravljamo :D
 
erol_brcak je napisao(la):
Joj pa na jutubu ima svega.

Isto ko kad je u Brcko jednu noc stigao lola sa 430 Ferrom i rodjak i ja se napalili i haj snimali i obilazili covjeka i svasta nesto i sad mogli smo stavit na jutub Fiesta 1.1 vs 430,a covjek nas nije ni primjetio :icon_biggrin: Tako i ovo,moze biti da su dvojica jarana - vw-ovaca iznajmili bimmera i skontali se da snime klip kako je golf brzi od bimmera.Mislim nije to u ovom klipu,samo kazem,moze biti svasta.Ako vec koristite jubit kao neko mjerilo onda bar dajte testove nekih priznatih emisija.

Jutub,pih :D

Ako su italijanske table bile, to je onda ovaj sto je u Gradačcu bio!!!

A gore sto si spominjao, dal' ima ljudi koji gledaju da vozaju auto koje ce mu pomoci vise "fufica" da pokupi, ima i takvih na forumu (pa kontaj hehe!!!:cool:)
 
MagNum_VTDI_GTI je napisao(la):
@djavolica
DOBRO :D nisam morao da napisem nista al kako bi onda potakao tebe na dubokoumno razmisljanje :lol: i daleko od toga da pokusavam biti zanimljiv ja sta sam htio to sam i dobio sta ne vidis opet milion postova "moj BMW je najveci" hahahahaha e i da to sta si pisala pa brisala pa se dvoumis bil opet napisala bujrum kad me vidis u gradu slobodno mi reci :smajli20:

Jesi ti inače tako težak il samo kad pišeš? :lol:
Ne mogu te vidjet u gradu jer te ne znam :D
End of discussion
:icon_exclaim:
 
Član
evo da i ja šta kažem,
ja vozim golfa i volim golfa, ali u svakom slučaju draži mi je BMW i to je moj slijedeći auto,
ali mislim da je poenta ovog klipa to da golf koji košta nekih 70.000KM može za male pare (4-5 hiljada) natjunirati da ide (da ubrzava na pravcu) kao BMW vrijedan 150.000KM minimalno, ali suludo je porediti ova dva auta kao koji je "bolji" jer ipak je to BMW M3 ikona, klasa porshea 911,
dakle ništa strašno da golf dere BMW, vjerujte da nije nikakva montaža, golf E30 se da čipovati na 350 ks bez problema, jest to lijepo vidjeti, ali mislim da nikome pametnom nije palo na pamet da upoređuje ova dva auta u nekim drugim segmentima
 
djavolica je napisao(la):
Jesi ti inače tako težak il samo kad pišeš? :lol:
Ne mogu te vidjet u gradu jer te ne znam :D
End of discussion
:icon_exclaim:

ok znam ja tebe :D izvini nisam znao da ti je tesko ovo pokusat cu ti objasnit sljedeci put na jednostavniji nacin :lol::lol:
 
Član
Nisam znao da ce ova tema toliku guzvu napraviti :) Ako vam je imalo lakse, eto uzeo bi Bmw.a pa makar Golf imao 100 000 konjski snaga :cool:

sandi_azra je napisao(la):
nelozim se na to nego kazem da je ovaj bmw 100 puta atraktivniji i ljepsi a i bolji auto od ovog golfa ..nemoj se nac uvrijedjen al meni licno su golfovi 4,5,6 za zensku populaciju ...ja licno nikad nebi uzeo golfa 5 ..jedino mozda karavan ..a umjesto da uzmem golfa bolje uzet passata .. a posto mi sad vw i nije nesto tu je audi koji je monogo ljepsi i ima velik izbor auta koji su ljepsi od golfa 5.6 .. :icon_confused::icon_smile::cool:

nije bolan do cura to je jednostavno tako ..bmw je bmw a vw to nikad nece bit isto kosto ni opel nikad nemoze stic audija ... a mercedes je posebna prica za sebe ..vw je narodno auto..:icon_smile:



Neznam dal si mozda upala u pogresnu temu,, nije mi namjera bila poceti pricu o dizajnu ili nesto slicno, ovo je obicni klip trka dva auta koji je klip medju 1000 drugi na ovom forumu, ako ti se ne svidja ili mozda ne dopada taj babasti glupi golf onda nemoj ni pisati glupost ovde. Prvo to nije fashion show, drugo ako znas 1% o motorima i slicno znala bi da nebi bas svaki nabrijani golf odero Bmw M3 BEEMWEE RODJACI :cool: Ali eto da budem na vasoj strani, BMW EVERYDAY!
 
GTI TDI je napisao(la):
evo da i ja šta kažem,
ja vozim golfa i volim golfa, ali u svakom slučaju draži mi je BMW i to je moj slijedeći auto,
ali mislim da je poenta ovog klipa to da golf koji košta nekih 70.000KM može za male pare (4-5 hiljada) natjunirati da ide (da ubrzava na pravcu) kao BMW vrijedan 150.000KM minimalno, ali suludo je porediti ova dva auta kao koji je "bolji" jer ipak je to BMW M3 ikona, klasa porshea 911,
dakle ništa strašno da golf dere BMW, vjerujte da nije nikakva montaža, golf E30 se da čipovati na 350 ks bez problema, jest to lijepo vidjeti, ali mislim da nikome pametnom nije palo na pamet da upoređuje ova dva auta u nekim drugim segmentima

sta rece i osta' ziv :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top