Golf 4 TDI

Golf 4 TDI

Član
Dobro ti ovo radis, jesi li montirao gewinde
I ja sam sebi zbavio iste pa me interesuje kakvi su utisci
Nisam ih montirao, najvjerovatnije ce sacekati proljece, a sto se tice udobnosti neznam, pricao sam sa nekim koji voze ove gewinde i kazu da su prezadovoljni
evo ovo uzmite ovaj nastavak na busilicu kosta oko 7-8KM ima kupiti u prodavnicama boja i lakova,skida te ostatke od ljepila kad skinite slova naljepnice i slicno ;)
bilder hochladen kostenlos
Potrazicu to, hvala na informacijama
I jos mo recite da nema ko polovan V6 spojler za g4, da nije puno skup?
 
Član
Recite mi sta mislite o ovim felgama, prednje 8.5 jota, zadnje 10 jota, R1720836_400694855845_502000845_4825892_3442630_n.jpg
 
Poslednja izmena:
Član
Brock B2 je u pitanju20836_400695270845_502000845_482592.jpg
Meni se svidjaju, a mogao bi ih nabaviti po prihvatljivoj cijeni
 
Poslednja izmena:
Opzz.. fin golf i bez pretjerivanja.. po meni ove felge su ok ako zelis da ti auto izgleda tuning hee ako zelis da auto fino izgleda i da ok udobno drzi se 17ski normalnii
 
Član
Odlicne felge a to za oznake probaj vlaznim maramicama koje sadrze alkohol ja sam cistio tim stickere na sajbi skine da valja..bar mozes probati pomalo pa vidi kako djeluje.
 
Član
Ove felge su srednja zalost, cjelokupni izgled auta i spustenost doprinosi njihovom izgledu bar na konkretnoj slici. Moze se ljepsih felga naci i 10j malo je previse za svakodnevno auto.
 
Član
Ove felge su srednja zalost, cjelokupni izgled auta i spustenost doprinosi njihovom izgledu bar na konkretnoj slici. Moze se ljepsih felga naci i 10j malo je previse za svakodnevno auto.
Sta mi ti preporucujes, hajde navedi nekoliko marki i vrsta felgi, koje velicine i td., budzet za felge je najvise 800KM sa gumama, preko toga ne idem
 
Član
namCumU.jpg
a9Xpywd.jpg
OMbLNBw.jpg

UMYtlyL.jpg

Ima ih jedan momak blizu mene u komsiluku, kao sa slika su, ali nisu jeftine, prednje su 8,5 a zadnje 10 jota, ove su 18-ke
Sta mislite o njima
 
Član
Bio sam malo lijen, pa su mi izmakle oboje felge, danas sam kupio skroz trece, 17-ke, bile su bas povoljne, nisam ih mogao propustati, a i svidjaju mi se, prednje 8.5 jota a zadnje 10 jota, gume dosle na njima prednje 215/50 (bila losa spura pa nisu u bas nekom dobrom stanju a i visok profil) a zadnje gume 235/45 (extra sara, ko nove, ali one su mi presiroke);
naprijed ce ici gume 205/45 a nazad 215/45, bice dosta razvucene ali na to i ciljam, evo i slike:
OKA0zk0.jpg
PUZjWT5.png
Wo3IEkN.jpg
CGIVMcr.jpg
QvqjKW6.jpg
GeFmB7k.jpg
pu5Y0h4.jpg
P5fadw8.jpg
seSqstp.jpg
hjXdrBL.jpg
RNr76s3.jpg
 
Član
sad moras auto spustit 5-6cm da fino legne na te tockove, osim ako ne mislis vozit terenca :D
inace, fini tockovi, samo su malo siroki al eto, svako ima svoje veselje :D
 
Član
Nije lose a misljenje cu reci tek kad vidim na autu,po meni trebao bi nanovo polirati falc i srediti ove packice oko ruba..
 
Top