Golf 5 trza u leru!

Golf 5 trza u leru!

Član
ja sinoc zvao motorex i rekose mi komplet dijelovi LUK 480km rek'o WTF :icon_question:
bas malo nesto...
 
Član
u mene na cetvorci isti simptomi, isto kad je ugrijano, kad stoji u leru, npr na semaforu stojim pustim kvacilo auto trza to malo, ja sam mislio nosaci motora, nisam jos napravio a tako je jedno 2 godine:D:D:D:D
 
Član
Limp je napisao(la):
ja sinoc zvao motorex i rekose mi komplet dijelovi LUK 480km rek'o WTF :icon_question:
bas malo nesto...

Jesi ti siguran da je to ta cijena, nemoguce je da je tako jeftino.. Da ima za te pare ja bi sebi uradio odmah, cisto radi preventive..
 
Član
ozb tako mi rekli, ja bas pitao jel komplet zamjac korpa lamela druk lezaj kaze to je ta cijena... i meni nije jasno :icon_rolleyes:
 
Član
e sad mi javi lik da se on zeznuo, to je samo komplet kvacilo... a kazu da je sachs za nijansu bolji od luk-a...
 
Član
MrShadow je napisao(la):
Lexillium je napisao(la):
850 KM u Sarajevu zamajac,lamela druk lezaj i sve ostalo sto ide uz to sa zamjenom;)

Kod koga to ?? Jesu li dijelovi orginalni i ima l igarancija ?

ostavi podatke, trebat ce :)
Originalni sachs,garancija...inače svi mu djelovi sigurno najjeftiniji počev od ulja pa do ovakvih setova kvačila...:cool:
 
U Nipexu (ovlasteni VW servis) Tuzla, cijena za plivajući zamajac, lamelu, korpu i druk lezaj sa ugradnjom = 1700 KM.

Kod Muminovica u Srebreniku (svi kazu odlican majstor) cijena za plivajući zamajac, lamelu, korpu i druk lezaj koje on nabavi + ugradnja = 1300 KM.

Medutim, u Nipexu dobijete dvije godine garancije na djelove bez obzira na predene kilometre. Dok kod Muminovica nema garancije, a dijelove ti moze on nabaviti ili mozes sam kupiti u autodijelovima.
 
Član
te dvije godine garancije zaboravi slobodno

to je potrosni materijal i garanciju uvazavaju samo u slucaju tvornicke greske
i to je borba i dokazivanje, pricao sam na tu temu i u ovlastenom i u prodaji koja ima sachs i luk.

ja sam stavio komplet original vw i nakon pet tisuca 5000 km je ponovno poceo podrhtavati u leru

doduse priznajem, do stila voznje djelomicno je a to je stalno pun gas i naglo startanje, tj. ide mi na zivce i vw i golf tako da kad kod ga ugledam pozivcanim i onda ga gazim :lol:

ali ne treba se zabrinjavati dok se ne pocne cuti vani u leru, znaci kad pocne klepetat u leru onda je to to



i ne vrijedi uopce uzimat u vw-u, bolje uzet taj za 900km.sve su to slicna sranja.

I neznam bas dal ce meni ovaj set izdrzat 50 000km

Isti auto, Golf 5 1.9 tdi, 190 000km
 
Član
Ne prodaju ga dzaba svi kad predje nekih 110-120 000... Onda bas pocne udarati po dzepu, ima pun ***** tih fabrickih greski...
 
Za ovog Muminovica svi u Srebreniku pa i dalje znaju!Covjek odrzava i daleko skuplja vozila!Majstorcina,nema sta!
Toliko od mene!:cool:
 
Član
MrShadow je napisao(la):
Ne prodaju ga dzaba svi kad predje nekih 110-120 000... Onda bas pocne udarati po dzepu, ima pun ku*ac tih fabrickih greski...

istina...to je nagori moguci termin za kupit golf 5.

jer na 120 000 ide veliki servis,kocnice cca 500 eura

a tako nekako izdrzi kvacilo pa daj jos 500 eura i onda jednog lijepog suncanog dana se upali crvena lampica od ulja i bijeli dim iza auta.
turbina 600 eur na crno

i jos ak su gume pri kraju e onda to postaje rupa bez dna

a taman dodje registracija.

a ne bi bilo prvi put da prica krene tim tijekom :D
 
Član
Mislim da je isplativije dati 1800 KM ovlastenom servisu jer su ti te pare osigurane naredne dvije godine, nego dati 1300 KM i buditi se sa mislju da bi danas mogao biti "dan" kada ce zamajac opet prolupati. 500 KM nije neka dramaticna razlika, a svakako garantuje 730 dana finansijske autonomije:)
 
http://www.pik.ba/artikal/2287764/golf-5-6-passat-6-7-1-6-tdi-1-9-tdi-plivajuci-zamajac-komplet-set-novo-vw-ag/

Jeli ko zapazio ovo? Da li je u redu ili...?
 
Top