golf 5- MOZE LOCK

golf 5- MOZE LOCK

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: golf 5 - update karambolke,pragovi...

bas ovo sto je noke rekao ovaj prvi je meni bio primjer u tuningu i jos jeste :D

znaci drug felge mi se svidjaju, mogu proc, neobicne su, pragovi i prednja karambolka nista ni s cim, kraci ti branik od praga, to mi samo tako smjesno izgleda, mjenjaj ili jedno ili drugo da dobijes makar taj look koji si ti htio al da ne strci nista ha ja, iako cu uvijek vise bit pristalica ovih golfova iznad, a ne tog tvog "stila"...nhf cisto savjet...
 
Član
RE: golf 5 - update karambolke,pragovi...

.nOKe je napisao(la):
ne govori se ovdje o stylingu (kao takmicenju) niti pojedinim vidovima stylinga (german,clean,extreeme) vec jednostavno o ukusu i cinjenicama da je prednji branik kraci od praga i zadnjeg branika, da nema toliko detalja kao ova dva i to je to.. nebitno hoces li ici na styling, ili ce ti neki laik zagledati auto, to je ocigledno..

ne zelim sad izmisljati toplu vodu, ali moglo je i puno bolje od ovog, stvar je ukusa..



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

:123:
potpisujem noketa, boga pitaj koliko si para skrsio za sta, da bi dobio nesto nedefinisano... fino je sve zamisljeno, istice se od ostalih, ali kad si vec davo pare onda je to trebalo ispast kako treba, po ps-u, da se uklapa sve, da je u liniji... ali ako tebe ne bode u oci, odlicno ;)
pozdrav
 
Član
RE: golf 5 - update karambolke,pragovi...

aj aj ajjjjj....:icon_eek:vrati gti hepeke, prodaj body kitu i za te pare gewinde i dobar si ;)


stope i farovi su drama :cool:
 
Član
RE: golf 5 - update karambolke,pragovi...

ma znam da mi je golf bezveze, sta vam je i da su bolji gti branici ili mozda obicni kolko puta to trebam ponovit.
 
Član
RE: golf 5 - update karambolke,pragovi...

hahaha joj nemogu da vjerujem uvjek neka frka oko tvog auta
ali ja cu ti rec samo jedno najljepsa petica u gradu
nista ne diraj svaka cast,sve najbolje zelim
 
Član
RE: golf 5 - update karambolke,pragovi...

_sema je napisao(la):
hahaha joj nemogu da vjerujem uvjek neka frka oko tvog auta
ali ja cu ti rec samo jedno najljepsa petica u gradu
nista ne diraj svaka cast,sve najbolje zelim

ahhaha ovo najljepse ti pod hitno jedne naocale daj zar nisu ljepse ovakve petice, ili ova sa gti branikom
 

Prilozi

  • golf5_1.jpg
    golf5_1.jpg
    37,2 KB · Pregleda: 42
  • VW_Golf_V_GTI_front_20071106.jpg
    VW_Golf_V_GTI_front_20071106.jpg
    332,9 KB · Pregleda: 52
Super Moderator
RE: golf 5 - update karambolke,pragovi...

Ja sta uradi od onakvog golfa....


Cijenim trud i sve, svaka cast tebi druze ;) al nije to to
 
Član
RE: golf 5 - update karambolke,pragovi...

allroad je napisao(la):
Ja sta uradi od onakvog golfa....


Cijenim trud i sve, svaka cast tebi druze ;) al nije to to

joj :icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry:
sta uradi
 
Član
RE: golf 5 - update karambolke,pragovi...

Svidja mi se opcenito ovako na slikama, samo ne mogu da provarim dimenziju tih felgi. Jebiga druze, otisao si na extrem tuning, i meni super izgleda, ali dio tog pravca i jesu felge propisno ogromne dimenzije, da ispune rubove kako bog zapovijeda.
 
Član
RE: golf 5 - update karambolke,pragovi...

trizex je napisao(la):
Svidja mi se opcenito ovako na slikama, samo ne mogu da provarim dimenziju tih felgi. Jebiga druze, otisao si na extrem tuning, i meni super izgleda, ali dio tog pravca i jesu felge propisno ogromne dimenzije, da ispune rubove kako bog zapovijeda.

kad se spusti izgledace kako bog zapovjeda.
 
Član
RE: golf 5 - update karambolke,pragovi...

Prije spustanja podigni ti pragove u liniju, pa tek onda kucaj u pod, samo ustimaj pragove sa branicima bice druga prica ;)
 
Član
RE: golf 5 - update karambolke,pragovi...

takac je napisao(la):
Prije spustanja podigni ti pragove u liniju, pa tek onda kucaj u pod, samo ustimaj pragove sa branicima bice druga prica ;)

prag je postavljen kako treba, zar nevidis da je izvedba praga takva da je naprijed spusteniji a nazad malo visociji.
 
Legend
RE: golf 5 - update karambolke,pragovi...

Benj0 je napisao(la):
prag je postavljen kako treba, zar nevidis da je izvedba praga takva da je naprijed spusteniji a nazad malo visociji.

pa ako si vec to htio, zasto si onda uzeo ovako kratak prednji branik :icon_question:
 
Član
RE: golf 5 - update karambolke,pragovi...

.nOKe je napisao(la):
Benj0 je napisao(la):
prag je postavljen kako treba, zar nevidis da je izvedba praga takva da je naprijed spusteniji a nazad malo visociji.

pa ako si vec to htio, zasto si onda uzeo ovako kratak prednji branik :icon_question:

Jel na slici je bio ono mejra sa pragom, nisam ja uzmao iz radnje pa da sam mogao vidjet kakav je branik uzivo i koja je visina i kako ce to stajat na autu mogo sam to samo vidjet na slikama.
 
Član
RE: golf 5 - update karambolke,pragovi...

ma dobro svako ima svoje misljenje o golficu, meni licno se pretjerano ne sviđa ali moram reci da je interesantan za vidjet, posebno fele su neobicne tako da nemam nista protiv posebno ako se vlasniku bas sviđa ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top