Golf 4 V6 Tuzla

Golf 4 V6 Tuzla

Član
Dobre su mu ove felge,bas fino izgleda i na njima.....vidio sam ga uzivo ispred mercatora na ovim felgama ....:icon_smile:;)
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
jedino mozda stavim pragove r32,a 16ske taman za zime :)
al mozda od pragova nista ne bude,mozzda se uzme neko novo auto pa dzaba bacat 300 eur :)

zlajaaa je napisao(la):
došao maxuz u TZ da se slikam:D:lol::lol:

došao maxuz u TZ da se slikam:D:lol::lol::D



ijh ovo je na starim felgama i stopovima i bez novih karambolki.
mozda iduce ljeto opet ove felge stavim :)




hehe znam! gledam slike i sretnem ovu pa reko da stavim:D;)
 
Član
rodjo trebas uzeti ono malo sad preko zime, mada mislim da ti ne mozes stati u corsu i mislim da bi im odero svima guzice u tz sa svjerkom malom.:icon_smile:

lov2xlr8 je napisao(la):
mali refresh s mora,strojevi su tu :)
stavljeni nazad distanceri h&r 20mm
p7280196.jpg

ja sad tek vidio ovu sliku rodjo, ne zna se koji je bolji od ove dvojice, steta sto jos tad cabrio nije bio na moru.
 
Član
slucajno naleti na ovu stranicu i odmah se prijavio... dok sam malo cito nadjem tebe.... :cool:

ja sam onaj sa bijelom s3 iz austrije... ako se jos sjecas ;)


golf ti je dramaaa, hehe ;) a za zvuk da ne pricamo


ide pozdrav:cool:
 
Član
golf je drama,sasvim sigurno,svaka cast,samo naprijed,sve na svom mjestu,cisto i uredno,,bas kako treba da bude,,,fino fino;)
 
Član
jarane golf je super vidjam stalno po gradu....a ventilacione otvore sto ne stavis od vw borre...meni su slicni ako nisu i isti kao kod r32...a puno ljepse izgleda...do sada sta si napravio je super...i malo sporije vozi po gradu:icon_smile::icon_smile:
 
Član
hmm ne znaam,ventilacioni od bore i od r32 mislim da nisu isti,to mozda stavim al ne vjerujem...
a polako uvijek vozim :D
 
Top