Golf 4 TDI

Golf 4 TDI

Član
Stavljene i gewinde, zadovoljan sam visinom, jedino sa udobnoscu nisam, mada podnosljivo je cucanje, gewinde podesena na najmekse ali nekako mi pretvrdo, evo koja slika
3BhyNnF.jpg
jHyCPxO.jpg
qeniZBq.jpg
eNcfEqB.jpg
33sq7fu.jpg
etQeLJp.jpg
6KqaSNX.jpg


A ovo je sa trojicom u autu
rjH5AZg.jpg


Nadao sam se da ce mi poluosovina zapinjati za balans stangu ali ne zapinje mada je razmak izmedju njih 2-3mm
0af7uQ9.jpg
 
Nemaj brige,puno bolje kezi na cesti s takvom gumom,jer je puni gaz u kontaktu,duvane su normalno,prednje 2.2 zadnje 2.0 bolje sto su razvucene,idu pod koso,tako manje rub ima sansu da kaci,mada sam ja imao taj problem jer sam i distance stavljao,ali cim sam gewinde montirao rjesilo se.
 
Član
da nije tvrdo strugalo bi i zakačalo i svašta nešto, što ideš više dole sve je tvrđe, manje hoda ima... Al dobro izgleda
 
Član
Nemaj brige,puno bolje kezi na cesti s takvom gumom,jer je puni gaz u kontaktu,duvane su normalno,prednje 2.2 zadnje 2.0 bolje sto su razvucene,idu pod koso,tako manje rub ima sansu da kaci,mada sam ja imao taj problem jer sam i distance stavljao,ali cim sam gewinde montirao rjesilo se.
Ja naduvao svoje na 2.4, bojim se da ne bi izduvavale na 2.0-2.2,
a inace uzivo dosta ljepse izgleda nego na slikama
 
Nemoj se budalesat ispusi to,zato ti je i pretvrdo.gume ti isto apsorbuju udarce.zadnje mozes i na 1.9.ja sam 215/35/16 navlacio na 9 jota
 
Top