golf 5- MOZE LOCK

golf 5- MOZE LOCK

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: golf 5

Jel parkiraš tamo na parkingu kod Poslovne škole?
Ako je to taj,da oprostite,serete vi što pričate za štopke,uživo mu extra stoje :cool:
 
Član
RE: golf 5

Schumi je napisao(la):
Jel parkiraš tamo na parkingu kod Poslovne škole?
Ako je to taj,da oprostite,serete vi što pričate za štopke,uživo mu extra stoje :cool:

ne parkiram tu nikad,mozda ima isti sa ovim stopkama.
 
Član
RE: golf 5

Ima onda sivi sa istim štopkama,nisam vidio prednji dio zato nisam bio ni siguran da je tvoj ali kako god štopke dobro stoje
 
Član
RE: golf 5

Golfac je golfac, a sto se tice farova i stopki, nista im ne fali! Tvoj auto, tvoje pare, tvoj stil:cool: Jesi ga uzeo novog ili polovnog? Daj koju inf. A sto se tice opreme, fali ti mnogo vise od koze, vjeruj mi, ali dobro, ionako su kod nas sva kola sa full opremom bez koze i klime, ili bez koze:cool:
 
Član
RE: golf 5

OggyBoy je napisao(la):
Golfac je golfac, a sto se tice farova i stopki, nista im ne fali! Tvoj auto, tvoje pare, tvoj stil:cool: Jesi ga uzeo novog ili polovnog? Daj koju inf. A sto se tice opreme, fali ti mnogo vise od koze, vjeruj mi, ali dobro, ionako su kod nas sva kola sa full opremom bez koze i klime, ili bez koze:cool:

uzeo sam ga polovnog prije pola godine,2005 god,a od opreme nefali nista osim koze ima jos vebasto grijanje fabricko,grijanje u sjedistima,tempomat itd...
 
Član
RE: golf 5

Golf ti je dobar ;) a bio bi jos bolji da promjenjis stopke i da ofarbas ova kociona kljesta u drugu boju al.......
 

JD.

Član
RE: golf 5

Benj0 je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
Golfac je golfac, a sto se tice farova i stopki, nista im ne fali! Tvoj auto, tvoje pare, tvoj stil:cool: Jesi ga uzeo novog ili polovnog? Daj koju inf. A sto se tice opreme, fali ti mnogo vise od koze, vjeruj mi, ali dobro, ionako su kod nas sva kola sa full opremom bez koze i klime, ili bez koze:cool:

uzeo sam ga polovnog prije pola godine,2005 god,a od opreme nefali nista osim koze ima jos vebasto grijanje fabricko,grijanje u sjedistima,tempomat itd...

a siber ? a bi-xenon ? a fabricke alu felge 17 recimo ?

cisto sumnjam da golf sa full opremom nema steke u boji auta :)

jbg zna se sta je full ;)

p.s. dobar je golf, ne diraj stopke... razlikuje se od ostalih
pun je grad petica (uglavnom crnih) sa gti replikama, svaka ista :icon_smile:
 
Član
RE: golf 5

JD. je napisao(la):
Benj0 je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
Golfac je golfac, a sto se tice farova i stopki, nista im ne fali! Tvoj auto, tvoje pare, tvoj stil:cool: Jesi ga uzeo novog ili polovnog? Daj koju inf. A sto se tice opreme, fali ti mnogo vise od koze, vjeruj mi, ali dobro, ionako su kod nas sva kola sa full opremom bez koze i klime, ili bez koze:cool:

uzeo sam ga polovnog prije pola godine,2005 god,a od opreme nefali nista osim koze ima jos vebasto grijanje fabricko,grijanje u sjedistima,tempomat itd...

a siber ? a bi-xenon ? a fabricke alu felge 17 recimo ?

cisto sumnjam da golf sa full opremom nema steke u boji auta :)

jbg zna se sta je full ;)

p.s. dobar je golf, ne diraj stopke... razlikuje se od ostalih
pun je grad petica (uglavnom crnih) sa gti replikama, svaka ista :icon_smile:

joj pa nemogu da vjerujem koji jos to golf ima ovde sa full opremom ukljucujuci sve ove detalje pa pisu full oprema pa tako sam i ja napisao jel nevidim da ima jedna petica ovo sve nabrojano a pisu full pa mogu onda i ja napisat full.
 

JD.

Član
RE: golf 5

pa gore si rekao da kazes da je full zato sto nisi vidio nijednu peticu da je full FULL hahaha ajde uredu kako god, da ne spamamo vise...
 
Član
RE: golf 5

JD. je napisao(la):
pa gore si rekao da kazes da je full zato sto nisi vidio nijednu peticu da je full FULL hahaha ajde uredu kako god, da ne spamamo vise...

ma kako god full je oprema:icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top