Golf GTI EDITION 30 VS BMW M3 E92

Golf GTI EDITION 30 VS BMW M3 E92

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
MagNum_VTDI_GTI je napisao(la):
mislis svaka droljica ce sjest u to auto kojoj je u zivotu samo to bitno...ok ako po tome vrijednujes aute i ako se na to lozis ....

Ne slazem se ni sa cim sa tobom ( jer si zaludjen Golfom :D) al ovdje se slazemo.

Pa j*o te sve zar ima neko clan ovog foruma koji prosudjuje auta na osnovu toga hoce li mu neka cica sjest u auto ili nece.Blaaah! :icon_rolleyes:
 
Početnik
nelozim se na to nego kazem da je ovaj bmw 100 puta atraktivniji i ljepsi a i bolji auto od ovog golfa ..nemoj se nac uvrijedjen al meni licno su golfovi 4,5,6 za zensku populaciju ...ja licno nikad nebi uzeo golfa 5 ..jedino mozda karavan ..a umjesto da uzmem golfa bolje uzet passata .. a posto mi sad vw i nije nesto tu je audi koji je monogo ljepsi i ima velik izbor auta koji su ljepsi od golfa 5.6 .. :icon_confused::icon_smile::cool:

nije bolan do cura to je jednostavno tako ..bmw je bmw a vw to nikad nece bit isto kosto ni opel nikad nemoze stic audija ... a mercedes je posebna prica za sebe ..vw je narodno auto..:icon_smile:
 
Član
Ode priča totalno u neki lijevi smjer niko nije rekao da je Golf bolji od bmw-a nego da je moguće da je ovaj golf(zbog svojih prerada) brži od ovog bmw-a...Ma da ovaj klip je sve samo ne vjerodostojno mjerilo...
 
Početnik
Deyo je napisao(la):
sa niđe veze pređoste na niđe veze

ja pisem ovde svoje misljenje a ne svjetska istazivanja koja su dokazana bla bla... opet je otislo na prepucavanje koji vw bmw i tako ..ja sam samo ovim gore postom iznio svoje misljenje i stojim iza njega.. a raja nek pise svoje misljenje.. svako nesto vise voli ..ja volim grah sa kobasicama ..al j*iga poslije ima vjetrove:lol::lol::lol::cool:
 
Joj pa na jutubu ima svega.

Isto ko kad je u Brcko jednu noc stigao lola sa 430 Ferrom i rodjak i ja se napalili i haj snimali i obilazili covjeka i svasta nesto i sad mogli smo stavit na jutub Fiesta 1.1 vs 430,a covjek nas nije ni primjetio :icon_biggrin: Tako i ovo,moze biti da su dvojica jarana - vw-ovaca iznajmili bimmera i skontali se da snime klip kako je golf brzi od bimmera.Mislim nije to u ovom klipu,samo kazem,moze biti svasta.Ako vec koristite jubit kao neko mjerilo onda bar dajte testove nekih priznatih emisija.

Jutub,pih :D
 
sandi_azra je napisao(la):
nelozim se na to nego kazem da je ovaj bmw 100 puta atraktivniji i ljepsi a i bolji auto od ovog golfa ..nemoj se nac uvrijedjen al meni licno su golfovi 4,5,6 za zensku populaciju ...ja licno nikad nebi uzeo golfa 5 ..jedino mozda karavan ..a umjesto da uzmem golfa bolje uzet passata .. a posto mi sad vw i nije nesto tu je audi koji je monogo ljepsi i ima velik izbor auta koji su ljepsi od golfa 5.6 .. :icon_confused::icon_smile::cool:

nije bolan do cura to je jednostavno tako ..bmw je bmw a vw to nikad nece bit isto kosto ni opel nikad nemoze stic audija ... a mercedes je posebna prica za sebe ..vw je narodno auto..:icon_smile:



ok to je tvoje subjektivno misljenje i ja ga ne sporim, sto ne znaci da svi mislimo tako...

@erol brate :D nisam ja zaludjen golfom vjeruj mi ima mnogo auta koji su mi drazi od njeg samo volim podgrijat situaciju malo pogtovo ako se radi o velikom bmweu hahahaha koji je btw tako ovdje popusio od malog golfa :lol::lol:
 
Član
MagNum_VTDI_GTI je napisao(la):
ok to je tvoje subjektivno misljenje i ja ga ne sporim, sto ne znaci da svi mislimo tako...

@erol brate :D nisam ja zaludjen golfom vjeruj mi ima mnogo auta koji su mi drazi od njeg samo volim podgrijat situaciju malo pogtovo ako se radi o velikom bmweu hahahaha koji je btw tako ovdje popusio od malog golfa :lol::lol:
Ako ne laprdas,tj..hajde da ja i ti snimimo jedan video za youtube......hajde da izadjemo na autoput ja sa svojim 328 ci i ti sa GTI pa lijepo da ih zakujemo koliko koji moze i da vozimo tako duze pa da vidimo ko ce duze...
 
MagNum_VTDI_GTI je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
MagNum_VTDI_GTI je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
Upravo tako ;) fabrika je fabrika kako god bilo, a meni ovdje djeluje BMW ko da se onako samo vozika, nema nekih indicija da se trka uopće sa golfom :icon_rolleyes: barem po ovome kako je snimljena vožnja :icon_rolleyes:

DOBRO :D :lol:

Opet ti :icon_question: :D
šta ti sad nije jasno? :lol:
Jel ti srce na mjestu što si vidio brzog golfa? :D

os ti to opet malo da se slazes hahahaha

(samo mi nemoj sad pocet objasnjavat kako se nisi prosli put slagala samnom :D )

sve je udure vidis da sam ti napisao DOBRO :lol::lol::D

Pitah te šta ti nije jasno?Ne vidim nikavu povezanost mog komentara sa tobom i tvojim stavovima općenito da me quote-aš pa ono..???To što si ti napisao, mogao si isto tako i da ne napišeš!Pokušavaš da budeš zanimljiv il šta?Al, pogrešan ti je način moram samo da kažem :D

MagNum_VTDI_GTI je napisao(la):
samo volim podgrijat situaciju malo pogtovo ako se radi o velikom bmweu hahahaha koji je btw tako ovdje popusio od malog golfa :lol::lol:

Jel ti srce na mjestu :icon_question: ja jest popusio pravo e, koja šteta za BMW-a!Propade im proizvodnja odmah!Ne znam kako uopće razmišljaju o proizvodnji novih auta???Od golfa, ej, Golfa su izgubili čak jednu cijelu trku!I to od golfa sa hrpom prerada!Woooooooow jadni BMW zaista, kako ih stid nije?! :D jaoj sve mi se čini da ću ti ovaj put napisati ono što sam prošli put obrisala... :icon_rolleyes:
 
kak se ovi VW ovci pale odma hahahahah...........Ja necu dugo pricat dovoljno je u ovoj prici rec BMW;) M je uvijek bilo jace od GTI hahahaa
 
Darker je napisao(la):
MagNum_VTDI_GTI je napisao(la):
ok to je tvoje subjektivno misljenje i ja ga ne sporim, sto ne znaci da svi mislimo tako...

@erol brate :D nisam ja zaludjen golfom vjeruj mi ima mnogo auta koji su mi drazi od njeg samo volim podgrijat situaciju malo pogtovo ako se radi o velikom bmweu hahahaha koji je btw tako ovdje popusio od malog golfa :lol::lol:
Ako ne laprdas,tj..hajde da ja i ti snimimo jedan video za youtube......hajde da izadjemo na autoput ja sa svojim 328 ci i ti sa GTI pa lijepo da ih zakujemo koliko koji moze i da vozimo tako duze pa da vidimo ko ce duze...
Eh još da je kod njega GTI stvarno... :D
 
Član
nodiash je napisao(la):
Deyo je napisao(la):
sa niđe veze pređoste na niđe veze

hahah najjaci na citavoj temi :cool:
:lol::lol::lol:
Malo,malo :D
Najgori su ovi brisaci,jer kao mora se voditi kulturna rasprava :icon_rolleyes:
U BiH? hahaha:lol::lol:
Joj ja prevozio evo 4 dana do Holandije i nazad...dok mi je Passatu ispadao motor na 180 :D u lijevoj traci samo prolijecu...Merc,BMW,Audi,Porsche...dok ostali gamizu :D la
Pa lagano je napucati auto,pa i ovaj sto sam vozio tdi ide dobro ..ali kad dodju velike brzine i izdrzljivost onda posustaju a stupaju na snagu prava vozila...hahahaha a onda surova realnost..nakon brzina i nigdje murije Bosanski Brod...pa do Sarajeva 658.975.122 patrole i iskakaci iz grmlja....DAJ CVAJUUU...ODMAHHH:lol:
 
Član
vrlo je moguce sto se tice ovog klipa,kad sam bio kod brata u minhenu vozio sam se u GTI edition 30 koji je tada imao 280KS sada mislim da ima oko 320KS,i mogu vam reci da vuce samo tako,e sad ovo kazem da je moguce da ga je dobio, jel je GTI dosta laksi od bmw,inace sto se lepote tice bmw m3 ima lepsu liniju od gti,tako da iako sam fan VW-a kad bih imao para kupio bih bmw-a i njega bih koristio za vatanje cura:cool:,a kupio bih i golfa,samo sto bih njega koristio za zezanje i budzenje,toliko o tome,inace glupo je da se raspravlja o tome koji je auto bolji.....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top