golf 5- MOZE LOCK

golf 5- MOZE LOCK

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: golf 5 - update karambolke,pragovi...str 11

Šta ti napričaše ljudi ,od kojih 99,9% njih imaju komotno mogu reći ''auto koje je 168648 puta ruznije'' od tvog,auta...odnosno ''napucali'' ga a tuning im nidje veze !

Golf ti je BETON i sve pohvale za trud;) Jedino ako uspijes naci kakav dodatak da se moze upasati na prednji branik da ga vizuelno malo spustiš,bilo bi poželjno...

Golf ti je po mom mišljenju za 10...svaka čast još jednom:cool:

I pusti ove negativne komentare raje,čija se auta takođe vide...na šta liče:lol:
 
Član
RE: golf 5 - update karambolke,pragovi...str 11

Druze

I za moj ukus je golf malo previse extreme, ali auto je extra i glavni si gdje god da se pojavis, svaka tebi cast sta si sve uradio.. Ko god ti kaze da ne valja, ljubomoran je.. Na ovom forumu milion golfova 2 je extra i svi dobivaju pohvale, a ti da dodjes s jednim ovakvim autom i budes popljuvan, bas i nema smisla.
 
Član
RE: golf 5 - update karambolke,pragovi...str 11

jedino karambolka prednja samo da stavis kakav lip ostalo sve uradjeno perfekcija..felge extra izgledaju o sve ostalo
 
RE: golf 5 - update karambolke,pragovi...str 11

Ja necu nista komentarisati svak ima svoje , samo cu postaviti par slika onako da ti sam usporedis koje je bolje , i koliko sam svatio cilj je da se ljudi okrecu za autom da bude u centru paznje , pa ev sam odluci za koji bi se ljudi vise okrenuli , samo nemoj bahatih odgovora tipa "znam fuj mi je auto i sl" nemam nista protiv tvog auta tvoja stvar , samo cu postaviti par slikica onako da ti razmotris kakva su ova auta po tebi naspram tvog ;)
 

Prilozi

  • 7682.jpg
    7682.jpg
    88,7 KB · Pregleda: 23
  • 7679.jpg
    7679.jpg
    117,6 KB · Pregleda: 25
  • 7680.jpg
    7680.jpg
    127,4 KB · Pregleda: 27
  • 8291.jpg
    8291.jpg
    86,8 KB · Pregleda: 36
  • 5782.jpg
    5782.jpg
    105,8 KB · Pregleda: 34
  • 2300.jpg
    2300.jpg
    140,6 KB · Pregleda: 34
Član
RE: golf 5 - update karambolke,pragovi...str 11

evo procitao sve komentare a dovoljno sa sam jedan procitao jer sve isto, pa napisite nesto iz svoje glave:icon_mad:
ista prica je bila sa ervixom pa vidi covjek pokupi sve nagrade i svi koji smo pisali negatvno sad nemamo rijeci, vjerujem da ce tako bit i sa ovim autom. nek nisi isao GTI look, ni meni ova karambolka nije nesto puno,puno je ljepsa npr. ova na svioj petici sto je postavio Little Dragon a nije GTI:D felge su mi extra, al izgledaju male mozda sto je i auto podignutije. Sve u svemu nije za blatit auto
 
RE: golf 5 - update karambolke,pragovi...str 11

Udji u Ervixovu garazu na pocetku pa vidi na sta je focus licio , momak se opametio krenuo je u boljem smjeru mada ima jos tu foteljica i drvenih ramova al polako vidi se da napreduje covjek , ova 5tica nije odron sad da je gadna al moglo je to puno bolje za iste pare :cool:
 
Član
RE: golf 5 - update karambolke,pragovi...str 11

Ti si postavio na predhodnoj stranici slike auta koja nemaju apsolutne šanse da se voze po Sarajevu i BiH...i jel nekome u cilju da ima takvo auto koje će poslije 7 dana uništiti,ili da mu stoji u garaži???

Uostalom šta ti voziš? Kakvo je tvoje auto?
Ovo ima smisla jel:
http://www.bhtuning.com/attachment.php?aid=35180

ili ovo:
http://www.bhtuning.com/attachment.php?aid=35200

Pa ne znam uopšte kako vas nije stid govoriti momku da mu je auto ''blizu odrona'',i da ne valja,da je totalni promašaj itd...a pogledaj u čemu se ti i tebi slični voze...
 
Član
RE: golf 5 - update karambolke,pragovi...str 11

Ma neka samo nek pisu sta hoce , ocigledno oni misle da smo negdje drugo a ne u Sarajevu odnosno Bosni, gdje je ovakva auta sto si postavio nemoguce vozat meni samo nije jasno, ovaj bjeli golf moze nekako a kako ces vozit bogati ove ostale golfove po nasem gradu a zima,snijeg... haj mi to samo reci.
 
RE: golf 5 - update karambolke,pragovi...str 11

Lexillium je napisao(la):
Ti si postavio na predhodnoj stranici slike auta koja nemaju apsolutne šanse da se voze po Sarajevu i BiH...i jel nekome u cilju da ima takvo auto koje će poslije 7 dana uništiti,ili da mu stoji u garaži???

Uostalom šta ti voziš? Kakvo je tvoje auto?
Ovo ima smisla jel:
http://www.bhtuning.com/attachment.php?aid=35180

ili ovo:
http://www.bhtuning.com/attachment.php?aid=35200

Pa ne znam uopšte kako vas nije stid govoriti momku da mu je auto ''blizu odrona'',i da ne valja,da je totalni promašaj itd...a pogledaj u čemu se ti i tebi slični voze...

Stvarno,voziti ovakav auto i blatiti drugo(realno gledajuci bolje i ljepse) je odron zesci....Benjo samo naprijed;)
 
RE: golf 5 - update karambolke,pragovi...str 11

Hehehheehe smijesni ste bogami , sta to fali mom autu osim sto nije ofarban jer nemam sad para :icon_rolleyes: a za ove slike nisam govorio za felge i vidim koliko se razumijete ova auta imaju air ride ,mislis da se voze ovakva pa da lebde zapeli bi negdje , i vidi se koliko si pismen vidis da pise da nije ODRON ali da je moglo bolje , a to sto nesto prikazujes moje auto unutra sto je sareno budala bi svatila da se to treba ofarbati nisam cirkusant ,a ovo ti auto ne valja jel ?
 

Prilozi

  • p1010076an0.jpg
    p1010076an0.jpg
    79,7 KB · Pregleda: 72
  • img10861024x768oa2.jpg
    img10861024x768oa2.jpg
    66,6 KB · Pregleda: 81
Član
RE: golf 5 - update karambolke,pragovi...str 11

Pa normalno da ne valja...ko da si iz cirkusa sa njim pobjeg'o...:D:lol:
 
Član
RE: golf 5 - update karambolke,pragovi...str 11

meni je astra dobra :icon_confused: jbg nije sto je opel :D ,al nije vrijedno da se sad prepirete i pretrpavate covjeku garazu glupostima :icon_exclaim:
 
RE: golf 5 - update karambolke,pragovi...str 11

ma dobro razumljivo je takvo razmisljanje od VW vozaca , uzivaj ti u svom autu ako ti se ne svidja moj zalibo mene kad tebi nesto napisem u garazi onda uzimaj moje slike pa stavljaj a ovdje govorim vjerovatno tvom prijatelju cim se toliko zalazes za njeg , a to za cirkus bas da vidim sta ostali clanovi imaju da kazu na to vi ste prva 2ica kaskadera koji su nesto ruzno rekli za moje auto
 
Član
RE: golf 5 - update karambolke,pragovi...str 11

Svaka cast drug,extra zamisljeno i uradjeno :cool: samo malo izmjeni prednju karambolku po mom misljenju,pozzz
 
Član
RE: golf 5 - update karambolke,pragovi...str 11

Little Dragon je napisao(la):
ma dobro razumljivo je takvo razmisljanje od VW vozaca , uzivaj ti u svom autu ako ti se ne svidja moj zalibo mene kad tebi nesto napisem u garazi onda uzimaj moje slike pa stavljaj a ovdje govorim vjerovatno tvom prijatelju cim se toliko zalazes za njeg , a to za cirkus bas da vidim sta ostali clanovi imaju da kazu na to vi ste prva 2ica kaskadera koji su nesto ruzno rekli za moje auto

haj dosta pisanja po mojoj temi imas PP pa to rijesite
moje je ruzno odron tvoje je lijepo i zavrseno neka tako ostane mozda ti je sad lakse.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top