golf 5

golf 5

Član
evo slika

img1717ps.jpg

img1719rr.jpg

img1720o.jpg

img1721qk.jpg

img1722k.jpg

img1723s.jpg

img1724y.jpg

img1728ad.jpg

img1729b.jpg

img1731yl.jpg

img1732x.jpg

img1733x.jpg

img1734vd.jpg

img1735b.jpg
 
Član
Golfa sam kupio novog 2008 godina presao 90hiljada oprema je trendline ali sam mjenjao feluge stavio od GTI 17'' zadnji branik sam mjenjao na znakove stavi karbon a cijeli auto u mat crnu foliju skinuo lajsne sa vrata i prednjeg branika unutra sam stavio karbon po vratima i instrument tabli kupio dvd sa navigaciom tv bluetoothom zatamnio stakla samo sto sam morao skinuti prednje folie xenon farove orginal sam kupio i u maglenke sam stavio xenon zadnje stopke led diode
 
Kad odes na imagehack kopiraj link za forume i onda na ikonu unesi sliku i tu zalijepi



Dobre folije izgleda profi uradjeno ;)
 
Član
auuu boja mu je do jaja :icon_eek::icon_eek: svidja mi se :icon_biggrin: cuvaj ga i sretnooo :icon_twisted:
 
Član
Super je Golf,svaka cast ;)
Ali,nigdje ne vidim ono najvaznije:koji je motor u njemu :icon_biggrin:
 
:cool: :cool: :cool:
Nema šta, puno para je uloženo u auto...samo nisi stari postavio sliku kakav je bio i koji su sve eksperimenti vršeni :lol: , ali evo ubacicu ja samo dok je nadjem :)
 
BHT Ovisnik
uuuu svaka cast na ovome poduhvatu:cool:
nego jel se kako prlja,al ozbiljno:D i ako nije tajna moze i na PM koliko kosta ovo zadovoljstvo uraditi:cool:
 
Član
stvarno svaka cast , nema dijela koji mi se ne svidja , imas ukusa :icon_smile: , a zasto si morao da skines prednje folije? :icon_confused:
 
Član
pleasure je napisao(la):
stvarno svaka cast , nema dijela koji mi se ne svidja , imas ukusa :icon_smile: , a zasto si morao da skines prednje folije? :icon_confused:

zato sto policija u banja Luci ne da da budu folije naprijed hvala za komentar
 
Top