golf 5- MOZE LOCK

golf 5- MOZE LOCK

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: golf 5

djavolica je napisao(la):
VR6Boki je napisao(la):
Covjece, malo je rec da mi se ne svidja ova tvoja petica. Pod obavezno bi promjenio ove stopke - da imas kakvu drugu boju auta mozda bi ti i stajale, al uz ovu boju, stoje ti Golfu ko piletu sise. Vrati originalne ako imas, bolje ce biti pet puta. Ako hoces da bude atraktivan, ljepse felge nabavi i malo vece, ofarbaj ove crne dijelove u boju karoserije, a onda po zelji mozes i ove prednje farove zamjeniti...

Pričaš zidovima :D
Ako se tebi sviđa i nama isto tako :icon_biggrin:
Mislim da ga vidjeh danas osim ako nema još jedan iste boje ovakav naprijed...pozadi nisam zagledala :)

neznam bio sam danas skoro cijeli dan u autu pa moguce je

Amer je napisao(la):
dobar je golf farovi mi se posebno svidjaju
motor,oprema:icon_question:

motor je 2.0tdi a od opreme ima sve osim koze dvozonska klima,grijanje sjedista,ESP,senzore za kisu.........
 
Član
RE: golf 5

meni se licno ne svidjaju stopke, farove sam imao iste takve pa prodo, ne razumijem te kako si mislio da ne farbas lajsne da ces stavit spojlere? Ne mozes stavit spojler na lajsnu (crta na vratima), mozda si mislio na pragove da ces uzimat.. Pofarbaj steke i retrovizore, j*g pogledaj kako je u mene ispalo.. NA proljece kakve felge, nemoj nista ispod 17 uzimat jer izgleda maleno j*g.. Odlican ti je motor.. Si planirao da chipas? ja sam svog 1.9 chipao,a vozio sam i od jarana 2.0 chipanog na oko 185,190 ks malo je reci da leti :D
 
Član
RE: golf 5

Astra je napisao(la):
meni se licno ne svidjaju stopke, farove sam imao iste takve pa prodo, ne razumijem te kako si mislio da ne farbas lajsne da ces stavit spojlere? Ne mozes stavit spojler na lajsnu (crta na vratima), mozda si mislio na pragove da ces uzimat.. Pofarbaj steke i retrovizore, j*g pogledaj kako je u mene ispalo.. NA proljece kakve felge, nemoj nista ispod 17 uzimat jer izgleda maleno j*g.. Odlican ti je motor.. Si planirao da chipas? ja sam svog 1.9 chipao,a vozio sam i od jarana 2.0 chipanog na oko 185,190 ks malo je reci da leti :D

pa pogledaj malo treba li se mjenjat zadnja lajsna kada se stavlja spojler pa kad budem nabavio i pragove i prednji spojler pa da sve ofarbam zajedno i steke i lajsne sa strane a felge vjerovatno 17-18 a chip je obavezan i jos neke stvari unutra
 
Član
RE: golf 5

pa i mislio sam da mislis nazad.. to i jest najbolje odma sve u kompletu.. eto sretno sa projektom i obavjestavaj nas
 
RE: golf 5

Golf je fin a i meni se ne svidjaju stopke a pogotovo kljesta od kocnica :DZelenooo......Stavi koju sliku iznutra...
 
Član
RE: golf 5

meni se golfic svidja nema sta... nego samo ti jos kakve feluge ...



al samo polako
 
Član
RE: golf 5

dobar golf,motor jos bolji,,,da predjes s njim puuuunnnoooo puuunnnoooo kilometara,pa kupio i bolje:)
 
Član
RE: golf 5

meni je golf pravo lijep farovi su predobri samo jos neke felge na proljece,
ja mislim da sam ga vidio neki dan na carsiji preko puta taxista.
 
Početnik
RE: golf 5

solidan automobil:icon_rolleyes:
dopadaju mi se zadnje štopke;)
samo ga redovno peri i sve će biti OK
 
Član
RE: golf 5

_sema je napisao(la):
meni je golf pravo lijep farovi su predobri samo jos neke felge na proljece,
ja mislim da sam ga vidio neki dan na carsiji preko puta taxista.

hvala,felge sam kupio,a moguce blizu tu zivim.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top