Golf GTI EDITION 30 VS BMW M3 E92

Golf GTI EDITION 30 VS BMW M3 E92

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
SamiRX-8 je napisao(la):
I sta nam ovo pokazuje... da se svaki auto moze tunirati da bude brzi od nekog fabrickog... Ovaj video je cudan, jer sumnjam da bi M3 tek ovoliko posustao, ne mora biti brzi, ali ovoliko zaostati... No i da to jeste slucaj, na stazi ovog Golfa ne bi bilo nigdje ;)

Upravo tako ;) fabrika je fabrika kako god bilo, a meni ovdje djeluje BMW ko da se onako samo vozika, nema nekih indicija da se trka uopće sa golfom :icon_rolleyes: barem po ovome kako je snimljena vožnja :icon_rolleyes:
 
Mislim da je sve jasno s ovim na početku da vozač BMW-a snima ako dobro vidjeh ;) koje trke vozači snmaju :icon_rolleyes: zato valjda služe suvozači.Poenta je očito bilo da snima čovjek Golfa za nešto drugo, da se vidi ubrzanje il nešto treće ko zna...
 
Početnik
ma video klip za vw-ovce,nista spetakularno..:D:lol::lol:


ma bolji golf j*es bmw-a:lol::lol::lol:
 
Član
hahahhahahahah hahahah hahahahha hahahahhahah sto drugo reci na ovu temu osim hahahahhaha
 
djavolica je napisao(la):
Upravo tako ;) fabrika je fabrika kako god bilo, a meni ovdje djeluje BMW ko da se onako samo vozika, nema nekih indicija da se trka uopće sa golfom :icon_rolleyes: barem po ovome kako je snimljena vožnja :icon_rolleyes:

DOBRO :D :lol:
 
mozda moze i uzeti njega ovaj Golf, ali zato cim vidi krivinu, jedino sto moze da uradi je da izadje iz auta i place, tolika snaga na prednjim tockovima... moras bas biti lud ili lud za Golfom da tolike pare ulozis u auto koje nemozes normalno voziti u krivini...
 
MagNum_VTDI_GTI je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
Upravo tako ;) fabrika je fabrika kako god bilo, a meni ovdje djeluje BMW ko da se onako samo vozika, nema nekih indicija da se trka uopće sa golfom :icon_rolleyes: barem po ovome kako je snimljena vožnja :icon_rolleyes:

DOBRO :D :lol:

Opet ti :icon_question: :D
šta ti sad nije jasno? :lol:
Jel ti srce na mjestu što si vidio brzog golfa? :D
 
pedja24 je napisao(la):
zato sluzi pogon na 4 tako da u krivini sa toliko snage preskoci BMW sa X pogonom

da samo sto ga ovaj golf izgleda nema... i da sto se tice preskakanja, sigurno ne preskoci BMW sa standardnim pogonom;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top