golf 5

golf 5

Član
mahir_011 je napisao(la):
nisam ga vidio do sad...perverzija kombinacija mat i chroma...svidja mi se...nesvakidasnje... :D

HVALA

http://img825.imageshack.us/img825/9091/image1276.jpg
slika sa svadbe kolega i ja
 
Član
svaka cast!!! fele su perverzija zivaa!!!!! samo trebao si jos koji niklovani detalj ostaviti na autu!!! sve si matirao i u carbon pretvorioo!! pozz i punoo srecee s tockovima!!!!
 
Član
svaka čast za 20". skidam kapu. :cool:
uhvati kakav klip kad stigneš, da vidimo kako to sve izgleda dok se kotrljaš. ;)
 
Član
sreckos je napisao(la):
uzecu branik prednji od golfa 6 GTD pa cu ga malo preraditi da ne bude bas orginalni.

možda bi bolje bilo da montiraš Votex body kit, nego da eksperimentišeš sa tim branikom. ;)

gprojekti18.jpg
 
Član
thefukara je napisao(la):
sreckos je napisao(la):
uzecu branik prednji od golfa 6 GTD pa cu ga malo preraditi da ne bude bas orginalni.

možda bi bolje bilo da montiraš Votex body kit, nego da eksperimentišeš sa tim branikom. ;)

gprojekti18.jpg

drug ja necu da to bude klasicno ocu nesto sto niko nije stavio ako me razumjes stavicu branik od golfa 6 GTD ili GTI jer koji god uzmem branik za 5icu neko ga mozda ima a ovako od 6ice na 5icu nema niko
 
Član
Golf je cisto znacenje rijeci perfektno.....ja u tvom slucaju ne bih eksperimentisao sa gtd branikom jer on izgleda lijepo na golfu VI, a sad hoce li se lijepo uklopiti i na golfu V, cisto sumnjam. Moj ti je savjet kupi branik od R32. i s njim ce auto biti presavrseno. :)
 
Član
sreckos je napisao(la):
drug ja necu da to bude klasicno ocu nesto sto niko nije stavio ako me razumjes stavicu branik od golfa 6 GTD ili GTI jer koji god uzmem branik za 5icu neko ga mozda ima a ovako od 6ice na 5icu nema niko

evo kako izgleda kada se farovi i branik od g6 gti prišarafe na g5.

golf56.jpg


http://www.vau-max.de/autoderwoche/autoderwoche_artikel/id=1719/start=0
 
Član
E SUPER SE UKLOPILO NE ZNAS JEL 5 ILI 6 JA SAMO NE BI FAROVE STAVLJAO MADA I OVO NIJE LOSE RAZMISLICU I O TOME
 
Član
mislim da je lakše upasovati samo branik, jer se uglavnom radi o plastičarenju.
dok sa farovima ima dosta za.ebancije. :D
 
Član
thefukara je napisao(la):
mislim da je lakše upasovati samo branik, jer se uglavnom radi o plastičarenju.
dok sa farovima ima dosta za.ebancije. :D
[/q
i ja to mislim za farove bi trebao prepravljati blatobrane i haubu a ovako samo branik
 
Top