Golf 4 V6 Tuzla

Golf 4 V6 Tuzla

pozz,bio sam sada u tz.svratio malo do OMV-a al nije bilo nikoga poznatog sem jednog fiata tamnoplavog...steta bas sam htio vidjeti tvoju Azdaju izbliza...nema veze mal je svijet...pozz
 
Član
Ovaj Golf plače za pragovima, sa strane izgleda kao koza :icon_eek:

Drugo života ti kakva je ovo fora sa ovom malom tablicom, ovo ti misliš da je fino šta li :icon_question:
 
ja sam nesto definitivno sjbo,nema ti teme od 50strane pa nadalje,nevidim ni sta sam napisao...:icon_eek:sj*ade majko mila,neki dan doso a odma sj*a nest...:icon_question:
 
Član
da vidim jel proradila tema

GocaS6 je napisao(la):
Ovaj Golf plače za pragovima, sa strane izgleda kao koza :icon_eek:

Drugo života ti kakva je ovo fora sa ovom malom tablicom, ovo ti misliš da je fino šta li :icon_question:

imam i veliku tablciu no sikiriki,nju stavim kad idem dalje,necu da busim karambolku i zato je sve fino a i cekam nove tablice ;)
 
Član
gledao sam prvu stranicu topica i kad sam vidio sta si planirao stavit na auto,one felge,bijeli stopovi neki,rek'o.ovo je krivi smjer definitivno... i onda se prebacim nekoliko strana naprijed i vidim ides na R look ... i to mi se svidja ... :cool: makar osobno ne bi isao na R look jer je kod mene TDI pod haubom,a to bas ne bi bilo nesto :D
jos mi je jedino ostao trn u oku ove obrve na farovima ... ostalo respekt ... ;)
 
Član
Covjek iz dana u dan, sredjuje Golfa, iako bi se moglo rec, da je sve uradjeno, ali vlasnik zna najbolje sta se tu jos da iskombinovati.

VW- ovo duplo W, znaci kvalitet :D :lol::lol::lol:
hajd momci vidite se :)
 
Početnik
hmm.. svaki golf se da srediti ama bas svaki:icon_biggrin:
bit ce fin autic jos mozda samo sta da uradis da nadjes neki manji spojler
gore na gepek ali manji ne ono krkanski:icon_biggrin:
 
Član
mercedes_124 je napisao(la):
hmm.. svaki golf se da srediti ama bas svaki:icon_biggrin:
bit ce fin autic jos mozda samo sta da uradis da nadjes neki manji spojler
gore na gepek ali manji ne ono krkanski:icon_biggrin:

Pregledaj slike ponovo :D
 
Član
mercedes_124 je napisao(la):
hmm.. svaki golf se da srediti ama bas svaki:icon_biggrin:
bit ce fin autic jos mozda samo sta da uradis da nadjes neki manji spojler
gore na gepek ali manji ne ono krkanski:icon_biggrin:

nema manjeg :)
 
Top