golf 5- MOZE LOCK

golf 5- MOZE LOCK

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: golf 5

a jeste navalili sa tom opremom zar je to tako vazno mozda nema par stvarcica kao siber i vece felge.samo taj vebasto nisam vidio da ima i jedna petica fabricki :icon_rolleyes:
 
Član
RE: golf 5

full koza klima ....:D

prvo rece full, pa onda nije full, pa onda jeste full....de se odluci:lol:

lijepa ti je petica, stopovi vjerovatno izgledaju ljepse uzivo, farovi nisu losi, al ne volim tu furku na audi, al opet ljepse nego kad na obicne farove stave LED....
;)
 
Član
RE: golf 5

bas sam citao o ovoj opremi za golfa 5 i kao full oprema se navodi jos neki dodaci,siber,Komande na volanu,parking senzori,bixenon i jos par stvarcica a ostalo sve imam ovako je lakse nego da nabrojim sta sve imam znaci nije full fullova al dosta opreme a sto se tice vebasta fabricki je 100%.tako da je nemoguce rec bas full. al eto citao sam i sad znam sve sta tacno treba da je full oprema a ja mislim da ovakvih sa bas full opremom veoma tesko nac.
 
Član
RE: golf 5

Benj0 je napisao(la):
bas sam citao o ovoj opremi za golfa 5 i kao full oprema se navodi jos neki dodaci,siber,Komande na volanu,parking senzori,bixenon i jos par stvarcica a ostalo sve imam ovako je lakse nego da nabrojim sta sve imam znaci nije full fullova al dosta opreme a sto se tice vebasta fabricki je 100%.tako da je nemoguce rec bas full. al eto citao sam i sad znam sve sta tacno treba da je full oprema a ja mislim da ovakvih sa bas full opremom veoma tesko nac.

upravi si mozda nije full fullova ali ima dosta opreme

pa ne mora govoriti da je full mogo je reci da imda odsta opreme i sve rijeseno:icon_smile:

ali u svakom slucaju golf je prelijep;)
 
Član
RE: golf 5

Pike_gti je napisao(la):
Joj izraza full fullova... cccc shta ima auto od opreme? full nista :)

*ebo vas oprema zar je toliko vazno jel full ili nedostaje 2-3 stvari
ako nekoga bas toliko zanima nek se javi i fino se nađemo i vidite sta ima od opreme:icon_biggrin:
 
RE: golf 5

nije loša petica, štopke su uživo bolje, farovi nisu loši,
fali ti koža da bi se moglo reći da je neka full oprema,
:icon_exclaim: golf ima potencijala za dalje radove,
imaš li neku sliku kako bi to odprilike trebalo izgledati,
mislim koji stil ti se sviđa:D
 
Član
RE: golf 5

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
nije loša petica, štopke su uživo bolje, farovi nisu loši,
fali ti koža da bi se moglo reći da je neka full oprema,
:icon_exclaim: golf ima potencijala za dalje radove,
imaš li neku sliku kako bi to odprilike trebalo izgledati,
mislim koji stil ti se sviđa:D

jos uvijek nisam siguran sta i kako konto sam stavit neki lip mozda i cijeli branik,pragove,zadnji branik,mozda zatamnit stakla,felge sam uzeo vidio si koje i jos par stvari, trenutno mi je glavno ovo u vezi onog lazova saše da zavrsim a onda se mogu posvetit autu.
 

Edy

Član
RE: golf 5

golf mi se svidja moja preporuka za sada brate ofarbaj lasjne sve i steke drugo auto ovako jos izgleda stock ono ali sve u svemu auto je cool ;) imam sliku ovakvog golfa ista boja sa ofarbanim lasjnama nesto slicnim stopkama i farovi su na taj fazon al ne kao tvoji sa 18" felgama mogu ti send ako si za da vidis ili da postavim ovde kako hoces!
 
Član
RE: golf 5

Edy je napisao(la):
golf mi se svidja moja preporuka za sada brate ofarbaj lasjne sve i steke drugo auto ovako jos izgleda stock ono ali sve u svemu auto je cool ;) imam sliku ovakvog golfa ista boja sa ofarbanim lasjnama nesto slicnim stopkama i farovi su na taj fazon al ne kao tvoji sa 18" felgama mogu ti send ako si za da vidis ili da postavim ovde kako hoces!

lajsne i steke cu ofarbati kad budem uzo ovo ostalo pa sve skupa,moze postavi ovde da vidimo kakav je golf.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top