Golf 4 TDI

Golf 4 TDI

Član
Da predstavim i ja svoje auto
Radi se o golfu 4. generacije, 2001. godiste, motor 1.9 66kw, felge Borbet 16", dvoja vrata, abs, esp, klimatronik, el. podizaci
KOMENTARI, PRIJEDLOZI, KRITIKE OVDE: http://www.bhtuning.com/threads/golf-4-tdi-by-rasho16v-komentari.98705/
Kad sam ga kupio (a to je bilo ima vec 4-5 mjeseci) izgledao je ovako
lW6C3Ni.jpg

rIZun4k.jpg

tUX5SW6.jpg

sKJ4cNh.jpg

IE7QLsj.jpg

lWHfS51.jpg

39kD9ul.jpg

RWjlZQO.jpg

n0kHC4d.jpg

Vrlo brzo sam ove 16-ke zamijenio sa 17-kama sa solidnim gumama, naprijed 215/45 i nazad 225/45, a ove 215 sam prebacio nazad a naprijed kupio 205/45
InUfGso.jpg
uhgHDTQ.jpg
5n4Sos3.jpg

U medjuvremenu mi je 'pukla turbina', bila je tema o tome, ali vrlo brzo je zamijenjena
eXSOFMh.jpg

3Z72QqH.jpg

Zatim sam kupio i recaro sjedista
OUX3QzV.jpg

acdfH8X.jpg

Koja su u veoma dobrom stanju, nigdje poderana, potrebno ih je malo oprati
Ubrzo sam ih i ubacio u auto
59dQ8KU.jpg

bgSAPHW.jpg
QSCoS8g.jpg

T0GGdzh.jpg

Stavljene su i sportske crvene opruge
Q8PRyjf.jpg

qsYuiWg.jpg

Srwb7MW.jpg

f5xxB6z.jpg

Nisam zadovoljan visinom auta ali sta je tu je, jedino sto dosta bolje lezi u krivinama
10-ak dana sam se vozao na nekim 18-kama koje sam ubrzo skinuo, nekako su mi prevelike, razvalise auto
xk8hHUI.jpg

biCGpma.jpg

FcchnYq.jpg
Gg89Jit.jpg

Ipak vracene stare 17"
WpE2YHO.jpg

BdWIWcs.jpg

Nije mi se svidjao onaj cd player pa sam po veoma povoljnoj cijeni kupio komplet konzolu sa fabrickim kasetofonom, cd playerom i klimatronikom (koji ja vec imam ali nema veze), plus uz to sam dobio trokraki kozni volan i originalnu rucicu mjenjaca, na konzoli su dosle i ove lajsne i njih sam ubacio
Y5HS8xS.jpg

GX5cJBd.jpg

gpV9tv0.jpg

Samo jos da mi je naci i ove unutrasnje rucke na vratima da budu kao i one lajsne na konzoli
Tu je i jos jedna meni veoma draga sitnica
Crm7k1e.jpg

Trenutna kilometraza i stanje u rezervoaru :wacky:
91bO5Lq.jpg

Nedavno sam i gewinde kupio, ekstra stanje, samo jos da nadjem vremena da ih namontiram
QU38UtY.jpg
UCnbd50.jpg

Sledece u planu imam dakle spustanje auta i kupovina farova sa socivima, a za dalje cemo vidjeti
 
Poslednja izmena:
Član
Svida mi se onaj player sto ti je dosao kada si kupio auto, od kojeg je auta, jesi li prodao?

Dobra cetvorka ;)
 
Član
lijep golf,motor solidan tamam za nasih uslova,dobro si napredovao i meni je lijep bio player iz pola nekako modernije izgleda al opet orginal je orginal...:)
 
Član
Mali update
Nabavljene neke nove stvarcice
Puhaljke od Bore, kozna rucna i prekidaci od grijaca sjedista
Nesta sam namontirao a ostalo kad nadjem vremena
Prekidace i puhaljke sam spoijo da im svijetle lampice kad se upali pozicija
782AEyU.jpg
lGRFatk.jpg
a2hsDML.jpg

gSN873p.jpg
4lzaLBt.jpg
JosCTHm.jpg

R02iTzl.jpg
Kkr9VuY.jpg
sDuIsR9.jpg
 
Član
Danas uklonjen zadnji brisac
SvRu9oK.jpg
Rcrk6LJ.jpg

A sad mi recite sa cim da ocistim onaj lijepak kad uklonim i ona slova sa gepeka (ono GOLF TDI) a da ne ostetim lak i farbu?
 
Član
I mene zanima cime ukloniti tragove koji ostanu ispod slova, skino sam oznake s gepeka prije par mjeseci, ocistio onu spuzvu benzinom, pa polirao rucno al i dalje se na suncu vidi gdje su bile oznake ono kad se priblizi
 
Top