golf 5- MOZE LOCK

golf 5- MOZE LOCK

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: golf 5 - update karambolke,pragovi...str 11

opet bahato ponasanje s tvoje strane , ja sam ti fino napisao text tvoje komsije se nadovezuju da sam ja rekao nesto lose , meni nema sta biti ni teze ni lakse ebe se meni za tebe nit si mi rod nit poboz bog , al s tobom se ne moze pricati kao s normalnom osobom , fino sam napisao i dao primjere bez ljutnje , a ti budi bahat i dalje , ;)
 
Član
RE: golf 5 - update karambolke,pragovi...str 11

Little Dragon je napisao(la):
opet bahato ponasanje s tvoje strane , ja sam ti fino napisao text tvoje komsije se nadovezuju da sam ja rekao nesto lose , meni nema sta biti ni teze ni lakse ebe se meni za tebe nit si mi rod nit poboz bog , al s tobom se ne moze pricati kao s normalnom osobom , fino sam napisao i dao primjere bez ljutnje , a ti budi bahat i dalje , ;)

prvo nije mi niko komsija ni drug, drugo sta imas koji k* postavljat auta koja su tamo negdje iz picke materne, meni je moje najljepse taman da su svi ostali od zlata.Fino sam ti reko ne pisi vise ovde imas PP sta ti nije jasno pa pisi.
 
Član
RE: golf 5 - update karambolke,pragovi...nove slike

evo novih slika
 

Prilozi

  • golf prrr.JPG
    golf prrr.JPG
    95,1 KB · Pregleda: 222
  • golff pon nazad.JPG
    golff pon nazad.JPG
    119,7 KB · Pregleda: 178
Član
RE: golf 5 - update karambolke,pragovi...nove slike

jos jednom moram reci da je auto super.. extra je za vidjeti na cesti ovakvo nesto!! ;)
 
Legend
RE: golf 5 - update karambolke,pragovi...nove slike

dobro mu stoji ovaj body kit druze....jos da su pragovi sa malo "meksim/gladjim" linijama jos bi bolje bilo,....ali nije za zamjerke,sve je fino upasovano ;)
 
Član
RE: golf 5 - update karambolke,pragovi...nove slike

Golf je za pohvalu!!Felge mi se pravo svidjaju a i ja bih vise volio vidjet neke druge stopke jer mi ove nekako ne stoje za ovu boju..
Mislim,svako ima svoj ukus..al eto to mi je nekako jedina mana kod inace predobrog golfa!!
:cool:;)
 
Član
RE: golf 5 - update karambolke,pragovi...nove slike

dobar golf ekstra,lijepo je vidjeti nesto novo u masi istih...ne znam jesi razmisljao o bad look i navlacenju haube,mislim da bi fino izgledalo..cestitke i sretno u daljem radu..
 
RE: golf 5 - update karambolke,pragovi...nove slike

Benj0 je napisao(la):
evo novih slika

braTTe .. golf , malo je reci da ti je predobar !!! znaci .. golf ti je bombastican , svaka cast sta si uradioo od njega !!!

divim ti se .. svako ima svoje misljenje , ja jos nemam auto , jest da sam veliki fan audi-a A3 , ali ova tvoja petica je extra .. procitao sam sve komentare , ima raje gluposti pisu .. ali opet meni je golf extra i svaka cast .. a javis mi se na PP da te nesto pitam !?!? :D moze ?

pozdrav ..
 
Član
RE: golf 5 - update karambolke,pragovi...nove slike

Svaka cast na trudu ... nek nije kao svi ostali, ali ima ovdje jos posla ...
Sto se tice felgi, morale bi biti vece bar za broj. O dizajnu i izgledu samih felgi ne treba raspravljati, jer je to stvar licnog ukusa, ali ovi branici apsolutno zahtijevaju vece felge.
Sto se tice body-kit-a ... prednji branik NIKAKO ne ide sa zadnjim branikom i pragovima. Prvo sto je kraci, drugo sto pripada sasvim drugacijem stilu od zadnjeg branika i pragova.
Ja da vozim 5-icu definitivno je ne bih ovako radio, ali sve je stvar ukusa i bitno je da se tebi svidja, ali neka pravila u svijetu tuninga & stylinga postoje i trebalo bi ih postovati, jer tanka je linija koja razdvaja savrsenstvo od totalnog kica. Tvoj auto je sad (po mom misljenju) vise na strani kica, ali uz malo truda moze biti i savrsen.
Eto, toliko od mene, a ti ovo shvati kako ti hoces, posto vidim da kritike ne podnosis najbolje. Ja sam samo mislio pomoci.

Pozz ;)
 
Član
RE: golf 5 - update karambolke,pragovi...nove slike

mtopic je napisao(la):
Svaka cast na trudu ... nek nije kao svi ostali, ali ima ovdje jos posla ...
Sto se tice felgi, morale bi biti vece bar za broj. O dizajnu i izgledu samih felgi ne treba raspravljati, jer je to stvar licnog ukusa, ali ovi branici apsolutno zahtijevaju vece felge.
Sto se tice body-kit-a ... prednji branik NIKAKO ne ide sa zadnjim branikom i pragovima. Prvo sto je kraci, drugo sto pripada sasvim drugacijem stilu od zadnjeg branika i pragova.
Ja da vozim 5-icu definitivno je ne bih ovako radio, ali sve je stvar ukusa i bitno je da se tebi svidja, ali neka pravila u svijetu tuninga & stylinga postoje i trebalo bi ih postovati, jer tanka je linija koja razdvaja savrsenstvo od totalnog kica. Tvoj auto je sad (po mom misljenju) vise na strani kica, ali uz malo truda moze biti i savrsen.
Eto, toliko od mene, a ti ovo shvati kako ti hoces, posto vidim da kritike ne podnosis najbolje. Ja sam samo mislio pomoci.

Pozz ;)

Neka njega na strani totalnog kica, dosta sam se potrudio, netreba meni niko pomagat.Stid me je vise ovog auta najbolje da zakljucam garazu.
 
Član
RE: golf 5 - update karambolke,pragovi...nove slike

mtopic je napisao(la):
Svaka cast na trudu ... nek nije kao svi ostali, ali ima ovdje jos posla ...
Sto se tice felgi, morale bi biti vece bar za broj. O dizajnu i izgledu samih felgi ne treba raspravljati, jer je to stvar licnog ukusa, ali ovi branici apsolutno zahtijevaju vece felge.
Sto se tice body-kit-a ... prednji branik NIKAKO ne ide sa zadnjim branikom i pragovima. Prvo sto je kraci, drugo sto pripada sasvim drugacijem stilu od zadnjeg branika i pragova.
Ja da vozim 5-icu definitivno je ne bih ovako radio, ali sve je stvar ukusa i bitno je da se tebi svidja, ali neka pravila u svijetu tuninga & stylinga postoje i trebalo bi ih postovati, jer tanka je linija koja razdvaja savrsenstvo od totalnog kica. Tvoj auto je sad (po mom misljenju) vise na strani kica, ali uz malo truda moze biti i savrsen.
Eto, toliko od mene, a ti ovo shvati kako ti hoces, posto vidim da kritike ne podnosis najbolje. Ja sam samo mislio pomoci.

Pozz ;)
slazem se
nema razloga da kljucas temu zbog nekih negativnih komentara nidje veze
slazem se s topicom
ipak i po njegovom se autu moze vidjeti da lik zna o cemu prica
htio si nesto drugcije sto nije svakodnevnica
ni meni se ovo bas ne svidja nesto ali ti si htio to OK
sad se potrudi da to malo jos dovedes u liniju i onda da se svidi vecini raje s foruma
ja iskreno vjerujem da niko ovdj,e bar vecina raje nema nista ni protiv tebe ni protiv tvog auta svi zele pomoci na neki nacin da to bude kako treba aBd
nema razloga za ljutnju i sl
sretno dalje i nadam se da ces ovo sve dovesti u liniju!
;)
 
Član
meni je petica extra bgmi neki dan sam je vidio na omw benzinskoj tamo kod lukavca mislim:icon_question:
drugacija a od orginala je bolja 9 puta i meni se svidja samo nastavi s radovima....neke sitnice mjenjati i to je to...kao npr stopke i felge vece zamjeniti za broj
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top