Golf 4 TDI, UPDATE - 19" Corniche ZWINGER

Golf 4 TDI, UPDATE - 19" Corniche ZWINGER

Član
RE: Golf 4 TeDeI at Detroit

Hvala momci ;)

@deez

Ovaj mi je baš izletio u pravom trenutku, pregovarao sam za E46 328CI, sreća ne uzeh :D ako si mislio na auto...

Što se tiče zadnjih zvučnika, prvo sam montirao na tapacirnug i taj prostor u limu mi je "čuvao" zvuk, ali tek kad sam stavio adapter i pričvrstio ga za lim, i uradio izolaciju u čitavom panelu, dobio sam pravi zvuk kakav se očekuje od ALPINE R sistema... ;)
 

7OZ

Član
RE: Golf 4 TeDeI at Detroit

Prijatelju sve pohvala, ove 18-ke mu baš leže...stvarno drugo auto na njima ;) , sretno u nastavku
 
Legend
RE: Golf 4 TeDeI at Detroit

neka bude sa srecom druze iako je kupljen prije.... ;)
svaka cast , ti si uvijek picanio po autu kako treba , samo tako dalje ;)
 
Legend
RE: Golf 4 TeDeI at Detroit

Lijep auto, da te fino slusa :)
svidja mi se boja, i u kom pravcu ides ;)
 
Član
RE: Golf 4 TeDeI at Detroit

Uvodimo novi stil... SIMPLE STYLE, od svega po malo... :D

Hvala drugari na pohvalama...


P.S.
I kritike su uvijek dobro došle... :cool:
 
Član
RE: Golf 4 TeDeI at Detroit

I dvica mi je bila auto za svaki dan, koristio sam ga kao i sad četvorku... :D




Dakle, potrebe namještamo prema visini auta... takva bolest, jbg :lol:
 
Član
RE: Golf 4 TeDeI at Detroit

Sta reci sve 5 !!! :cool:

Ja bih isao na one stopke sa samo bjelim migavcem ja msl. da su doazili na pacifik modelima...

Nego reci mi gdje su ti fabricki zvucnici jesi ih bacio, meni bi trebali za zadnjih vrata...? :p
 
RE: Golf 4 TeDeI at Detroit

jesu li ti srdjane kakve fine oprugice,ako si voljen mozemo se dogovoriti za gewindare,ja zelim preci na opruge opet jer je kod mene karavan pa mi ne stima bas ova varianta jer je za obicnog golfa/boru a ne za varianta zbog tezine nazad... :icon_sad:

PS: golfonja je bas TOP,vidi se da je ocuvan i sav blista...A naravno tu je i malo tvog zacina sto mu je fino leglo,bukvalno leglo...
 
Član
RE: Golf 4 TeDeI at Detroit

@Marex
Na ovu malo tamniju boju bi mi bolje legle tamnije štopke... vidjećemo, šta naleti testiraćemo...
Imam fabričke zvučnike, i visoke i bass, možemo li preklopiti šta za distancere?


@nermin
Kupio nove amortizere sportske i opruge FK, prešao nešto manje od 3000Km na njima...
 
RE: Golf 4 TeDeI at Detroit

jbg. ti neces sigurno rasparivati opruge i amortizere???
Meni samo trebaju opruge(teoretski mi samo trebaju prednje opruge jer sam nabavio zadnje za varianta a te tvoje mi i ne odgovaraju) jer vracam OEM amortizere...
 
Član
RE: Golf 4 TeDeI at Detroit

Neću rasparivati. Propala mi je kombinacija za gewinde, tako da zasad ostaju ovi amortizeri...


Nekidan stavio distancere nazad 16mm, taman... za naprijed sam planirao 6-7, ali to dok skontam dobro riješenje...

Evo jedna slika od juče...


img58111.jpg



Do kuckanja... ;)
 
Član
RE: Golf 4 TeDeI at Detroit

Ekstra autic :cool:
Fino radis drug,stopke mi nisu nesto,za cetvroke idu obavezno LED ;)
Tako bih ja akd bi vec uzimao sve :icon_biggrin:
Ali fino je i ovako..
 
Top