Golf 4 TDI

Golf 4 TDI

Član
Danas sam bio kod vulkanizera, stavio felge na gume i to sve zajedno na auto, dakle naprijed 205/45r17 na 8.5 jota a nazad 215/45r17 na 10 jota, veceras ako stignem zamijenicu zadnje selene a sutra gewinde dolaze na red, valjda cu uhvatiti vremena, evo i koja slika a bice ih sutra jos:
ND3mHzT.jpg
frVgdjb.jpg
8yVkYqT.jpg
Hcy48TH.jpg
BBgWVJw.jpg
TXxa0Rk.jpg
 
Član
Meni je ovo presiroko...al svako ima svoj ukus... jedino da navijes tockove zadnje u minus ako moze nazad na cetvorki
 
Fino to lezi,fele su tamam 10 j isto leze kao sto su meni na trici 9 j.a ove su fele bile blizu mene,zvao lika da ih kupim,al promjer rupa nije isti,trebale mi 5x112 .ija isto cu ici na 17 ke 10 jota na pasata
 
Član
Evo sad usao u kucu, zamijenili smo selene zadnje i stavili zadnje gevinde, zavrnute do kraja, ja sam zadovoljan kako stoji zadnji kraj, nije mi palo na pamet da slikam jbg, sutra aBd montiramo i prednje gewinde pa cu to poslikati da vidite, sto se tice farbanja i poliranja neznam koliko mi se to isplati posto falc viri, tesko je to sacuvati na ovim nasim putevima, mada vidicu i to da odradim uskoro, ljepse je naravno kad se sija :D
 
Član
Nemam nekog iskustva sto se toga tice, al mislim sto bi lomila vise kad su gume uske, ja mislim da nizak profil i siroka guma lomi auto, mozda grijesim
Mislim da je ta felga teža, a razlika između recimo 225 45 i 225 40 je 5%, nije toliko niže... Ali svakako ako ideš tako nisko, gewinde, zajebancije, i 10J felge ne znam za što gledaš na to da ti je 18" recimo lošija po auto, ne ide mi jedno sa drugim nikako.... To je isto da hoćeš M5 i da očekuješ ekonomičnost, jeftino održavanje i registraciju
 
Top