Golf GTI EDITION 30 VS BMW M3 E92

Golf GTI EDITION 30 VS BMW M3 E92

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ZATO SAM TI I NAPISAO X POGON KO NIJE GASAO X QVATRO NEBITNO STA VAZNO DA JE SPORTAK I POGON 4 NEZNA STA TO ZNACI
 
Član
pedja24 je napisao(la):
ZATO SAM TI I NAPISAO X POGON KO NIJE GASAO X QVATRO NEBITNO STA VAZNO DA JE SPORTAK I POGON 4 NEZNA STA TO ZNACI

vozao sam sve od kocke ix koja je trenutno u mom vlasnistvi do e34 ix e46 xd ix i sve do nove e60 i i9x modela tako da mi nemoze pricati neko o golfovom syncro pogonu ili kako se vec zove na ovim novijim modelima
 
Član
RE: zejnilking

zejnilking je napisao(la):
daj ljudi trebam pomoc ze tog bmw havarisanog jel ima igdje u bih
e36 havarisana

napisah ti iznad imam 2 komada havarisana sta trebas od tog auta koje dijelove definiraj se :)
 
djavolica je napisao(la):
MagNum_VTDI_GTI je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
Upravo tako ;) fabrika je fabrika kako god bilo, a meni ovdje djeluje BMW ko da se onako samo vozika, nema nekih indicija da se trka uopće sa golfom :icon_rolleyes: barem po ovome kako je snimljena vožnja :icon_rolleyes:

DOBRO :D :lol:

Opet ti :icon_question: :D
šta ti sad nije jasno? :lol:
Jel ti srce na mjestu što si vidio brzog golfa? :D

os ti to opet malo da se slazes hahahaha

(samo mi nemoj sad pocet objasnjavat kako se nisi prosli put slagala samnom :D )

sve je udure vidis da sam ti napisao DOBRO :lol::lol::D
 
Početnik
ziva glupost.. opet ce bilo koja pichkica sjest u ovog BMW-a a ne u ovog popisanog golfa nabrijanog do jaja ...koji izgleda kao i svaki drugi golf kojeg danas vozu stare babe .. glupost cista ....halal karina ko se brije na ovo ... nije da vrijedjam vw.ovce al ovaj golf je mudo od labuda za ovu bengaru:lol::lol::lol:
 
mislis svaka droljica ce sjest u to auto kojoj je u zivotu samo to bitno...ok ako po tome vrijednujes aute i ako se na to lozis ....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top