golf 5

golf 5

Član
definitivno najjaca petica na bhtuningu ... vjerovattno i u BIH :)


jarane, sjedim i drkam ako mi vjerujes :D




Mos mislit, imas gume r20 ... auu care za sta ce ti tolike gume .... pa za golfa :D :D

da se vratim na temu ... Samo nemoj ga unakazati sad nekim prednjim branikom bas da bude plastic fanatic
 
Član
hvala na pohvalama samo me interesuje da li ima neko neko rjesenje da zatamnim zadnje stopke puno mi se sjaje oni krugovi pa cimme mi bilo najbolje da ih zatamnim
 
Član
Stilo je napisao(la):
mozes ofarbati transparentnim sprejom ;) dobro bi ti legle stope od r32 :icon_biggrin:

znam one mi se svidjaju ali mi je glupo sto je na njima jedno rikverc svijetlo i jedna maglenka a ja na ovim imam po dva a bojim se sprejom da bi bilo previse tamno koliko bi se vidjelo svijetlo na njima
 
Član
nece ti biti pretamno zavisi koliko slojeva naneses ;) al opet kako god okrenes ne ginu ti od r32 :D
 
Član
Stilo je napisao(la):
nece ti biti pretamno zavisi koliko slojeva naneses ;) al opet kako god okrenes ne ginu ti od r32 :D

Evo Vam kako da zatamnite stopove:

Sta vam sve treba:
1. Sprej za zatamnjivanje (npr. Dupli Color Transparent Black - )
2. Zuta papirna traka za izolaciju
3. 2h slobodnog vremena :)

Postupak:
1. Stopove temeljito ocisto od masnoca i prljavstina (moze sredstvom za ciscenje stakla ja mislim )!
2. Trakom zastitie dijelove koje ne zelite da zatamnite
3. Nanosi sprej u nekoliko TANKIH slojeva (sa udaljenosti 25-30 cm) dok se ne postigne zeljeno zatamnjenje (vrijeme susenja izmedju pojedinih slojeva neka bude oko 10 min)

4. Nakon zadnjeg sloja pustite stopove neka se suse minimalno 1 sat


One krugove na petici nemoj farbati njih njih prvo zastiti, msm na one sto daju signalizaciju svetlosnu. Pa kada zatamnis ovo sve onda nanesi malo i na krugove te ako hoces.

Pozdrav, Miroslav!
 
Član
Hakinen92 je napisao(la):
Stilo je napisao(la):
nece ti biti pretamno zavisi koliko slojeva naneses ;) al opet kako god okrenes ne ginu ti od r32 :D

Evo Vam kako da zatamnite stopove:

Sta vam sve treba:
1. Sprej za zatamnjivanje (npr. Dupli Color Transparent Black - )
2. Zuta papirna traka za izolaciju
3. 2h slobodnog vremena :)

Postupak:
1. Stopove temeljito ocisto od masnoca i prljavstina (moze sredstvom za ciscenje stakla ja mislim )!
2. Trakom zastitie dijelove koje ne zelite da zatamnite
3. Nanosi sprej u nekoliko TANKIH slojeva (sa udaljenosti 25-30 cm) dok se ne postigne zeljeno zatamnjenje (vrijeme susenja izmedju pojedinih slojeva neka bude oko 10 min)

4. Nakon zadnjeg sloja pustite stopove neka se suse minimalno 1 sat


One krugove na petici nemoj farbati njih njih prvo zastiti, msm na one sto daju signalizaciju svetlosnu. Pa kada zatamnis ovo sve onda nanesi malo i na krugove te ako hoces.

Pozdrav, Miroslav!

hvala puno na savjetu
 
Član
strahota druze :icon_eek: :icon_eek: :icon_eek:
svaka cast za 20 :icon_eek: :icon_eek:
RESPECT!
sretno u nastavku :icon_smile:
 
Član
na ove felge neki ekstremniji body kit ti treba, gti body bi isto dobro legao....
golf je muito belo, fantastico :cool:
 
Član
AnDel je napisao(la):
na ove felge neki ekstremniji body kit ti treba, gti body bi isto dobro legao....
golf je muito belo, fantastico :cool:

hvala ali gti look radi sad svako pa bi ja htjeno nesto nesvakidasnje da nema niko ovde kod nas
 
Član
Hakinen92 je napisao(la):
hvala ali gti look radi sad svako pa bi ja htjeno nesto nesvakidasnje da nema niko ovde kod nas

Sta imas u planu da radis onda, ako neces GTI izgled :).

Da li si zamislio vec nesto :).

jesam uzecu branik prednji od golfa 6 GTD pa cu ga malo preraditi da ne bude bas orginalni nadam se da si primjetio da sam neke detalje skinuo da ne izgleda bas kao orginal golf 5 npr skinuo lajsne sa vrata bocne i lajsne sa prednjeg branika to sam htio jer niko nema prednji branik orginal golfov a da nema prednje lajsne na njemu
 
Top