golf 5- MOZE LOCK

golf 5- MOZE LOCK

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
RE: golf 5 - update karambolke,pragovi...

ne zelim srati sad po necijem autu, ja stvarno JAKO CIJENIM kad neko hoce da uradi nesto sto je drukcije od ostalog, mozda da je ostavio njegove branike ili uzeo fabircke od gtia ili R32 bio bi samo jedan vise u gradu, ovako izgleda drukcije, samo je trebao malo vise razmisljati u vezi problema sa duzinom branika (prednjeg zadnjeg i praga) ali eto.. boze moj, sad pokusaj neki lip ili nesto naci naprijed da to povezes.. i mislim da ti je pametnije investicija kakve 18 ili 19" felge nego da ga jos spustas, polomit ces ove plastike ;)
 
Član
RE: golf 5 - update karambolke,pragovi...

ne sviđaju mi se felge i ovaj prednji branik je nekako previše izbaćen ostalo je uredu
 
RE: golf 5 - update karambolke,pragovi...

drug, jesi li imao i jednu drugu karambolku u opticaju,
ova em je kraca od praga 5cm, em su usisi izbaceni,
felge ko sto neko rece isto cvjetici, bez ljutnje, prosle felge su bolje
10 puta, a karambolku si trebao drugu staviti, to je moje misljenje,
trud postujem i svidja mi se sto je drugacija od ostalih petica, fabrikanera;)
 
Član
RE: golf 5 - update karambolke,pragovi...

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
drug, jesi li imao i jednu drugu karambolku u opticaju,
ova em je kraca od praga 5cm, em su usisi izbaceni,
felge ko sto neko rece isto cvjetici, bez ljutnje, prosle felge su bolje
10 puta, a karambolku si trebao drugu staviti, to je moje misljenje,
trud postujem i svidja mi se sto je drugacija od ostalih petica, fabrikanera:icon_wink

drug, jesi li imao i jednu drugu karambolku u opticaju,
ova em je kraca od praga 5cm, em su usisi izbaceni,
felge ko sto neko rece isto cvjetici, bez ljutnje, prosle felge su bolje
10 puta, a karambolku si trebao drugu staviti, to je moje misljenje,
trud postujem i svidja mi se sto je drugacija od ostalih petica, fabrikanera;)



bilo je jos dosta karambolki, ali ova mi se svidja i da ponovo uzmam uzeo bih ovu skontacu nesto duga je zima, sto se tice felgi takodje prvo sto ove replike ima bas dosta auta evo slike ovih felgi ja kazem ovo je odsjaj evo na ovoj slici se vide malo bolje felge.
 

Prilozi

  • felge11.jpg
    felge11.jpg
    117,1 KB · Pregleda: 5
  • reds blade.jpg
    reds blade.jpg
    17,2 KB · Pregleda: 13
  • felge nove.jpg
    felge nove.jpg
    129,1 KB · Pregleda: 68

JD.

Član
RE: golf 5 - update karambolke,pragovi...

meni ne izgleda uopste lose... taj GTI branik je toliko cesta pojava da mi to vise i ne predstavlja neku modifikaciju auta kad ih ima ko more, i opcenito to pravljenje GTIja od svakog obicnog golfa mi je bezveze furka...

felge su neobicnog dizajna al dobro izgledaju skroz

jedino ti ovo mali kvari izgled sto je prednji branik visociji od praga, ocito si izabrao ove dijelove iz razlicitih setova spojlera, pa ovi pragovi i zadnji branik nisu u skladu sa prednjim

jbg i kod mene slicna situacija, prednji lip je malo visociji od pragova al boze moj, ako nista nisam ga nigdje zakacio :D
 
Član
RE: golf 5 - update karambolke,pragovi...

JD. je napisao(la):
meni ne izgleda uopste lose... taj GTI branik je toliko cesta pojava da mi to vise i ne predstavlja neku modifikaciju auta kad ih ima ko more... felge su neobicne al fino izgledaju...

jedino ti ovo mali kvari izgled sto je prednji branik visociji od praga, ocito si slagao spojlere iz razlicitih setova spojlera, pa ovi pragovi i zadnji nisu u skladu sa prednjim

jbg i kod mene slicna situacija, prednji lip je malo visociji od pragova al boze moj, ako nista nisam ga nigdje zakacio :D

vjeruj mi trazio sam da bude u sklopu znaci da nebude nabacano ovaj od ovog seta ovaj od onog, ali problem je sto za ovu prednju karambolku nije bilo pragova, pa sam pragove i zadnje narucio.Jel kako sam mogao vidjeti na slici ova karambolka je bila puno spustenija nego sada na mom autu a zadnju karambolku sam gledao da uklopim sa zadnjim dijelom jel je opet govorim na slici bila vise odignuta i zato sam se odlucio na ove pragove bas zato sto je prednja trebaka ici jos dole a zadnji kraj ovako ako kontas kako sam to bio zamislio,jbg skontacu nesto sigurno.
 
Član
RE: golf 5 - update karambolke,pragovi...str 11

ma samo to odradi drug nekako, znaci da bude sve u liniji, a ne ovako naprijed krace nego sa strana i nazad, i onda ce bit 10x bolje ;)
 
Član
RE: golf 5 - update karambolke,pragovi...str 11

dado307 je napisao(la):
ma samo to odradi drug nekako, znaci da bude sve u liniji, a ne ovako naprijed krace nego sa strana i nazad, i onda ce bit 10x bolje ;)

ma bice to sve u liniji nebrini se ti
 
Član
RE: golf 5 - update karambolke,pragovi...str 11

na ovim slikama fele izgledaju puno ljepše :cool: samo naprijed
 
Član
RE: golf 5 - update karambolke,pragovi...str 11

prednji branik samo da nije ovoliko i zbacen i malo da je duzi bio bi za 10..nekako mi se svida..valjda nije svakodnevnica pa mi je interesantan..nesto rijese sa tim branikom i bit ce extra..malo jos spustanja il neke malo vece felge da ovo popuni i to je to
 
Član
RE: golf 5 - update karambolke,pragovi...str 11

ma pusti ba suplju golf ti je super haj da i ja ponovim 243975043796'98346'98346'89376'8937 put ovdje branik samo da nije izbacen ovoliko bio bi dobar i da je ujednacen sa pragom, felge su 10 pusti ba pun grad BBS "lowridera itd itd" unikatne su i lijepe uzivaj samo skontaj malo makar kakav lip pa da to bude fino i goni ba... ;)
 
Član
RE: golf 5 - update karambolke,pragovi...str 11

posto svi pametuju a nece da pomognu evo ja se nudim dovuci auto kod mene i ja cu ti brusilicom izjednacit pragove i karambolke :D uvijek tu da pomognem pozz sretno s daljim radovima
 
Član
RE: golf 5 - update karambolke,pragovi...str 11

duran je napisao(la):
posto svi pametuju a nece da pomognu evo ja se nudim dovuci auto kod mene i ja cu ti brusilicom izjednacit pragove i karambolke :D uvijek tu da pomognem pozz sretno s daljim radovima

hvala, ali imam ja svog majstora sto mi je bio postavljao ovo sve, tebi hvala jos jednom, ali skontacu ja sa svojim majstorom nesto, imam sad nesto vaznije da radim pa ce ovo cekat malo.pozz
 
Član
RE: golf 5 - update karambolke,pragovi...str 11

Drug svaka cast na Glofu :cool: :cool: ;) ;) sad gledam i nemogu da vjerujem,predobro uradjen :icon_smile:
 
Član
RE: golf 5 - update karambolke,pragovi...str 11

Perverzno, po meni sigurno spada u TOP3 petica u gradu,nešto novo i hrabrije što se izdvaja od mora istih.. Ti detalji će se već nekako srediti :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top