golf 5

golf 5

Član
Astra je napisao(la):
Izgleda prejebeno, samo ja mislim da ti auto na ovome nece moc dugo normalno vozit.. U svakom slucaju iznad 50 ga ne dizi :)
druze danas vozio autoputem 190 tako da ide sasvim dobro
 
Legend
e ovo je za svaku pohvalu,pogodio si felge i ton boja ..... koja je sirina ?? ovo zasluzuje ici duboko pod obrvu !
 
Član
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
brate felge su strasne,, svaka cast na izboru,,:cool:
prijedlog je da spustas auto cim prije,, gevinde i lagano krug po krug;)

znam drug pragove sam narucio pa sad jos planiram gevinde zadnji rep i prednji branik ali nemog jbg sve odma skupoooo sve pa gevinde ce najvijerovatnije sacekati proljece iduce god mada mozda uspijem i ove god da ih nabavim

na felga me voziti normalno uopste toliko nije strasno cak sam se danas popeo na ivicnjak i uspio sam mada sam mora ici bas lagano
 
Legend
ovo je air ride vjerovatno , ali mislim da i imas dovoljno mjesta za motati da ga eto priblizno spustis , vozis na gewindama trenutno ili ??
 
Član
Svaaka cast druzeee. Malo je rec da dobro izgleda. Samooo cuvaj ovo ko oci u glaviii. Sve pohvalee !!!
 
Član
Drug svaka cast, gledao sam auto u Gradiskoj na SR, dok je bio na 17" ;)

Drago mi je da je neko uradio ovako nestyo kod nas i da prestavi utiske, jer sistem podera to auto, sjeba trap, losi putevi i ti fazoni, napokon da se razbije trip o tome... Ko zeli velik tocak na autu, njemu nista od toga nece smetati, niti ce pricati kako su losi putevi... :cool::cool::cool:

Jos nesto, definitivno si mi dao razlog vise da stavim vece tockove na svoje auto, ko kaze da 100ks ne moze da vrti 20" :D

Preporuka: Mozda si trebao ici na GTI look branike, al' nije na odmet ni nesto malo extremnije, samo nemoj pretjerati sa nekim dzidzi-mizdi prednjim branikom i pragovima, neka bude u granicama normale! ;)

Srecno u daljnjim radovima i jedan BIG RESPECT !!! ;)
 
Top