golf 5

golf 5

Član
jesam uzecu branik prednji od golfa 6 GTD pa cu ga malo preraditi da ne bude bas orginalni nadam se da si primjetio da sam neke detalje skinuo da ne izgleda bas kao orginal golf 5 npr skinuo lajsne sa vrata bocne i lajsne sa prednjeg branika to sam htio jer niko nema prednji branik orginal golfov a da nema prednje lajsne na njemu

auuu pa ima da gori jbt :)
Jedva cekam da vidim te slike.

A nisam znao da moze od golfa 6 na golfa 5 prednji branik.


Primetio sma da nemas lajsne sa strane i napred.

Ja hocu da farbam te lajsne sa strane pa mi reci je li to naljepljeno ili ima zabica pa se ubaci samo lajsna.

Interesuje me ovaj tvoj zadnji branik, kako si dosao do njega? :)
 
Član
Hakinen92 je napisao(la):
jesam uzecu branik prednji od golfa 6 GTD pa cu ga malo preraditi da ne bude bas orginalni nadam se da si primjetio da sam neke detalje skinuo da ne izgleda bas kao orginal golf 5 npr skinuo lajsne sa vrata bocne i lajsne sa prednjeg branika to sam htio jer niko nema prednji branik orginal golfov a da nema prednje lajsne na njemu

auuu pa ima da gori jbt :)
Jedva cekam da vidim te slike.

A nisam znao da moze od golfa 6 na golfa 5 prednji branik.


Primetio sma da nemas lajsne sa strane i napred.

Ja hocu da farbam te lajsne sa strane pa mi reci je li to naljepljeno ili ima zabica pa se ubaci samo lajsna.

Interesuje me ovaj tvoj zadnji branik, kako si dosao do njega? :)

to je naljepljeno ali imaju rupe na vratima pa sam njih morao kitovati a zadnji branik narucio u njemackoj pa sad za prednji branik ima nekih caki ali moze da se stavi uz neke prepravke
 
Član
Ok.

Imam predlog sta bi mogao jos da uradis.

Ne znam da li se tebi svidja, ali meni je fino to.

Zadnji rep da povecas malo, posto svaka petica ima standardan rep.
Mislim iznad zadnjeg stakla gepeka. Valjda si skontao :).

Video sam na netu negde, jedan je uradio to.
 
Član
Hakinen92 je napisao(la):
Ok.

Imam predlog sta bi mogao jos da uradis.

Ne znam da li se tebi svidja, ali meni je fino to.

Zadnji rep da povecas malo, posto svaka petica ima standardan rep.
Mislim iznad zadnjeg stakla gepeka. Valjda si skontao :).

Video sam na netu negde, jedan je uradio to.
znam za to i to cu staviti cim ga nabavim jer je bas rijetko ga naci
 
Član
ne znam kako ces upasovat prednji branik od sestice gtd ali znam da prejebeno izgleda na sestici. Ima jedna ovdje kod nas, fkt je odlicna. nadam se da ces uspjet u tome sto si naumio, kad mozes vozat na 20'' onda vjerujem mozes preraditi i jednu obicnu karambolku:cool::cool:
 
Član
ArminM je napisao(la):
ne znam kako ces upasovat prednji branik od sestice gtd ali znam da prejebeno izgleda na sestici. Ima jedna ovdje kod nas, fkt je odlicna. nadam se da ces uspjet u tome sto si naumio, kad mozes vozat na 20'' onda vjerujem mozes preraditi i jednu obicnu karambolku:cool::cool:

ja se nadam da cu moci prepraviti pa da ce to izgledati strava
 
Član
branik ko branik bas izgleda strava, dobro si napisao
nesto ne vjerujem da je razlika u sirini, samo taj dio oko farova i prednjeg grila, tu bi moglo biti zajebancije, ali vjerujem da se moze odradit
 
Član
meni samo treba da je sirina ista a ovo se moze lako napraviti kod covjeka sto vari plastiku onda bih to prepravio oko farova
 
Član
Mislim da ces tesko, ali bas tesko moci naci rep za golf 5.

Mislim da bi najlakse resenje bilo da tuning servis to odradi :).

ne znma da li znas za fandjo servis.
www.fandjo.rs

Uglavnom kada dobijes ideju ili nadjes negde da se prodaje ti meni javi.
 
Član
jel se ovo zajebajes pa si stavio auto na pik ili ga stvarno prodajes, vidim i cijena je masna,pa pretpostavljam da se zezas:icon_biggrin:
 
Član
ArminM je napisao(la):
jel se ovo zajebajes pa si stavio auto na pik ili ga stvarno prodajes, vidim i cijena je masna,pa pretpostavljam da se zezas:icon_biggrin:

malo se i zezazam a malo i stvarno kad bi neko ponudio toliko para prodaobih ga
 
Top