Golf 4 V6 Tuzla

Golf 4 V6 Tuzla

Član
dejoo hoces li mi rijesit problem sa themom?ne vidim zadnje postove,vidim zadnji post na 49toj stranici,dalje ne vidim...
 
Član
tooo deyo kralju radi :D:D
@bobom4motion
motor nije 5k eur :) motor je 2-3 hiljade eura

M A R E X je napisao(la):
Je sui razmisljao o mijenjanju ovih lijepih obrva....:D
stavi one sto nemaju izrezano za zmigavac;)

zato sto su kod mene oba ova zmigavca,u at je zabranjeno imati obrve koje idu preko zmigavca,a cesto putujem tamo tako da ne bi da imam problema.

nermin suljagic je napisao(la):
Brate svaka ti cast za Golfa,prva je liga...nice je i onaj Mujin SPEEDSTER,cini mi se da je slikano na jezeru u snijeznici...i ja se malo borim sa tuningom,al polako sticicu te,cuvaj se...hehehe..pozdrav tebi i tvom ljubimcu:lol:

Sta mislis jarane da presvuces B-stub matt-crnom folijom,malo bi ti golfa izvuklo u duzini,a lijpo stoji i uz zatamnjena stakla...to ja planiram raditi na svom golfu,sam sto nemogu nabaviti kvalitetnu foliu,koja se nebi ljustila...to ti je od mene malo...



tesko ces me stici :D:D osim ako ne mislis motor skinuti :D
a poznajes muju i Mujinog SPEEDSTERA,cemu velika slova ne znam :D,i jeste slikano je na snijeznici.
b stub sam mislio presvlaciti ali odustao,lose to bude,ovako vise volim :)
a imas folija koje se ne ljuste,ali vidi se da je folija,inace je jeftinije lakirati nego uzeti superkvalitetnu foliju
 
hehehe...nasao sam ja motor od slupane petice GT tj.1.4 16v TFSI i konto ga ubaciti pod haubu,medutim kad sam skonto da je motor sam 2oooKM i jos dzidzamidza oko njega jos toliko odustao sam,al najvjerovatnije ide kakav NO2 pod haubu ili nesto slicno...malo je jeftinije i ne loce mi goriva kad treba i kad netreba...al ima jos precih sitnica oko mog golfa...aaal nebrini se,sticicu te kad se budes najmanje nadao....:icon_twisted::icon_twisted::icon_twisted: hehe..pozdrav
 
Član
slab je taj iz petice motor.bolje ti ubaci iz cetvorke gti,150 konjai chipi i isti smo,a nitro na taj auto kad stavis jedino ako stavis 100 konja nitra,eh onda ces me stici,ali dok ti bocu ne ispraznis :D:D
da ne ofttopicarimo dalje,
fino si krenuo,idemo dalje :)
 
Član
ma loveru .... ja neznam sta da ti kazem vise ...

ehh da .. mozda kad bi one obrve i farove zamijenio onda bi malo jos ljepsi ...nekako mi je naprijed hmmm


al je dobar ,nemoj sad misliti nesto govorim da nevalja;);)
 
hajd ak se vidimo nemoramo odma mjeriti polne organe,mislim nije mi jos do crte,BOLJI SI priznajem (zasad):icon_sad:,mozemo negdje popiti kafu...Htio sam te pitati jeli mujo prodo onog speedstera,jer ga cesto vidim u zivinicama...pozz
 
Član
vidjen si veceras ja mislim u tz,sa corradom se poganjao,eh reko taman ako se vratis na omv,da malo zagledamo izbliza golfove ;)

ne znam jel mujo prodo,nije mi reko,mozda i jest ko ce znat.sutra cu ga pitati,sad je kasno.
a kafica se uvijek moze srknuti,svaku vece oko 23-23i30h na omv budemo,malo stojimo stajliramo tjuniramo :D

@badboy,farove ne mjenjam,origigi su najbolji i to je to.
obrve se kanim skinuti vec pola godine,a to cu mozda ove sedmice uraditi,ionak idem na redovni servis pa usput
 
Član
bulex je napisao(la):
lov2xlr8 je napisao(la):
ima ukrase od mahagonija il cega vec nemam pojma,dodje to uz highline paket opreme,a ovi r32 unutrasnji detalji oko radija plastike, plastike na ruckama od vrata unutra tam i to,to kosta oko 250 eura,origigi naravno,i to je od alumunija brusenog i jako lijepo izgleda,samo mi jos to fali i kompletan r32 enterijer imam,al to ne vjerujem da cu uzimati,mnogo para za par bezveznih dijelova.

a origigi R sjedista :D

a koliko li su para ova sjedišta (izvinite što se vratih ovako podaleko u temi) mislim polovna, ima li to ko, prodaje li se gdje, ja bih ovo volio staviti u svog golfa i ima li tu kakvih problema sa zamjenom, mislim na airbag, grijače u sjedištima, hoće li to sve fercerati sa istim procesorom ili možda treba i tu nešto mijenjati

driver%20seat.jpg
 
Sjedista su ekstra,neznam dali mogu i na cetvera vrata,ja sam budala bio i propustio da uzmem recaro gti sjedista,bila za 400 maraka u zavidovicima,i cojk ih proda za sedmicu dana u olovo u boru...j.biga nisu mi bila sudena
 
Član
evo pregledah svih 50 stranica..
Golf je za svaku pohvalu..extra :icon_smile::icon_smile:
Kolko mu je max sped??
 
nisam bio u tz sinoc...jucer je bio ko neki skup na pisti u zivinicama,pa sam stao na crtu sa nekim tdi-om,ostavio me lola za duzinu auta,j*iga u mene 225/45-17 u njega 185/50-15 jos sam ja sj*o na staru i tak to..mada je bio bolje spremljen ni meni nije bilo do trke al nisam htio ispasti papak...bit cu veceras u siselu,pa navraticu malo do OMV-a(red bi bio makar po litar 95 ice za omv-ov marketing)...hehe...pozz
 
Top