Golf 4 TDI, UPDATE - 19" Corniche ZWINGER

Golf 4 TDI, UPDATE - 19" Corniche ZWINGER

RE: Golf 4 TeDeI at Detroit

JBT chipting :cool::lol::lol::lol: ABT penzija :D

svaka cast na odradjenom poslu mogu mislit al se golf otima :icon_smile:
 
Član
RE: Golf 4 TeDeI at Detroit

ooo svaka cast, ne prijavljues da si chipovan



jesi jos uvjek zadovoljan nankangom ? kako slusaju?
 
Član
RE: Golf 4 TeDeI at Detroit

Hvala drugari...

Ide sad' OK, ništa pretjerano, ali je velika razlika u odnosu na standard. Mada, sad' bi trebale i bolje gume, ove Nankang kližu drugom... :icon_biggrin:

@Miki
Suma sumare, zadovoljan sam gumama. Jako su povoljne, a nikakvih problema. Ne čuju se, ne tresu, nisu loše na naglom kočenju. Naćemo se jedno veče pa isprobaj ;)



Juče smo i "zamrčili" tedija, sad' je 30% manja šansa da me neko prepozna :D a i unutrašnje plastike su obljepljene 3D karbon folijom... još samo da se nakanim da štopke preljepim i to je to, skoro...




Tanak sam sa vremenom, tako da će biti pravi update sa slikama i videom, dostojan ovog foruma... ;) do tad', mahanje...

:123:

@Bucky

Turbina je reparirana i stavljeni su neki dijelići od 110KW turbine, ništa specijalno. Custom remap je 90% kriv za ovakav rezultat ;)
 
Član
RE: Golf 4 TeDeI at Detroit

Evo malo slika iz Mostara... :icon_biggrin:

Biće valjda i video... :123:





Evo kako je karbon ispao... ko je radio, dobro je (malenkost) :D
U međuvremenu je stigao i armrest... u odličnom stanju...



I update o NANKANG-u... držale su odlično na mostarskoj pisti, vrlo malo klizanja bez ESP-a... vidi se po "žvakama" da su dale sve od sebe :D




Edit:

Najbolje vrijeme 15.907 sa 0.748 reakcijom... niko sretniji od mene kad' su mi javili da sam probio klasu :D jest protivnik bio lucky winner, ali sam ja bio moral winner :D
 
Član
RE: Golf 4 TeDeI at Detroit

Hvala...

Da, to je vrijeme auta. Vozio sam 16.4xx sa sicevima, preporodio se kad' smo počupali sve :D

Ja prezadovoljan i vremenom auta i reakcijom, prvi nam je put obojici :D a i imao sam dosta goriva i vozio na 18kama...
 
Član
RE: Golf 4 TeDeI at Detroit

Evo novog "update"-a :D

Prodate 18ke, prodate gewinde, prodati distanceri, šarafi, sve otišlo... Dugo je bio setup, gume kod mene par mjeseci... :D no, takav sport, uvijek se nešto dešava...

Evo par usputnih slika, pripreme su u toku, a u međuvremenu se kotrljamo kao 90% drugih četvorki (dobro, možda malo niže :D )



Detalji oko prepravki i zajebancije kad/ako sve legne kako ja hoću :icon_rolleyes:

Do kuckanja... ;)
 
RE: Golf 4 TeDeI at Detroit

fini planovi jel ovo neka imitacija US štopki pozadi ili su lose slike pa se nevidi da su orginalne us
 
Član
RE: Golf 4 TeDeI at Detroit

Nisu američke, samo folija preko žmigavaca... i to je naručeno prije 15ak dana (USA štopke) ... biće...

A, ne ginu mi šine :lol: :123:
 
Top