Golf 4 V6 Tuzla

Golf 4 V6 Tuzla

Član
eh sad se vidi sve ;)
fala deyo majstoreeee deyoo majstoreeee
12072009496.jpg

eo jedna slikica dok felge nisu bile dobile novu boju
28072009584.jpg

a eo nove farbe ;)
 
Član
drug...cvrkica je vatra ziva..oci mi ispadaju kad je vidim... :lol: svaka ti dala ...pozelit ti bolje ne mogu:lol::lol:
 
Član
jesil ovo i prednja bocna zatamnio? Habajul te Asutrijanci na granici?

btw mozda je do mene al ne mogu primjetim razliku u felgama? Koja boja, sta?
 
Član
sve je bilo ovako tamno,fabrićki ;)
ne haba niko na granicama,sto bi reko drug moj jedan,vide kw u saobracajnoj i smetnu sa uma sve ;)
prije su bile sa sjenama nekakvim,lose bilo uradjeno pocelo spadati,pa Hin ofarbam u silver i sad su silverko felge,kao origigi,malkice svjetlije,ljepse
 
Član
aha dobro je sigurno se primjeti uzivo...elem nisam znao da ovako taman fabricki:cool:

opet hebe keve ovo...cim treba na sledecu stranicu nastaju problemi:icon_rolleyes:
 
Član
razlika je samo u boji,prije su bile siive ali su krakovi sa unutrasnjih strana bili tamnije uradjeni tako da je izgledalo tamnije,sad su skroz sive i ljepse je
 
Brate svaka ti cast za Golfa,prva je liga...nice je i onaj Mujin SPEEDSTER,cini mi se da je slikano na jezeru u snijeznici...i ja se malo borim sa tuningom,al polako sticicu te,cuvaj se...hehehe..pozdrav tebi i tvom ljubimcu:lol:

Sta mislis jarane da presvuces B-stub matt-crnom folijom,malo bi ti golfa izvuklo u duzini,a lijpo stoji i uz zatamnjena stakla...to ja planiram raditi na svom golfu,sam sto nemogu nabaviti kvalitetnu foliu,koja se nebi ljustila...to ti je od mene malo...
 
Top